Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
armstrong26
Gerçek AdKubilay Özbay
Doğum Tarihi23 Temmuz ****
MeslekSağlık Memuru
İlgi AlanlarıAtıcılık, pc modifikasyon, bisiklet
KonumEskişehir,Çifteler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
dizel Sente Ayarı acil... başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Arabada nasil sente ayarlamak için kayış gergisini gevsetip cizgileri hizaliyorsak seninde aradaki carklardan birini gevsetip ayni isi yapman gerek. O... Mesaja git »
Yeni arabalarin kullanmasinin zevksiz olmasi başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Adam haklı. Yeni araclardaki o elektronik gaz pedali resmen arabadan soğutuyor. Gaza bastığında o emme manifoldunun hareketini, açılmasını hissetmek l... Mesaja git »
2017-EN İYİ ŞARJÖRLÜ AV TÜFEĞİ ÖNERİLERİ(1000-1500TL ARASI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hobi icinse boranin ve astra ailahin modelleri tercih edilebilir. Ama savunma icin ben şahsen elimde şarjörlü bir tüfek olmasini istemem... Mesaja git »
Gecen kırmızı ışıkta beklerken halk otobüsünde 2 kisi arabanın icini kesiyordu dik dik. Yarın öbür gün evlenip coluk çocuğa karışınca anlarsiniz sizd... Mesaja git »
SAT Sınavına Hazırlayan Kurslar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sat diyince su alti taarruz birimi aklıma geldi. Sivil militar eğitim yeri önerecektim ??... Mesaja git »
Acile git ihmal etme Gidene kadar da sade soda ic bol bol mineral ve sivi kaybini tamamlarsin... Mesaja git »
Avcı Aday Adayı İçin Yivsiz Av Tüfeği Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yelek harbi takimi kilif her av bayiinde hediye edilir zaten onlar maharet değil. Mozzberg büyük ihtimalle Amerikan mali olanin çakmasıdır uzak dur. H... Mesaja git »
Lada Samara başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10 yıldır babam la birlikte afedersiniz eşşeğe biner gibi biniyoruz. 4 kez su kaynatti ve sonuncusunda conta yakti. ( İlk üçü genlesme kabi kapağından... Mesaja git »
Depoyu fullemek mi,yoksa azar azar yakıt almak mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ayda 1 50 liralik benzin ( ceyregin altina biraz düşüyor ben almadan önce. Daha hiç benzin ışığının yandığını görmedim) Kırmızı yanar yanmazda gaz... Mesaja git »
18 yaşındakiler niye arabayla geziyor hep? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Önüne yumruk kadar taş çıksa Allah korusun kacamasan o motordaki civata sayısından daha çok parçaya bölüneceksin emin ol senin beni sollayıp gecmen um... Mesaja git »
Arkadaşları

Gamerrr

Zodiac Killer

bimin aystiisi

hepucuzbul

BanlanmisOlanTheEveryman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Elimteki silah telefondaki polisten iyidir ;)
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156