Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
playmo1
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi3 Mayıs 1977
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2010
Mesaj sayısı: 49
2. el mesaj sayısı: 77
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güçlü, zırhlı ve etkili: Ejder Yalçın "özel video" başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu araçların üretim gayesi suriyelilerle mücadele mi ki bunları üreteceğine suriyeleri kov diyorsun ? ve ya asker ve polisimizi suriyeliler mi şehid e... Mesaja git »
Logitech Z5400 5+1 310W RMS - DTS, DD, THX - Fiyat Düştü!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
zamanının efsane sistemlerindendi ama artık güncel tüm filmlerin codecleri en az dolby true-hd ve dts-hd formatında, dts ve dolby digital devri çoktan... Mesaja git »
hayır çıkacak diyen anketlerden ziyade dikkatinizi çekmek istediğim bir husus var, 2014 seçimlerinde %51,79 ile cumhur başkanı olmuş bir lider 1 kası... Mesaja git »
konu: cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında yapılacak referandum tarihin ne önemi var ? Edit: "Mesele sadece Gezi Parkı değil arkadaş, sen hâlâ anla... Mesaja git »
Peki kardeşim o zaman CHP bu işe bir itirazda bulunmuş mudur ? bulunmamışsa neden bulunmamıştır, kanun o zaman yoktu da şimdi mi var ? ve ya 2015 de... Mesaja git »
kardeşim birşeyler araştırmışsın ama hiç kusura bakma iyi araştırmacı değilsin. resimdeki kişi Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nin referandum ... Mesaja git »
kardeşim ne agiti filan hepsi düzmece kurgudan ibaret, raporu yazan pkk lı bir pislik, pusulasız oylardan tut raportöre kadar herşeyin önceden planla... Mesaja git »
paylaştığım belgeler CHP nin verdiği dilekçeye binaen YSK nın karar raporudur, başvuru dilekçesi numarası ve tarihide görüldüğü üzere raporda mevcut l... Mesaja git »
öncelikle rakamsal olarak 5-10 oyluk diye bir şey yok, olsa dahi burada önemli olan konu oyların sayısı değil ! chp nin daha önce mühürsüz oyların g... Mesaja git »
2015 yılında yapılan seçimde sandık kurulundaki görevlilerin aynen 16 Nisan referandumunda olduğu gibi hata yaparak, oy pusulalarına YSK'nın mührü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR1
0.094