@tolgaciik 
müdavim
En az 1.000 Mesaj Yazdı
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
gezgin
En az 50 Forumda Mesajı Bulunuyor
yüzbaşı
"yüzbaşı": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Yüzbaşı
05 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İmzası:
ILK SISTEMIM : INTEL 80386-SX 33MHZ / 1 MB RAM - 50 MB HDD - 256 KB OEM EKRAN KARTI - 1.44 FLOPPY - MONO EKRAN - ILK OLARAK MS-DOS 5.0 SONRA MS-DOS 6.22 VE WINDOWS 3.1

EN ÇOK OYNADIĞIM OYUNLAR : GOLDEN AXE - LOTUS - DANGEROUS DAVE -Heygidi günler hey. Tey Tey
Forum İkinci El İmzası:
ILK SISTEMIM : INTEL 80386-SX 33MHZ / 1 MB RAM - 50 MB HDD - 256 KB OEM EKRAN KARTI - 1.44 FLOPPY - MONO EKRAN - ILK OLARAK MS-DOS 5.0 SONRA MS-DOS 6.22 VE WINDOWS 3.1
EN ÇOK OYNADIĞIM OYUNLAR : GOLDEN AXE - LOTUS - DANGEROUS DAVE -Heygidi günler hey. Tey Tey
Hakkımda:
Turk sinemasinin birtanecik oyuncusu, munir ozkul'un Yasar Usta karakterini canlandirdigi, 1975 yapimi bizim aile filmindeki unutulmaz tiradi. Ailesini korumak amaciyla, kotu fabrikatorun odasina girer. Konusur, konustukca daha da buyur, devlesir... Oynamaz, resmen yasar...

"Bak beyim.. Sana iki çift lafım var.. Koskoca adamsın.. Paran var, pulun var, herşeyin var.. Binlerce kişi çalışıyor emrinde.. Yakışır mı sana ekmekle oynamak.. Yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak.. Ama nasıl yakışmaz.. Sen degil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören.. Anlamıyor musun beyim?. Bu çocuklar birbirini seviyor.. Ama ben boşuna konuşuyorum.. Sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum.. Sen.. Büyük patron.. Milyarder.. Para babası.. Fabrikalar sahibi, Saim Bey.. Sen mi büyüksün? Hayır, ben büyüğüm ben.. Yaşar Usta.. Sen benim yanımda bir hiçsin anlıyor musun, bir hiç.. Gözümde pul kadar bile değerin yok.. Ama şunu iyi bil.. Ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın.. Yıkamayacaksın.. Dağıtamayacaksın.. Mağlup edemeyeceksin bizi.. Çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız.. Bizler birbirimizi seviyoruz.. Biz bir aileyiz.. Biz güzel bir aileyiz.. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun.. Dokunma artık aileme, dokunma çocuklarıma, dokunma oğluma, dokunma gelinime.. Eğer onların kılına zarar gelirse.. Ben.. Ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben.. Yaşar Usta.. Hiç düşünmeden çeker vururum seni.. Anlıyor musun.. Vururum ve dönüp arkama bakmam bile."
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.259
İkinci El Bölümü Mesajları: 406
Konularının görüntülenme sayısı: 5.563 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.