Şimdi Ara

Shop Samsung Verilmeyen Hediye Çeki

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
84
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 106 gün 16 saat 27 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cem (3 mesaj) Ibrahim Akca (1 mesaj) ugur.k (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 26 Martta shop.samsung.com/tr/ sitesinden cep telefonu aldım. Arada sırada kampanya yaptıkları ve çeşitli hediye çekleri verdikleri için yaklaşık 1 ay kampanyaları takip ettim. Aldığım dönemde telefon için 250 TL migros çeki kampanyası başladı. Ayrıca WalletPasses uygulaması üzerinden 200 TL lik indirim kodu vardı. İndirim kodunu kullanarak alışverişi yaptım, işlemin başından sonuna kadar hiçbir şekilde kodu kullanıldığında migros çeki alamazsınız gibi bir uyarı vermedi. Hatta alışverişi tamamladığımda çek 1 hafta içinde sms olarak geleceği söylendi. Ayrıca kesilen faturamda dahi migros çeki olduğu görülüyor. Müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen bir sonuç alamadım. Sizce ne yapmam lazım.

Aşağıdaki görüntü faturadan alındı.

Shop Samsung Verilmeyen Hediye Çeki

|
    |

• 200 lira düşmüş orada daha ne yapacaklardı ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edevlet üzerinden thh'e başvuruda bulun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

200 lira düşmüş orada daha ne yapacaklardı ki?
    İbo be okumayıda unuttun galiba
  • Sonunda hediye çekini alabildim, 250 TL lik hediye çekini özür mahiyetinde 300 TL olarak gönderdiler. Aslında zamanım olsa hakem heyeti kararını icraya verip icra yoluyla almak vardı ama uğraşacak vaktim yoktu. Samsungun resmi satış sitesi üzerinden aldığım üründe böylesi birşey yaşamam cidden şaşırttı beni. Hediye çekinde falan da değilim, şükür 250 TL muhtaç değilim ama resmen kandırılmak ve samsungun sözünün üzerine yatması ve defalarca müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen hayır vermiyoruz tavırları cidden sinir etmişti.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.