Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gökhanataç
Gerçek Adgökhan ataç
Doğum Tarihi15 Temmuz ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İspanya ACB de finalde Real'i geçen Valencia şampiyon oldu. Final MVP'si de Bojan Dublijevic oldu. Son 4-5 senedir Valencia'da oynuyor bu adamı bir te... Mesaja git »
Antic için bile gitsin diyen yok ama Datome için hemen silinsin gitsin diyenler var çok enteresan.. Ama şöyle dönüp düşününce daha sezon ortası Vesely... Mesaja git »
Ya arkadaş kafan mı güzel bırak elindeki şişeyi yada o çektiğin poşeti!!! Verdiğin haber 22 Ekim 2016.. Ben sana ne demişim şişeyi bırak öyle ok... Mesaja git »
Ülker'li sponsorluğumuz 25milyon euro olduğu söyleniyordu. Sponsorsuz nasıl olmuş da 30 milyon harcamışız? Varsa resmi kaynak paylaşırmısın Mr. Çokbil... Mesaja git »
Tutturmuşlar bir kupa kazanıyorsun 1 milyon euro alıyorsun.. sonra ya tineri az çek yada az araştır bilgi sahibi ol deyince de kızıyorlar.. İsmail ... Mesaja git »
Birazdan kupa töreni olacak, biraz doldu gibi ama hala boşluklar var özellikle kombineli yerlerde çok boşluklar var.. Umarım trafik yüzünden geç kalın... Mesaja git »
İlk F4 yapmamızdan sonraki ilk lig maçında tribunler bomboştu ve Obra röportajda bunu hiç unutmayacağım diyerek büyük sitem etmişti. Bakıyorum şimdi ... Mesaja git »
Varya hızlıca okuyup bir hışımla öle bir cevap yazmıştımki son anda ne yaptığını farkedip silmek zorunda kaldım mesajı :)))))... Mesaja git »
Özellikle sizi kastederek söylemedim. Düşüncenize de saygı duyuyorum. Bende sadece kendi takımım adına hangisi daha iyi olur onun düşüncesindeydim o k... Mesaja git »
Bende Türk takımlarının Avrupada başarılı olmasını çok istiyorum ama 35 sene renklerine gönül verdiğim takımım için eleneceksek Türk takıma elenelim d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.313