Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mykerem
Gerçek Adkerem aksoy
KonumAntalya,Aksu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Metin2 Steam Edition - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni server gelecek işte hala neyini anlamıyorsun... Mesaja git »
Sen olayı yanlış anlamışsın, steama sıfırdan server gelecek ve tr deki gibi olacak anlamında demişler onu yani aktarma vb şeyler olmuyacak... Mesaja git »
Beyler teamspeak 3 kullanan team arıyorum exp için lazım olacak :) hem sohbet filan ederiz iyi olur genelde akşamları giriyorum ve ninja acmayı planlı... Mesaja git »
Arkadaşlar oyun şuan steamda ARAMA BÖLÜMÜNE ''METİN2'' YAZIN CIKIYOR MAYIS AYI İÇİNDE OYUN GELECEKMİŞ... Mesaja git »
JUVENTUS F.C. / Campione d'Italia / UCL 2016-17 FINALIST !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mario Mandzukic neden ilk 11 de çıkıyor hala anlamış değilim, dünkü oyunda yoktu önceki maçlarıda az cok takip ettim fark yaratan birşey yapmadı.Final... Mesaja git »
GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar benim sol ve sağ gözümde 1.25 miyop başka bir sorunum yok bütçem 250 tl acaba bana önericeğiniz gözlük tavsiyesi varmı ?... Mesaja git »
Steam sayfası hazırlanıyor https://steamdb.info/app/550900/subs/ son hazırlıklar yavaş yavaş bitiyor 1-2 hafta içinde gelmesini bekliyorum... Mesaja git »
Metin2ye yeniden başlayacağım server önerisi istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://steamdb.info/app/550900/subs/ baktığınız üzere metin2 steam sayfası hazır :) son güncellemeler yapılıyor 1-2 hafta içinde steamda görüşmek... Mesaja git »
KPSS KİTAPLARI UYGUN FİYATTAN konusunu başlattı (2 ay önce)
Kitapler tertemizdir sadece kozmik oda çoğrafya kitabının 1-2 testi çözülmüştür. Toplam : 50 tl diye düşünüyorum ama gerçekten ihtiyaçı olan ve duru... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY Mini GT S5570l konusunu başlattı (2 ay önce)
Foto temsilidir https://img.donanimhaber.com/upfiles/1000096/8e3400f4-26f5-45c5-a5cb-ac7ee82213b5.jpg 2012 yılında vodafone bayisind... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YGS,KPSS VE AÖF KİTAPLARI UYGUN FİYATTAN SATILIR
Alıcı: gladyo38
Tarih: 10 Nisan 2017; 17:45:43
Yorum
kitabları sorunsuz teslim aldım tşkler
Genel Puan

Ürün: Steelseries Siberia 200 Kulaklık
Alıcı: ismailgvn77
Tarih: 20 Ocak 2017; 13:01:05
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş içiniz ferah olsun. Sorunsuz alışveriş için çok teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Steelseries Apex RAW Oyuncu Klavyesi
Alıcı: raderos
Tarih: 20 Şubat 2016; 17:26:58
Yorum
Tam anlamiyla ilgili ve güvenilir satici.Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Kingston ValueRam 4GB 1333MHz DDR3 Ram
Alıcı: raderos
Tarih: 16 Şubat 2016; 12:29:30
Yorum
Sorunsuz alışveriş ilgili satici. Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125