Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gökhanataç
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 1 gün 14 sa. 39 dk. kaldı.
Gerçek Adgökhan ataç
Doğum Tarihi15 Temmuz ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yöneticiler çok komik ya kalkmış sildikleri mesaja bak.. az büyüyün büyü yapamayacaksanızda bu işi yapabilenlere bırakın!!! İlla mesaj silecekseniz pr... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ya arkadaş ne kadar enteresan bi taraftar grubuna sahibiz. Son 2 maçın en iyi 2 adamından 1'i Vesely ama geliyorum buraya okuyorum yazılanları şaşırıy... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
tinerci çocugun beyin pırıl pırıl ismail abinin dedigi gibi agzından cıkanla kulagının duydugu bile bir degil... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ya arkadaş bu Datome SpaceJam 'deki MJ gibi yetenekleri çalınmış sanki..... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu konusunu başlattı (4 ay önce)
Aşırı yorgunluk ve buna bağlı olarak eski birkaç sakatlığının nüksetmesi olarak biliyorum bende.. ama aşil ile ilgili yada o derece ciddi bir sakatlık... Mesaja git »
Teodosic; Fenerbahce, Barcelona, Khimki, Maccabi ve Kızılyıldız maçlarında oynayamayacakmış. DeColo'nun dönüş süresi nedir acaba bilen varmı.. Bizim m... Mesaja git »
Maç sonu programında Alain Digbeu, Sanders için haftaya bir Türk takımı transferi açıklayacak dedi ama takımı söyleyemem dedi. Keşke bize olsa transfe... Mesaja git »
Ya en çokta neye gülüyorum, buraya gelip kendini bişey sanan ama bir b.k bilmeyen insanlara.. Sanki adamlar Azizin kankası yok efendim aziz demişki eg... Mesaja git »
NBA 2K17 | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu bahsettiğin sorunu çözebildin mi? Bende de aynı sorun var yeni upgrade yapamıyorum ve nedenini hiç anlamadım. Bu durumla karşılaşıp açıklama yapa... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Milano - Maccabi maçının son anları acayip heyecanlı geçti. Özellikle Hickman (22 sayı, 3 asist, 3 top çalma) ve Goudelock (27 sayı, 5 asist) gibi biz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117