Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
playmo1
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi3 Mayıs 1977
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 82
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIVI SOĞUTUCU SADECE 170 TL !! KARGO BENDEN !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
der bunlar kardeşim her şeyi derler, bu gidişle ürünü ver üstüne de şu kadar para ver deme noktasına gelecek işler.... Mesaja git »
"Dedelerim Osmanlı" Deyip Sevgilileri Kameraya Çekti başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
dedelerim Osmanlı demek, Osmanlı ailesinden geliyorum demek değildir, dedelerim Osmanlı hanedanından ve ya dedelerim Osman Oğulları demek ben Osmanlı... Mesaja git »
"Dedelerim Osmanlı" Deyip Sevgilileri Kameraya Çekti başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Osmanlılılar anadoluya yerleşen ilk Türklerden Bozokların alt boyu olan kayı boyunun Osman Beyliğinden kurulan Türk-İslam devletidir, ben Türküm deme... Mesaja git »
Satılık Kutulu-Faturalı-Temiz 4GB ZOTAC GTX960 GDDR5 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
arkadaşın sattığı kartın sıfırı şuan 1300 TL http://www.hepsiburada.com/zotac-nvidia-geforce-gtx-960-amp-edition-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-e... Mesaja git »
SATILIK-TAKASLIK ASUS GTX770 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
kartın ederi 400 TL dir 1 TL aşağısına verilmez, zira bu kartın amd olarak karşılığı R9 280X dir, 280X forumda şuanda 400-450 den listeleniyor ama ree... Mesaja git »
>SATILIK< MSI GTX760 2GB Tertemiz Sorunsuz başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hocam haklısın kart benzer görüntüde farklı bir modelmiş, görsel hafızanın yanılgısına geldik ... Mesaja git »
satılık GTX980 kingpin başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
şuradan 980 ile 1060 arasındaki farkları görebileceğiniz testleri inceler misiniz... http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_1060... Mesaja git »
>SATILIK< MSI GTX760 2GB Tertemiz Sorunsuz başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
geçenlerde bir arkadaş aynı marka ve modelin gtx770 ini 400 den açmıştı 375 den vermiş, ben 350 de çok direttim ama kabul etmemişti, fiyatta tebriklik... Mesaja git »
[SAT] Asus HD7770 DirectCU GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
burada tartışma yok, gtx 560 ın 150-160 dan gittiği bir ortamda 250 TL ye gtx460 ı kim alıyor kim satıyor diye soru sordum sadece. kaldı ki zaten ... Mesaja git »
[SAT] Asus HD7770 DirectCU GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
yakın zamanda gtx560 lar 150-160 TL seviyesinden satılırken 250 TL ye gtx460 ı kim satıyor kim alıyor Allah aşkına ? https://forum.donanimhaber.com/... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.086