Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
armstrong26
Gerçek AdKubilay Özbay
Doğum Tarihi23 Temmuz ****
MeslekSağlık Memuru
İlgi AlanlarıAtıcılık, pc modifikasyon, bisiklet
KonumEskişehir,Çifteler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
USB hediyeli doktora tez anketime katılır mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anketi doldurdum. Kolay gelsin... Mesaja git »
Camel Crush Türkiye'de bulunur mu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Camelin rework isimli ürünü var mentollu bunu hiç görmedim... Mesaja git »
marş basıyor ateşleme var fakat araç çalışmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yakıt gelmiyor yada motor kompresyonu düşük demeye gelmiştim ama zaten sorun bulunmuş. Allah kimsenin tekerine taş değdirmesin... Mesaja git »
Motor Soğukken Sübap Sesi Normal mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ses lifter sesi. Araciniz için fabrika ne öneriyorsa onu kullanın ses gececektir.( Önceden kullanilan farkli yağ lifterlere hasar verdiğinden bu ses g... Mesaja git »
Evlenince osuruk konusu hakkında? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Biraz vakit gecirip yanındakine alışırsan sevgiliyken bile bombalayabilirsin. Ben şahsen unutup 2-3 pare top atışı yapmıştım ama kiz bozuntuya vermedi... Mesaja git »
Hayatınızda hiç ölü, ceset gördünüz mü /+18/ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İsim gereği 2-3 nöbette bir denk geliyor. Bazen kendimiz carsaflayip morga gönderiyoruz ( sağlık memuruyum)... Mesaja git »
Bozuk Rölanti, benzinde çekmeme LPG de çok yakma problemi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sübap olabilir ancak çiğ atma ve rölanti dengesizligi aklıma hava akışmetreyi (maf sensörü) getirdi. Oksijen ( hego) sensörü de kontrol edilmeli. İlk ... Mesaja git »
İkinci el yivsiz tüfek almak? Ata neo içerir başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ALMA. Ata cy taktik desen belki derdim ama neo modeli hiç hoşuma gitmiyor benim. 1000 lira civarina armsan, hatsan bakabilirsin... Mesaja git »
BİM A101 VE AYTEMİZ ANTİFRİZLERİNİ TEST ETMİŞLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
silindir kapak contasını, motor bloğu içindeki silindir soğutma kanallarını, hortumları ve termostatı dandik antifrizler yıpratır ve daha çok masraf a... Mesaja git »
1.5 SENEDİR MİDEM BULANIYO YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Benimde ilkokulda bulanırdı lisede hiçbirşeyi takmayan bi adam oldum geçti. Ocak ayında işe başladım bulantıda geri başladı sabahları kahvaltı yapamıy... Mesaja git »
Arkadaşları

Gamerrr

Zodiac Killer

bimin aystiisi

hepucuzbul

BanlanmisOlanTheEveryman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Elimteki silah telefondaki polisten iyidir ;)
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.235