Şimdi Ara

Shoukoku No Altair 2017 YAZ SEZONU SERİSİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi malum izleyemediğimden

Birşey derim ateşe veririm buraları sakinim
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu animeyi bekliyordum yav keşke akşam Wifi varken görseydim başlığı indirirdim [ağlayan gif]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlayan gif kısmında mağduriyetini anladım canım hocam

Sıkma canını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Ağlayan gif kısmında mağduriyetini anladım canım hocam

Sıkma canını

Ya hocam animeout A çıkmış mıdır acaba? 80-90 mb bulursam 3-4 bölüm olduğu için indiririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

Sadece bana mı öyle geliyor yoksa diyaloglar biraz fazla mı kasıntı?

Bende aynı şeyi düşündüm izlerken, Osmanlı dan esinlenme olduğu için merakla bekledim de, bu Osmanlı İstanbul civarından değilde Kahire den sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 24 Temmuz 2017; 14:52:24 >

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Aman sen sakin ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Farklı bir dünyası var gerçekten de ama ana karakterin diyalogları fazla zorlama sanki. Divan da zaten nasıl bir kafayla işlenmişse kavgalı gürültülü millet meclis gibi mübarek.

• 4.BÖLÜM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 29 Temmuz 2017; 11:15:6 >
  • ben bu seriye yeni başladım one piece boku no hero academia one punch man ve snk ile beraber takip ettiğim 5 animeden biri oldu ama türkanimede 4 bölümü izledikten sonra 14 gün boyunca yeni bölümün gelmediğini gördüm haftalık değil mi bu 15 günde falan bir mi çıkıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

ben bu seriye yeni başladım one piece boku no hero academia one punch man ve snk ile beraber takip ettiğim 5 animeden biri oldu ama türkanimede 4 bölümü izledikten sonra 14 gün boyunca yeni bölümün gelmediğini gördüm haftalık değil mi bu 15 günde falan bir mi çıkıyor acaba?

Olimpiyatlar nedeniyle bazı serilerin günleri aksadı

Mesela örnek vermek gerekirse Kakegurui gibi

Merak etmeyin gelicek ama olimpiyat nedeniyle ara verildi 15-20 gün kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

Farklı bir dünyası var gerçekten de ama ana karakterin diyalogları fazla zorlama sanki. Divan da zaten nasıl bir kafayla işlenmişse kavgalı gürültülü millet meclis gibi mübarek.

ana karakter zaten ergenin teki ama zağanos paşa ve süleyman karekterleri güzel olmuş şu midoriya çakması ağlak velete zağanosu ezdirmezseler izlenir bu anime hatta ölse daha bi güzel olur.
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    O kadar da değil yahu. Kan kustunuz resmen.

• bu hafta iki bölüm gelicekti sözde ama tek bölüm geldi savaş başlasada savaş görsek.
  • izlemeye değer mi dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

izlemeye değer mi dostlar

daha 5 bölüm var iyi olup olmadığını anlamak için ya manga okumak lazım ya da 20 bölüm falan izlemek lazım ama ben daha ilk bölümünden çocuksu olduğu için 30 40 anime bıraktım bu öyle değil derin bir konuya benziyor mangası 80 bölüm olmuş seinen tipi var.
  • bu gün işten eve geldim hemen cumartesi diye boku no hero academia açtım haftalık anime ihtiyacımı gidermek için bi baktım 2 eylüle ertelenmiş sinirlendim sonuçta 3 anime izliyorum ve haftada 60 dk ayırıyorum o sinirle bi de buna baktım bu hafta 2 bölüm yayınlamışlar muhahah yine yarınki one piece ile beraber haftalık 60 dakikalık anime ahtiyacımı gidermiş oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

izlemeye değer mi dostlar

Politika/Macera animesi, Arslan Senki izleyip beğendiysen bunu da beğenirsin.

Bu arada başlıktan ''Osmanlı ile ilgili'' cümlesi çıkarılmalı. Osmanlı diye bir ülke yok seride, Türkiye Paşalığı adında bir ülke var ve tarihten bağımsız
  • Giderek güzelleşiyor benim gözümde çünkü yeni yeni ülkeler ve karakterler görmeye başladık.Bunların sayısı arttıkça daha da güzel olacaktır.
  • 9. bölümle işler iyice karıştı...
  • Matt Jeevas kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Giderek güzelleşiyor ama Mahmut'a bir türlü ısınamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.