Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RENAT27
Gerçek AdTANER .
Doğum Tarihi30 Kasım 1987
Meslekmüşteri temsilcisi
İlgi AlanlarıBilgisayar ve Otomobil
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
süpürgenin sesi çok rahatsız etmiyor turbo başlıkla kullanırsanız onun sesi bana göre süpürgeden daha yüksek.... Mesaja git »
Merhabalar arkadaşlar, buradaki tavsiye edilen listede yer alan Rowenta RO6993 X-Trem Power Cyclonic 4A Animal Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeyi amazo... Mesaja git »
Highline olmasındansa dsg olması daha önemli. Manuel vites highline’ın görece vereceği konforu fazlasıyla götürüyor. 2. Elde de insanların en çok önem... Mesaja git »
Meraklısına Sıcacık Fiyat Einhel Akülü Matkap başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, cihazı 24 aralıkta sipariş etmiştim 28 aralıkta ptt kargoyla faturası üzerinde teslim aldım. Cihazın bataryası lithyum ion.... Mesaja git »
Meraklısına Sıcacık Fiyat Einhel Akülü Matkap başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, cihazın üzerinde üretim tarihi 2017 04. hafta bataryanın son kullanım tarihi de 2020 17. hafta yazıyor. şarj etme süresi 3-5 saat yazılmı... Mesaja git »
Einhel akülü vidalama aleti bugün ptt kargoyla sıkıntısız teslim edildi. fiyatına göre iyi ürün alacaklara tavsiye ederim.... Mesaja git »
Evet yazdığınız model akülü vidalama aletini aldım. gelince deneyip bilgi veririm.... Mesaja git »
Merhabalar arkadaşlar, Einhel akülü vidalama aletinden satın aldım. bits uç takımı almak istiyorum f/p oranı yüksek olan set önerebilirmisiniz?... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkür ederim. f/p oranı yüksek bits uç seti almak istiyorum hangi marka önerirsiniz?... Mesaja git »
Arkadaşlar bende einhel akülü vidalama aletini satın aldım, senede belki de 2 3 defa felan kullanıcam çift akülü olmaması benim için dez avantaj o... Mesaja git »
Arkadaşları

Crowley45

Mc_Leopard

sudkaldo

_CarpeDiem_

Maestro26

yalnizkimse
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: (Referans ilanı) N11 75 TL TIK HIZINDA İNDİRİM.
Alıcı: genckutahyali
Tarih: 21 Aralık 2013; 17:56:26
Yorum
Sorunsuz alışveriş.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172