Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mykerem
Gerçek Adkerem aksoy
KonumAntalya,Aksu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar temiz kullanılmış xbox one x veya xbox one s arıyorum.Garantili olması şartıyla, Isparta ve burdur içi elden almayı planlıyorum satan arkad... Mesaja git »
UYGUN FİYATA BİLGİSAYAR PARÇALARI konusunu başlattı (7 gün önce)
Yeterrrr başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Aynı dert bendede var.Bıktım bu hayattan gerçekten sıkıldım.Kaç gündür mülakatlara gidiyorum hep olumsuz daha doğrusu sizi ararız diyorlar sonuç yok.E... Mesaja git »
vatan bilgisayar çalışma şartları ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bugün mülakata gittim ve saç sakal birbirine girmiş bi çocuk vardı, hatta takım elbise giymişti.Neyse daha sonra cocuğun numarasını filan aldım eğer ... Mesaja git »
Vatanbilgisayar İŞ GÖRÜŞMESİ (TECRÜBELİLER İÇERİ LÜTFEN) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hayırlısı diyelim pek umutlu değilim zaten olursa olur diye gittim.Ben gibi gelen 3 kişi daha vardı hatta biri takım elbise ile gelmişti çok şaşırdım.... Mesaja git »
Vatanbilgisayar İŞ GÖRÜŞMESİ (TECRÜBELİLER İÇERİ LÜTFEN) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Mülakatı anlatıyım :) Saat 2:45 gibi çağırmışlardı beni ancak ben 2:30 gibi mülakatın olacağı vatanbilgisayar mağazasına gittim.Daha sonra form dold... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar kariyer.net üzerinden cv hazırlayıp vatanbilgisayara başvuru yapmıştım ve aradan 3 gün geçti.Telefonla geri dönüş sağladılar.Mülak... Mesaja git »
Xbox için KULAKLIK TAVSİYESİ konusunu başlattı (24 gün önce)
Arkadaşlar genelde fps tarzı oyunlar oynuyorum.(Pubg ve bf1 tarzı) Yani çevresel olarak iyi ses veren birşey arıyorum tabiki xbox uyumlu olması gereki... Mesaja git »
1080P Monitör için Xbox one s vs Xbox one x ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yorumunuz için teşekkürler tercihim xbox one x olacak :) indirim bekliyorum olduğu anda alacam direk veya kampanya... Mesaja git »
1080P Monitör için Xbox one s vs Xbox one x ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
xbox one s de fortine 60 fps mi çalışıyor ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YGS,KPSS VE AÖF KİTAPLARI UYGUN FİYATTAN SATILIR
Alıcı: gladyo38
Tarih: 10 Nisan 2017; 17:45:43
Yorum
kitabları sorunsuz teslim aldım tşkler
Genel Puan

Ürün: Steelseries Siberia 200 Kulaklık
Alıcı: ismailgvn77
Tarih: 20 Ocak 2017; 13:01:05
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş içiniz ferah olsun. Sorunsuz alışveriş için çok teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Steelseries Apex RAW Oyuncu Klavyesi
Alıcı: raderos
Tarih: 20 Şubat 2016; 17:26:58
Yorum
Tam anlamiyla ilgili ve güvenilir satici.Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Kingston ValueRam 4GB 1333MHz DDR3 Ram
Alıcı: raderos
Tarih: 16 Şubat 2016; 12:29:30
Yorum
Sorunsuz alışveriş ilgili satici. Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063