Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
barutttt
Gerçek AdMurat KAPLAN
KonumSamsun,Terme
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Hayirli olsun hocam.saygilar... Mesaja git »
Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Hocam ben kabloyu arkadastan aldim.kirmadi beni sag olsun .ona sorarim hocam.kablo guc kablosunun 1.5 kati kalinliginda .setimdende ve kablodanda cok ... Mesaja git »
Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam kablo baya kalin.kablonun altinda bilgisayarin guc kablosunun fotografi cikmis siz kiyaslayin.saygilar... Mesaja git »
Sag olun arkadaslar. Yillar once Creative 6600 ile baslasik bu maceraya sonra z5500 derken sony 700ds kulaklik ve en sonunda degerli kardersim atily... Mesaja git »
Sağ olun hocam. İnşallah geri kalan parçaları da en kısa zamanda tamamlarım. Shadow 207 hakkını yememek lazım çok dengeli ses veriyor. Heco dinlemedim... Mesaja git »
Hayırlı akşamlar .Denan x1400h avr ve magnat shadow 207 alarak magnat kervanına bende katılmış bulunmaktayım.... Mesaja git »
Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayırlı günler hocam.Özelden msj yolladım ama sistemde bir sorun var sanırım size msj ulaşmıyor.Bilginiz olsun .Saygılar hayırlı günler... Mesaja git »
Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayirli günler arkadaşlar sony mdr hw700 ds kulakliğimi satiyorum.Alan arakadaşa şimdiden hayirli olsun.... Mesaja git »
Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Herkese hayırlı akşamlar. Şimdi size pc de creative ses kartı olan arkadaşlara sony hw700ds kulaklık tan bildiğim kadarıyla oyunlarda dts 5+1 ses al... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109