Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemilture
Gerçek AdCemil TÜRE
Doğum Tarihi14 Ağustos 1993
KonumUşak,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 85
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mass Effect 1 Türkçe Yama Çalışması (Çeviri Devam Ediyor.) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sen önce ortaokulu bitir bu arada Türkçe'yi iyice bir öğren, sonrasında liseye başladığında kafa yorarsın bu işlere... Son olarak da şunu söyleyeyim:... Mesaja git »
Mass Effect 1 Türkçe Yama Çalışması (Çeviri Devam Ediyor.) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Konuyu niye karıştırıyorsunuz hocam? Kimsiniz, necisiniz, size niye verelim çevirdiğimiz dosyaları? Konu sahibinin bir yere kaçtığı yok, derse ki: "Ol... Mesaja git »
Mass Effect 1 Türkçe Yama Çalışması (Çeviri Devam Ediyor.) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ben sadece bana verilen dosyayı çevirip arkadaşa teslim ettim hocam. Gayet kibar, ilgili bir insan kendisi. Troll falan olduğunu ima ediyorsanız ayıp ... Mesaja git »
🔴İPAD ANAKONU🔴~İPAD 3/4/Air/Mini KULÜBÜ(736 üye)~🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Eyvallah hocam, arada bir garageband geliyor aklıma başka da bir eksik göremiyorum dediğiniz gibi. En olmadı tekrardan jb yapıp kurarım artık garageba... Mesaja git »
iPad Mini 4 LCD Ekran Kırılması başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam ana konuda yeni gördüm sizin durumunuzu, eğer en ekonomik nasıl olur diye soruyorsanız benim tavsiyem çinden kendiniz getirtip takabilir veya ta... Mesaja git »
🔴İPAD ANAKONU🔴~İPAD 3/4/Air/Mini KULÜBÜ(736 üye)~🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar hepinize merhaba, benim emektar mini 2 ye artık güncelleme yapayım diyorum. Son versiyon (11.0.2) ye cihazını güncelleyen var mı? Varsa mem... Mesaja git »
Samsung S7 Edge 32 GB Siyah + Gear VR - 15 Ay Garantili başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşla anlaştık, kendisine ilgisi ve anlayışı için çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Samsung S7 Edge 32 GB Siyah + Gear VR - 15 Ay Garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar yeni "Note" cihaz alacağım için satılık ilk sahibiyim turkcell' den almıştım 15 ay kadar garantisi devam ediyor kutusu v.s full... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı şekilde ben de heyecanla detaylı özelliklerini yazdım benim cihazın, kimseden ses çıkmadı. İşi bilen bi arkadaş yönetime yazıp konuyu üstüne alab... Mesaja git »
Mass Effect 1 Türkçe Yama Çalışması (Çeviri Devam Ediyor.) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam dediğiniz gibi çeviri dosyaları çok dağınık. Bana verilen dosyadan anladığıma göre dosyalar görev görev ayrılmış fakat içindeki satırlar karış... Mesaja git »
Arkadaşları

evilhuman

Cenkteas
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Alınık Lg G3 32 gb
Alıcı: elel
Tarih: 15 Mayıs 2017; 13:11:46
Yorum
Dürüst bir arkadaş, iletişim oldukça iyi ..
Genel Puan

Ürün: Alınık Lg G3 32gb
Alıcı: Cenkteas
Tarih: 23 Mart 2017; 16:31:30
Yorum
Güvenilir, dürüst, efendi ve kibar insan; şiddetle tavsiye edilir...
Genel Puan

Ürün: Satıldı-Contigo Autoseal Westloop 470ml Termos 70 Tl Sıfır
Alıcı: sanall
Tarih: 25 Şubat 2016; 23:46:29
Yorum
Satici iletisime acik ve ilgili.
Genel Puan

Ürün: Satıldı-Sandisk Ultra Fit 128GB USB 3.0 USB Bellek 85 Tl Sıfır
Alıcı: siriusblack2051
Tarih: 16 Şubat 2016; 6:51:59
Yorum
Teşekkürler, güvenilir bir satıcı, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılmıştır- Xiaomi Miband
Alıcı: cnrcnky
Tarih: 18 Şubat 2015; 22:36:50
Yorum
Sorunsuz guzel bir alisveris oldu, arkadas gayet ilgiliydi.
Genel Puan

Ürün: [SATILIK] Lg G2 D802 32 gb 550 TL
Alıcı: edacsac
Tarih: 4 Kasım 2014; 10:40:20
Yorum
Çok güzel bir alışveriş oldu. Bu adamı şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar, tereddüt etmeyin...
Genel Puan

Ürün: [SATILIK]3.55 CFW Lİ PS3 SLİM 120 GB 450 TL
Alıcı: dragonstory
Tarih: 14 Şubat 2014; 23:37:48
Yorum
ürünü ptt kargo ile kapıda ödemeli olarak aldım. İlanda belittiği gibi bir ürün. Herhangi bir problem çıkmadı Teşekkürler
Hakkında
df6b128fb5688a22d534a543abe5d9772.png

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109