Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mayıs'ta çıktı sanırım, Xbox'ı Şubatta aldım, onun eski oyunlarını topluyordum :)
  • Öyle birşey yok yılda 5 kere alma falan rahat olun beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Mayıs'ta çıktı sanırım, Xbox'ı Şubatta aldım, onun eski oyunlarını topluyordum :)

Hocam bu arada aynı okuldayız avatardan anladığım kadarıyla, okul zamanı olur da arada bir takas veya satış yaparsak eğer aramızda,çok rahat olur.Onun için irtibatı kesmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyBlitz -- 27 Ağustos 2011; 2:01:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Mayıs'ta çıktı sanırım, Xbox'ı Şubatta aldım, onun eski oyunlarını topluyordum :)

Hocam bu arada aynı okuldayız avatardan anladığım kadarıyla, okul zamanı olur da arada bir takas veya satış yaparsak eğer aramızda,çok rahat olur.Onun için irtibatı kesmeyelim

Forumda her zaman bulabilirsiniz beni :)
  • bu arada shoptodan almak için önerebileceğiniz oyun varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esasiyun

Alıncak gibi değil artık burdan yahu?

Yılda 5 gümrük sınırı, 3 lira olan pound... 5,50 kargo ücreti.

Yeni çıkacak oyunlar kargoyla 40 poundu geçiyor, 45'i gören var. 120 lira falan gibi rakamlar çıkıyor. Hiç gerek yok artık.

+1

Son kurlardan sonra ben de aynı fikirdeyim. Özellikle Markafoni gibi sitelerin yaptığı kampanyalar ve gittigidiyor sağolsun, 360 oyunlarını bile uygun fiyata bulabiliyorum. Aldığım fiyatlar da, shopto ile ya aynı oluyor, ya da 10-15 TL pahalı.

PS3 sahibi arkadaşların işi daha da kolay. Yukarıda söylediğim sitelere ek olarak spot şansınız da var. Bence çok uçuk kampanyalar hariç, bu aralar shopto'nun hiç bir cazibesi yok.

• O yasa var, emin olun.

Ancak Gümrük henüz takip sistemine başlamadı. Yılbaşından sonra sistem hazır olacak muhtemelen. Dikkat edin.
  • Hocam yasa var zaten; ama oyunlar zarflarda normal posta gibi geldiği için gümrükte tutulmuyor diye biliyorum, aynı ürün olmadığı sürece almadıklarını söylemişti gümrükteki görevli bana, zaten aynı ürünü aynı kişi adına iki kere getirttiğim için (büyük bir paketti) bir kere gümrüğe takıldı bi alışveirişim.

Sanırım oyunlar mektup gibi işleniyor gümrükte
  • Şu aralar shoptodan alıncak oyun kalmadı ya pound pahalanınca türkiye fiyatları gibi oluyor
  • pound pahalı şuan hiç bir anlamı yok oradan oyun almanın gerçekten
  • The Hut'ı öneririm arkadaşlar..
  • Arkadaşlar yanlış bilgilendirmeyin insanları.Yasa resmi olarak çıktı ve beyan edildi.Ancak diğer arkadaşların dediği gibi bende birsürü oyun aldım yasa çıktıkdan sonra,bunun sebebi yasanın daha işleyişe geçmemesidir.Örneğin biz yeni çıkacak bi oyun için arkadaşlarla amazondan sipariş verdik collector edition.Tabiki 75 euro'yu geçti.Şimdi hem gümrüğü hem kargo şirketini arayınca kesin birşey söyleyemiyolar takılır mı takılmaz mı diye.Sadece bekleyin ama hiçbirşey belli değil diyolar.Yani bu böylede kalabilir(Yılda 5 alış)Belkide bunu her zaman yaptıkları gibi özelleştirip(Birşeyi özelleştirmeleri ilk defa işimize yarıyacak sanırım)belli başlı firmalarla alınan şeylere izin verebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

The Hut'ı öneririm arkadaşlar..

the hut ta takipsiz kargo oldugu için pek güvenemiyorum işte peki ürünüm kaybolursa mail falan atınca paramı geri alabiliyormuyum
  • Merhaba
    Daha önce normal alışverişler yaptım fakar pre-order hiç yapmadım kafama takılan sorular şunlar
    1.Pre-order yapsam ödemeyi ne zaman yapıcam verir vermez çekiyolar mı yoksa kargolandığı gün mü çekiliyor ? Bunu merak ediyorum çünkü o güne kadar hesapda para kalmasını istemiyorum.
    2.Kargolandığı gün çekilirse o günün kuruna göre mi yoksa siparişi verdiğim günün kuruna göre mi çekilir para ?

Cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sallatoko

Merhaba
    Daha önce normal alışverişler yaptım fakar pre-order hiç yapmadım kafama takılan sorular şunlar
    1.Pre-order yapsam ödemeyi ne zaman yapıcam verir vermez çekiyolar mı yoksa kargolandığı gün mü çekiliyor ? Bunu merak ediyorum çünkü o güne kadar hesapda para kalmasını istemiyorum.
    2.Kargolandığı gün çekilirse o günün kuruna göre mi yoksa siparişi verdiğim günün kuruna göre mi çekilir para ?

Cevaplarsanız sevinirim.

Normalde kargolanacağı zaman çekerler hocam. Ama sen daha önce de ödeme yapabilirsin. Para ne zaman çekilirse, o günün kuruna göre yansır borcun.
  • Beyler shoptodan daha once alis verislerim oldu ama bu sefer paypal ile alisveris yapmak istedim fakat 5031 : PayPal returned errors, Transaction cannot complete.Bu sorunu verdı benım sanal kartım tanımlı paypal da ve içinde yeterlı mıktarda para var.Acaba sorun nedir bilen var mı?
  • Beyler şu Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 Platinium aldım, kuzenle online oynarız arada diye. Tracking aldım, Türkiye'ye gelmiş öyle diyor Royal Mail tracklayınca 13 haneli numara ile. Şöyle resmi,

Ama aynı takip numarasıyla PTT den takip edemiyorum,http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb.php bu siteye yönlendiriyor "Orders." sekmesinden Türkiye takip e tıklayınca, buraya 13 haneli numarayı yazıyorum, altta güvenlik kodunu yazıyorum, bu barkoda ait kayıt bulunamadı diyor. Farklı bir numara falan mı girmem gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: lev@

Beyler şu Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 Platinium aldım, kuzenle online oynarız arada diye. Tracking aldım, Türkiye'ye gelmiş öyle diyor Royal Mail tracklayınca 13 haneli numara ile. Şöyle resmi,

Ama aynı takip numarasıyla PTT den takip edemiyorum,http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb.php bu siteye yönlendiriyor "Orders." sekmesinden Türkiye takip e tıklayınca, buraya 13 haneli numarayı yazıyorum, altta güvenlik kodunu yazıyorum, bu barkoda ait kayıt bulunamadı diyor. Farklı bir numara falan mı girmem gerek?

Türkiyeye daha yeni girmiş ptt kayıtlara işlememiş ondan öyle gozukuyor

• hiç guitar hero super bundlle alan var mı? bir problem oluyor mu gümrükte?
  • Beyler takipli kargo 6 sterlin diyor şaka mı bu
  • 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.