Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mykerem
Gerçek Adkerem aksoy
KonumAntalya,Aksu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Başka celp dönemine ertelenirse işimi kaybedebilirim zaten patron tazminat vereceği için psikolojik baskı yapıyor.Bu celp döneminde kesinlikle gitmem ... Mesaja git »
Arkadaşlar halı sahada maç yaparken Çok fena bir şekilde ayak bileğimin üstüne düştüm davul gibi sisti. Doktora gittim çatlak varmış. Alçıya aldılar 1... Mesaja git »
Arkadaşlar sizinde dikkatinizi çektimi genel olarak uzun dönem er olarak giden kişilerin grubu ''B'' buna bakarak yorum yapacak olursak 1 hafta sonr... Mesaja git »
Çirkin Olup sosyal medyaya resim koyanlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Anlamayacağını biliyorum ancak yinede şans veriyorum.aşağıdaki linkteki kadını biraz araştırırsan ne dediğimi daha iyi anlarsın.... Mesaja git »
https://urun.n11.com/cep-telefonu/orjinal-sifir-samsung-b310-ciftsim-adiniza-faturali-tuslu-telefon-P202146993... Mesaja git »
n11 den samsung b310 aldım bende, sd karta doldurdum müzikleri :) telefon güzel ancak yanında gelen kulaklığı iğrenç bişi.. telefonla birlikte kulaklı... Mesaja git »
Hayır birliklere gelen yazıyı sana aynen gösteriyim... Mesaja git »
365 dönem asker arkadaşım varda öyle diyor bende pek güvenmiyorum ancak emir yazısı gelmiş diyor.Normal şartlarda sizin dediğiniz şekilde alınıyor anc... Mesaja git »
Askerde olan var mı acaba ? ortalıkta tezkere bırakma olayı geri gelmiş diye bir söylenti dolaşıyorda net bilgi sahibi olan birisi cevap verirse sevi... Mesaja git »
Kızlarla konuşurken elim ayağım dolanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam kendini rahat burak zaten olayı akışına buraksan sıkıntı kalmıyacak ancak dışardaki insanların ne düşündüğünü çok kafaya takan birisi olarak göz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: YGS,KPSS VE AÖF KİTAPLARI UYGUN FİYATTAN SATILIR
Alıcı: gladyo38
Tarih: 10 Nisan 2017; 17:45:43
Yorum
kitabları sorunsuz teslim aldım tşkler
Genel Puan

Ürün: Steelseries Siberia 200 Kulaklık
Alıcı: ismailgvn77
Tarih: 20 Ocak 2017; 13:01:05
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş içiniz ferah olsun. Sorunsuz alışveriş için çok teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Steelseries Apex RAW Oyuncu Klavyesi
Alıcı: raderos
Tarih: 20 Şubat 2016; 17:26:58
Yorum
Tam anlamiyla ilgili ve güvenilir satici.Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Kingston ValueRam 4GB 1333MHz DDR3 Ram
Alıcı: raderos
Tarih: 16 Şubat 2016; 12:29:30
Yorum
Sorunsuz alışveriş ilgili satici. Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094