Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eyoruk
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak 1985
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 168
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arşivimden satılık PS3 oyunlar konusunu başlattı (2 sa. önce)
Need for speed rivals ps3. 65 tl God of War Ascension ps3 45 tl Tekken Fighting Edition Ps3 70 tl Shadow Of Mordor ps3 45 tl Kargo alıcı,taka... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Herif ? Evet şu takımda şu kadroda Gomez ile birlikte olmazlar..Ne var bunda ? Orta alana kanatlara doğru adamları koyarsan olur ama şu anda olmaz ?... Mesaja git »
ŞAKA MAKA EKONOMİNİN 1 HAFTADA TOPARLAMASI. başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Ölü insanlar görüyorum repliği gibi bir şey olmuş bu Valla ben de şu an Starbucks dayım gelirken yürüdüm giderken de yürüyeceğim..... Mesaja git »
ANADOLU EFES Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Eğer düzgün oynarsak eminim 2 maçta da çıkamazlar. Off hadi be..Sene başındaki yorumlara bakıyorum da F4 yapacağız desem kendime gülerdim ... Mesaja git »
Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 sa. önce)
Gelen şikayetler doğrultusunda "Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları" başlığını şişirecek, verimini azaltacak konuları bu platform aracılığıyla tartış... Mesaja git »
ANADOLU EFES Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Hatırladım..İlk önce hatırlamamıştım ama 250.maç diye yazınca aklıma geldi. Aggelou ile biraz da olsun oynamaya başladığımız maçlar idi.Umutluy... Mesaja git »
ANADOLU EFES Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
4.maç ıcın bıle umut yok oyle ust yerlerden de ızlemek ıstemıyorum Neyse artık seneye :) Zaten Sınan Erdem de olacagı ıcın buyuk ıhtımal ıl... Mesaja git »
Maximum mobil'den Hediye sinema bileti başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Sımdı yüklesek geçmiş alışveriş de geçerli olur mu diyeceğim ama kampanya bitmiş... Mesaja git »
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | James Gunn başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Gördüm..Hatta en arkaya sweet koltuklar eklemişler..Ne güzel en arkada yer alıyorduk halbuki.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Aslında vazı maçlar da değil hemen hemen her maç . Lyon macında Talısca sahanın yıldızı dedık skora bakınca da oyle idi 100 dk baskı yememızın neden... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 300 Sparta Orjinal Blu-ray
Alıcı: PlayerX
Tarih: 13 Eylül 2013; 13:10:42
Yorum
Genel Puan

Ürün: 2 adet Sandisk 8GB Cruzer Blade Usb Bellek
Alıcı: _bluescream_
Tarih: 18 Temmuz 2012; 20:04:51
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu, ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Satılık Dvd'ler ve 3 adet Bluray "son indirim."
Alıcı: mec
Tarih: 14 Nisan 2012; 23:25:55
Yorum
Son derece sorunsuz ve hızlı bir alışverişti, umarım karşılıklı başka alışverişlerimiz de olur.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.359