Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gökhanataç
Gerçek Adgökhan ataç
Doğum Tarihi15 Temmuz ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | EUROLEAGUE VE TBL DUBLE ŞAMPİYON ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bizim Pierre Jackson neler yapmış öle :)) 27 sayı 7 rib. 9 asist. 13/9 şut yüzdesi 5/5 3'lük. Adam tek başına Maccabi'ye maçı getirmiş..... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende 10 kusur yıllık superonline uyeliğimi bırakıp 5 gün önce geçtim Vodafone fibermax'e. Aynı şekilde benimde verdikleri hiçbir şifre olmadı. (voda.... Mesaja git »
Union Olimpija ve Partizan maçlarını seyreden biri olarak belirtmek istedim ( tabikide Zadar cup'ı da kacırmadık:) ) Sinan bana göre gayet iyi maçlar ... Mesaja git »
Vodafone Fibermax hakkında açıklama yapabilecek olanlar var mı? Superonline altyapısını kullanıyorlarmış hatta modemi bile aynıymış beyaz Huawei mode... Mesaja git »
Umarım çok ciddi bir şey değildir resmi açıklama da gelmemiş henüz.. Hafif olarak atlatması dileğiyle diyelim..... Mesaja git »
Gigi geçen sene ameliyat olduğu sağ el bileğinden yeniden sakatlanmış :( Olacak iş değil tam bu seneye iyi hazırlanıyor derken geçen seneyi kötü geç... Mesaja git »
Aynen öyle ilk sezonu gibi olacak inş. o hırsı görüyorum. Geçen sene pek birşey oynamamıştı zaten ve hatta bunu sürekli olarak kendi de söyledi kötü... Mesaja git »
Az önce İtalya'nın ilk hazırlık maçı vardı Belarus ile karşılaştılar. 96-36 İtalya'nın en skoreri 14 sayı ile Datome olmuş. (2 sayı 2/3, 3 sayı 2/4) ... Mesaja git »
Ekpe ile karşılaştırmak hiç olmaz. Çünkü Ekpe'nin bize gelmeden önce yaptıkları ile JT'nin yaptıkları arasında çok büyük farklar var. Ekpe'den çok da... Mesaja git »
Adam gitti arkadaşlar. Gitti, gitti. Yada şöyle anlatayım GİTTİ!!! Tamam bizde nefret etmiyorduk bizde seviyorduk adamı da sonuçta gitti yaw gitti. N... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.064