Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mykerem
Gerçek Adkerem aksoy
KonumAntalya,Aksu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KPSS KİTAPLARI UYGUN FİYATTAN konusunu başlattı (3 gün önce)
Kitapler tertemizdir sadece kozmik oda çoğrafya kitabının 1-2 testi çözülmüştür. Toplam : 50 tl diye düşünüyorum ama gerçekten ihtiyaçı olan ve duru... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY Mini GT S5570l konusunu başlattı (4 gün önce)
Foto temsilidir https://img.donanimhaber.com/upfiles/1000096/8e3400f4-26f5-45c5-a5cb-ac7ee82213b5.jpg 2012 yılında vodafone bayisind... Mesaja git »
SATILIK TEMİZ KASA konusunu başlattı (7 gün önce)
Kasadaki ürünler resimde göründüğü gibidir sadece hard disk i satmıyorum. Ürünler vatanbilgisayar faturalıdır ve 1 yıl garantisi kalmıştır. İstediğim... Mesaja git »
AYSUN KAYACI : Benim oyumla çobanın oyu bir mi lafında haklı mı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kesinlikle Haklı...Dünyadan haberi olmayan ve kendini geliştirmeyen insanlar oy kullanmamalı..Bunun içinde belli sınavlardan geçerek oy kullanılması g... Mesaja git »
Arkadaşlar spor ayakkabı tavsiyesi olan varmı ? veya fiyatı dip olan... Mesaja git »
Metin2 Steam Edition - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Tarih belli değil ancak derindarbe pek yakında dediği için mayıs başı gelir diye düşünüyorum... Mesaja git »
Hocam büyük ihtimal ürünleriniz iade edilmiştir kargo şirketine email atın hızlıca cevap alırsınız... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Real Madrid 2-1 Valencia ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Real madrid resmen otobüsü park etti.. kırmızı kart olmasa o maç zor dönerdi İkinci maçı gerçekten çok merak ediyorum real otobüsü park etmezse ve l... Mesaja git »
Arkadaşlar hızlı kargo ile almama rağmen 6 nisandan beri böyle hiçbir güncelleme olmuyor acaba TR'ye girincemi bilgiler girilecek bilgisi olan varmı... Mesaja git »
Arkadaşlar bu amazon kargo bilgilerini güncellemediği için kargo şirketini aradım ürün kargoya verilmemiş dediler tekrar amazonu aradım ürününüz şuan ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YGS,KPSS VE AÖF KİTAPLARI UYGUN FİYATTAN SATILIR
Alıcı: gladyo38
Tarih: 10 Nisan 2017; 17:45:43
Yorum
kitabları sorunsuz teslim aldım tşkler
Genel Puan

Ürün: Steelseries Siberia 200 Kulaklık
Alıcı: ismailgvn77
Tarih: 20 Ocak 2017; 13:01:05
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş içiniz ferah olsun. Sorunsuz alışveriş için çok teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Steelseries Apex RAW Oyuncu Klavyesi
Alıcı: raderos
Tarih: 20 Şubat 2016; 17:26:58
Yorum
Tam anlamiyla ilgili ve güvenilir satici.Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Kingston ValueRam 4GB 1333MHz DDR3 Ram
Alıcı: raderos
Tarih: 16 Şubat 2016; 12:29:30
Yorum
Sorunsuz alışveriş ilgili satici. Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.107