Şimdi Ara

Shining Hakkında (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Aleyküm selam kral.

• Aga simdi Shining filminde Jack Nickolson basrolde ve kendiliginden delirmis gibi gostermisler biraz otelde birkac doga ustu olay hayalimsi gosterilse de cok sebebi anlatilmiyor. Acikcasi filmi buyuk bir yanilgi icinde Stephen Kingle Kubrick birbirine girmis zaten.

Kitabinda ise olay hersey cocukta ustelik 2.kitabi cikti Dr.Sleep diye cocuk buyudu yetiskin halini anlatiyor, filmi de cikti 2-3 yil once hepsinin hem kitabi hem filmini izledim. 2.film kitaba daha uygun kalmis.

Yani Shining filminde cocugu onplana koymalari lazimken icip icip karisini doven iddida cocugunun rizkini kaybeden akp ye oy veren bir adam yapmislar bosuna.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Film bence daha iyi kitabi okurken bayilacak gibi oluyordum cok sıkıcıydı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Yok ben kitabi sevdim ama doctor sleep i daha cok sevdim bide o veledin yetiskin olmasi garip seyler yasamasi kendi gibi bir cocugun elinden tutmasi fln ilgi cekiciydi. Kitapta ben biraz cocuga uyuz oldum acikcasi, lan sen cocuksun yetiskinlerin bilmesi gereken seyler var herseyi sorma diye tokatlayasim geldi ne giriyon lan aklima pislik cuce?

Ama kitapta tum sebep otelin lanetli olmasi yuzunden tabi babanin potansiyeli var ama yillardir mutlu mesut yasiyorlardi. Acikcasi ben kitabi da filmi de koparilan yaygaraya gore overrated buldum biraz isin ozu bu.

Hocam King reisin onlarca kitabı var. Bu da onlardan sadece biri.
    Overrated konusunda katılıyorum.

• LeviEfendi kullanıcısına yanıt
    Kitap çöp

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Değil bence

• LeviEfendi kullanıcısına yanıt

Hocam hepsine yakini okudum severim. Bazi kitaplar cok iyi yeni kitaplari bozdu biraz. Yani hepsi mukemmel degil tabiki.

Ben yenileri pek okumadım yorum yapamayacağım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.