Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
20.954
Cevap
55
Favori
797.649
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR]
Giriş
    7476 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sallatoko

Merhaba
    Daha önce normal alışverişler yaptım fakar pre-order hiç yapmadım kafama takılan sorular şunlar
    1.Pre-order yapsam ödemeyi ne zaman yapıcam verir vermez çekiyolar mı yoksa kargolandığı gün mü çekiliyor ? Bunu merak ediyorum çünkü o güne kadar hesapda para kalmasını istemiyorum.
    2.Kargolandığı gün çekilirse o günün kuruna göre mi yoksa siparişi verdiğim günün kuruna göre mi çekilir para ?

Cevaplarsanız sevinirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: sallatoko

Merhaba
    Daha önce normal alışverişler yaptım fakar pre-order hiç yapmadım kafama takılan sorular şunlar
    1.Pre-order yapsam ödemeyi ne zaman yapıcam verir vermez çekiyolar mı yoksa kargolandığı gün mü çekiliyor ? Bunu merak ediyorum çünkü o güne kadar hesapda para kalmasını istemiyorum.
    2.Kargolandığı gün çekilirse o günün kuruna göre mi yoksa siparişi verdiğim günün kuruna göre mi çekilir para ?

Cevaplarsanız sevinirim.

Normalde kargolanacağı zaman çekerler hocam. Ama sen daha önce de ödeme yapabilirsin. Para ne zaman çekilirse, o günün kuruna göre yansır borcun.
    |
    |

• Teğmen
    207 Mesaj
    Beyler shoptodan daha once alis verislerim oldu ama bu sefer paypal ile alisveris yapmak istedim fakat 5031 : PayPal returned errors, Transaction cannot complete.Bu sorunu verdı benım sanal kartım tanımlı paypal da ve içinde yeterlı mıktarda para var.Acaba sorun nedir bilen var mı?
    |
    |
  • Yarbay
    3376 Mesaj
    Beyler şu Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 Platinium aldım, kuzenle online oynarız arada diye. Tracking aldım, Türkiye'ye gelmiş öyle diyor Royal Mail tracklayınca 13 haneli numara ile. Şöyle resmi,

Ama aynı takip numarasıyla PTT den takip edemiyorum,http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb.php bu siteye yönlendiriyor "Orders." sekmesinden Türkiye takip e tıklayınca, buraya 13 haneli numarayı yazıyorum, altta güvenlik kodunu yazıyorum, bu barkoda ait kayıt bulunamadı diyor. Farklı bir numara falan mı girmem gerek?

• Teğmen
    162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Beyler şu Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 Platinium aldım, kuzenle online oynarız arada diye. Tracking aldım, Türkiye'ye gelmiş öyle diyor Royal Mail tracklayınca 13 haneli numara ile. Şöyle resmi,

Ama aynı takip numarasıyla PTT den takip edemiyorum,http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb.php bu siteye yönlendiriyor "Orders." sekmesinden Türkiye takip e tıklayınca, buraya 13 haneli numarayı yazıyorum, altta güvenlik kodunu yazıyorum, bu barkoda ait kayıt bulunamadı diyor. Farklı bir numara falan mı girmem gerek?
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Türkiyeye daha yeni girmiş ptt kayıtlara işlememiş ondan öyle gozukuyor

• Binbaşı
    1371 Mesaj
    hiç guitar hero super bundlle alan var mı? bir problem oluyor mu gümrükte?
    |
    |

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Beyler takipli kargo 6 sterlin diyor şaka mı bu
    quote:

2. el oyun parası valla

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

2. el oyun parası valla

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

2. el oyun parası valla

Ve aynı sitede final fantasy geçen hafta 6.5 sterlindi
    |
    |

• Yüzbaşı
    365 Mesaj
    arkadaşlar askerden dağıtım izinine geldim ben ilk defa pro order yapıcam fifa 12 ve f1 2011 almayı düşünüyorum oyunları alsam kargo da filan sıkıntı yaşarmıyım takibini yapamıyacağım

Orijinalden alıntı: canelka

arkadaşlar askerden dağıtım izinine geldim ben ilk defa pro order yapıcam fifa 12 ve f1 2011 almayı düşünüyorum oyunları alsam kargo da filan sıkıntı yaşarmıyım takibini yapamıyacağım
    quote:

Orijinalden alıntı: canelka

Takipli kargoda sorun olmaz. Bende fifa 2012 pro order yaptımda kur artışı yüzünden 13o tl geliyor special edition, iptal etmeyi düşünüyorum. Çok pahalıya geliyor. büyük ihtimal oyun çıktıktan 2 hafta sonra alıcam spotçularda 90 tl düşecektir. Devir hesap devri Öncelik MW3-BTF3
    |
    |

• Binbaşı
    1183 Mesaj
    bısey sorcam beyler bılen arkadaslar ben bu hardened edıtıon paketını pre-order ıle alsam bana kargoya ne zaman verırler cıktıgın gunmu kargoya verılır yoksa cıkmadan 1 kac gun once verırlermı bıde amazon turkıyeye gonderıyorumu daha shopto ya gelmemıs
    |
    |
  • Yüzbaşı
    887 Mesaj
    paracard ile alışveriş yapabilir miyiz acaba
    |
    |
    |
    |
    arkadaşlar takipsiz aldığım oyun 40 iş günü doldu gelmedi bende last parcell açtım google translate kullanarak ama ımzaladıpım kagıtta ne yazdığını anlayamadım.metin aşağıdaki şekilde yardımınızı rica ederim.

I request a replacement to be sent out and I agree to ShopTo.Net's Lost Parcel
    Terms and Conditions and that if I receive any goods that I have not
    paid for I will inform ShopTo.Net and return all goods unopened and untampered
    via Royal Mail Recorded delivery for which ShopTo.Net will refund me the
    postage.
    I also agree to sign and return an additional declaration that Royal Mail will
    send to me at a later date in a pre-paid envelope provided. If I fail to return
    this document I agree that my claim will become void and I authorise ShopTo.Net
    to charge me for the cost of the goods claimed missing.
    Signed ____________________________________ (Barışcan Ad&#305
    |
    |

pes 2013 oml
  • Teğmen
    135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

arkadaşlar ilk defa takipsiz ürün aldım shoptodan dün saat 18 civarında aldım hala processıng no trackıng code diyiyor takipsizlerde böylemi oluyor

Ben de dun sabah siparis verdim. Bende de aynisi yaziyor. Sebebi ise shoptonun haftasonu calismamasi sanirim. Yarin yola cikar siparislerimiz. Bakalim oyunlarimiz ne zaman gelecek(veya gelecek mi).
    |
    |

Orijinalden alıntı: jermines

quote:

arkadaşlar ilk defa takipsiz ürün aldım shoptodan dün saat 18 civarında aldım hala processıng no trackıng code diyiyor takipsizlerde böylemi oluyor

Ben de dun sabah siparis verdim. Bende de aynisi yaziyor. Sebebi ise shoptonun haftasonu calismamasi sanirim. Yarin yola cikar siparislerimiz. Bakalim oyunlarimiz ne zaman gelecek(veya gelecek mi).

bencede sanırım haftasonundandır inşallah gelir ilk defa takipsiz aldım bidaha gelmesi için 40 gün bekleyemem yarın yola cıksa akşam türkiyeye girse bu hafta içinde gelir inşallah siparişlerimiz
    |
    |

• Yarbay
    2661 Mesaj
    takipsizde kargo numarası yazmyor değilmi
    |
    |

takipsizde kargo numarası yazmyor değilmi

Bildigim kadariyla yazmiyor. Mektup gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 5 Eylül 2011; 13:42:25 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Shuards

Arkadaslar ben 3adet fifa 12 siparis edicem yollarlarmi 2 ps3 1 xbox olucak yollarlar dimi spotcu degilim daym abim ve kendim icin getirtiyotum

Sanırım yollamıyorlar.
    |
    |
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.