Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
playmo1
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi3 Mayıs 1977
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 77
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kemal Kılıçdaroğlu şehit ailesiyle mahkemelik oldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
dikkat ettiysen ben böyle birşey demiyorum, yazdığım şeyleri okuduktan sonra sen böyle bir anlam çıkarıyorsun, halkta aynı senin gibi olan bitenden b... Mesaja git »
Kemal Kılıçdaroğlu şehit ailesiyle mahkemelik oldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
acaba ramazan ayı boyunca bir tarafında fetö destekçisi bir yanında hdp destekçileri ile yürüdüğünden olabilir mi ? ve ya teröristleri vuran insansız... Mesaja git »
Güçlü, zırhlı ve etkili: Ejder Yalçın "özel video" başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bu araçların üretim gayesi suriyelilerle mücadele mi ki bunları üreteceğine suriyeleri kov diyorsun ? ve ya asker ve polisimizi suriyeliler mi şehid e... Mesaja git »
Logitech Z5400 5+1 310W RMS - DTS, DD, THX - Fiyat Düştü!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
zamanının efsane sistemlerindendi ama artık güncel tüm filmlerin codecleri en az dolby true-hd ve dts-hd formatında, dts ve dolby digital devri çoktan... Mesaja git »
hayır çıkacak diyen anketlerden ziyade dikkatinizi çekmek istediğim bir husus var, 2014 seçimlerinde %51,79 ile cumhur başkanı olmuş bir lider 1 kası... Mesaja git »
konu: cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında yapılacak referandum tarihin ne önemi var ? Edit: "Mesele sadece Gezi Parkı değil arkadaş, sen hâlâ anla... Mesaja git »
Peki kardeşim o zaman CHP bu işe bir itirazda bulunmuş mudur ? bulunmamışsa neden bulunmamıştır, kanun o zaman yoktu da şimdi mi var ? ve ya 2015 de... Mesaja git »
kardeşim birşeyler araştırmışsın ama hiç kusura bakma iyi araştırmacı değilsin. resimdeki kişi Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nin referandum ... Mesaja git »
kardeşim ne agiti filan hepsi düzmece kurgudan ibaret, raporu yazan pkk lı bir pislik, pusulasız oylardan tut raportöre kadar herşeyin önceden planla... Mesaja git »
paylaştığım belgeler CHP nin verdiği dilekçeye binaen YSK nın karar raporudur, başvuru dilekçesi numarası ve tarihide görüldüğü üzere raporda mevcut l... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.066