Şimdi Ara

Show Tv HD yayını yok yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar digiturk te show tv hd yi açıyorum pis yedilinin reklam resmi var yayın yok olduğu gibi 3-4 gündür böyle sebebi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: KRALTARIK

Arkadaşlar digiturk te show tv hd yi açıyorum pis yedilinin reklam resmi var yayın yok olduğu gibi 3-4 gündür böyle sebebi nedir?

Çünkü show tv 7/24 HD yayını veren bir kanal değil sadece belirli dizilerde belirli programlarda HD yayını veriyor,Yayını HD yayını vermediği saatlerde HD yayını yapacağı dizilerin resmini ve saatini koyuyor Pis yedili dizisi de bunlardan bir tanesi.
  • hatta şunu diyebiliriz doğru düzgün hd yayını yok nadir programlarda yayın görüntüsü kaliteli
  • 7/24 hd yok ama 7/24 pis yedili var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • show batmak üzere zaten. yakında hd yayını da kaldırırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler :) Göz boyamak için bide hd kanallar arasında gösteriyorlar pes doğrusu.
  • SHOWTV iflas etmiş ama utancından türksat firmasına söyleyemiyormuş....
  • peki arkadaşlar atv-fox-ntvspor hd kanallarını izlerken 10-15 dk sonra görüntüde aşırı bozulma-belli süre sonra donma oluyor.. trt hd veya ligtv hd de sıkıntı yok.. baglantıları kontrol ettim ama sadece belli kanallarda sıkıntı yaşamam bazılarında yaşamamam kafamı karıştırdı..teknik servisi bizden kaynaklanmayan hatalar için ücretsiz çağırabiliyoruz değilmi? (1 haftalık üyeyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aAmiQo

peki arkadaşlar atv-fox-ntvspor hd kanallarını izlerken 10-15 dk sonra görüntüde aşırı bozulma-belli süre sonra donma oluyor.. trt hd veya ligtv hd de sıkıntı yok.. baglantıları kontrol ettim ama sadece belli kanallarda sıkıntı yaşamam bazılarında yaşamamam kafamı karıştırdı..teknik servisi bizden kaynaklanmayan hatalar için ücretsiz çağırabiliyoruz değilmi? (1 haftalık üyeyim)

sorun sizden kaynaklanmıyor her kanal bir paket band freanksından alınır bir çok kanalı düzgün kullanırken 6-7 alakasız kanalda sorun olabilir.Ama o kanallar aynı freankdadır.Eğer o freankasda sorun varsa sorun yaşayabilirsiniz.Bu size gelen kablo kalitesinden veya bireysel bir çanak anteniniz varsa ayarsız olmasından kaynaklıdır.Çok nadir kutu ile ilgili sorun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbuldijital

quote:

peki arkadaşlar atv-fox-ntvspor hd kanallarını izlerken 10-15 dk sonra görüntüde aşırı bozulma-belli süre sonra donma oluyor.. trt hd veya ligtv hd de sıkıntı yok.. baglantıları kontrol ettim ama sadece belli kanallarda sıkıntı yaşamam bazılarında yaşamamam kafamı karıştırdı..teknik servisi bizden kaynaklanmayan hatalar için ücretsiz çağırabiliyoruz değilmi? (1 haftalık üyeyim)

sorun sizden kaynaklanmıyor her kanal bir paket band freanksından alınır bir çok kanalı düzgün kullanırken 6-7 alakasız kanalda sorun olabilir.Ama o kanallar aynı freankdadır.Eğer o freankasda sorun varsa sorun yaşayabilirsiniz.Bu size gelen kablo kalitesinden veya bireysel bir çanak anteniniz varsa ayarsız olmasından kaynaklıdır.Çok nadir kutu ile ilgili sorun olabilir.

sonuç olarak bazı kanalları çok iyi hd olarak kesintisiz izleyebiliyorsam kablo sorunu yoktur gibi geliyor bana, izlememiz gereken yol çanak yön/frekans ayarlarını tekrar yaptırmak mıdır?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanbuldijital

quote:

sonuç olarak bazı kanalları çok iyi hd olarak kesintisiz izleyebiliyorsam kablo sorunu yoktur gibi geliyor bana, izlememiz gereken yol çanak yön/frekans ayarlarını tekrar yaptırmak mıdır?

aynen öyledir.
  • istanbuldijital teşekkür ederim..bu ararlar sorun yok gibi olursa tekrardan görüşeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.