Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
esozenn
Gerçek Adekrem sözen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık N11 4000 -300 veya 2000 e 150 benzeri cek başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Merhaba 4000 tl ye 300 tl 3000 tl ye 200 tl 2000 tl ye 150 vb vb N11 kıponlarım var İlgilenşrdeniz whatsup mesaj atabilirsiniz fiyatı konuşur... Mesaja git »
damat ds hediye ceki başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
450 tl de gecerli 150 tl indirim 50 tl oldu450 tl alisveris 100 tl indirim ile 350 tl te geliyor.... Mesaja git »
damat ds hediye ceki konusunu başlattı (4 yıl önce)
Ay sonuna kadar gecerli Ds Damat hediye ceki. 150 tl alisverise 50 tl indirim 25 tl 3 adet indirim cekim var. Hepsi kullanilmak istenir... Mesaja git »
Ucuz havayolu firsatları - Yurtdışı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Merhaba, THY miles smiles 15.000 ya da 20.000 milimi satıyorum. gidilecek yere göre fiyatı konuşabiliriz. Sevgiler saygılar... Mesaja git »
: ::: SANDISK SANSA CLIP/CLIP+ KULLANANLAR BURAYA ::: başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Merhaba, Sansa Clip+ Rockbox yükledim, bu haliyle şarkı sözlerini görmek istiyorum.Plugins/ Applications bölümünde Lyricplayer var ma nasıl yapılac... Mesaja git »
: ::: SANDISK SANSA CLIP/CLIP+ KULLANANLAR BURAYA ::: başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Sansa clip+ rockbox yükledim. Rockbox Sansa Clip + şarkı sözleri görmek istiyorum Bunun nasıl yapıldığını bilen var mı ? Lyricplayer diye bir kısım... Mesaja git »
: Sansa Clip Plus ses sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Sansa clip+ rockbox yükledim. Rockbox Sansa Clip + şarkı sözleri görmek istiyorum Bunun nasıl yapıldığını bilen var mı ? Lyricplayer diye bir kı... Mesaja git »
8 gb sansa clip+ kulaklık yuvası bozuldu, ses mono geliyor, elimle kulaklğa bastırırsam tam ses alabiliyorum. can sıkıcı bir durum çözüm için önerisi ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.152