Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gökhanataç
Gerçek Adgökhan ataç
Doğum Tarihi15 Temmuz ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 44 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sennheiser RS 160 Kulaklık vericisi için yardım!! konusunu başlattı (5 gün önce)
RS 160 kulaklığımın vericisi bozuldu. Bu tarz kablosuz kulaklık vericisi tamirini kimler yapar. Bircom 'a gönderdim garantisi bitti diye yapmadan geri... Mesaja git »
Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı 2017/2018 Haberleri vs. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kayıt süresi dolmuş ve Euroleage'de oynayamayacağından dolayı transferden vazgeçilmiş. Süper bir yönetimimiz var valla süper sanki Çin liginin takvi... Mesaja git »
Bogdan Bogdan Bogdan !!! Gecenin MVP si oldu bizimki Adamsın be cocuk :) Bu saate kadar bekledim ama değdi seni izlemeye.. 21 dk.da 26 sayı.. 7 üçl... Mesaja git »
Maç Tivibu Spor kanalında ücretsiz yayınlanacakmış. Turksatta varmış eklenebilir ama bende çoğu arkadaş gibi ekleyemedim. Verilen frekanslarda bende ç... Mesaja git »
Bizim Pierre Jackson neler yapmış öle :)) 27 sayı 7 rib. 9 asist. 13/9 şut yüzdesi 5/5 3'lük. Adam tek başına Maccabi'ye maçı getirmiş..... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende 10 kusur yıllık superonline uyeliğimi bırakıp 5 gün önce geçtim Vodafone fibermax'e. Aynı şekilde benimde verdikleri hiçbir şifre olmadı. (voda.... Mesaja git »
Union Olimpija ve Partizan maçlarını seyreden biri olarak belirtmek istedim ( tabikide Zadar cup'ı da kacırmadık:) ) Sinan bana göre gayet iyi maçlar ... Mesaja git »
Vodafone Fibermax hakkında açıklama yapabilecek olanlar var mı? Superonline altyapısını kullanıyorlarmış hatta modemi bile aynıymış beyaz Huawei mode... Mesaja git »
Umarım çok ciddi bir şey değildir resmi açıklama da gelmemiş henüz.. Hafif olarak atlatması dileğiyle diyelim..... Mesaja git »
Gigi geçen sene ameliyat olduğu sağ el bileğinden yeniden sakatlanmış :( Olacak iş değil tam bu seneye iyi hazırlanıyor derken geçen seneyi kötü geç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109