Şimdi Ara

Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
13
Favori
104.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarısin

Kaç yıl oldu keşke yarın çıksa izlesek yapımcılar oyalayıp duruyor gibi neyse bilgi için teşekkürler

Mangası ile arasını açmak için beklediler muhtemelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bence merak uyandırmak için tabiki belli bir zaman geçmek zorunda ama bunu bence çok abarttılar izleyip eh işte diyenler bile açıp mangasını okudular bunun da etkisi olabilir yani hiç gelmeyebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Bence merak uyandırmak için tabiki belli bir zaman geçmek zorunda ama bunu bence çok abarttılar izleyip eh işte diyenler bile açıp mangasını okudular bunun da etkisi olabilir yani hiç gelmeyebilir

Yok gelecek hocam merak etmeyin. Normalde bu sene gelecekti hatta ama son anda 2017'ye ertelendi.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Yine ertelerler artık gelse de yine baştan izleriz heralde mr robot a döndü konu hatırlama açısından :)

• 25 bölümü kapsayan 2 tane film çıkardılar. (Shingeki no Kyojin Movie 1: Guren no Yumiya; Shingeki no Kyojin Movie 2: Jiyuu no Tsubasa) Hatırlamada sıkıntı çekiyorsanız filmleri izleyebilirsiniz.

83. bölümü yeni okudum. Pişman oldum bu kadar geç okuduğuma. Bir yönden de iyi oldu geç okumam. Keşke biraz daha erteleseydim :( Böyle epik sondan sonra 1 ay kolay kolay geçmezdi :D
  • 84. bölüm efsane olmuş. Ve sonunda babasının ölümüne neden olan soruyuda öğrenmiş olduk
  • 84 çevrildi mi?

• Hayır. MangaPandadan ingilizce okudum.
  • 84. sayıda yine gerilimi yüksek harika bir sayıydı.
  • arkadaşlar bir zamanlar bir zamanlar güncele gelip yeni sayı çıkmasını beklerken takip etmeyi unutmuştum kalmıştı şimdi en son hangi sayıda kaldığımı hatırlamıyorum. tek hatırladığım daha önce göreülmemiş kadar büyük bir titan yürünerek ve etrafını yakarak şehre doğru ilerliyordu. bu kaçıncı sayıda oluyoru bir bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

arkadaşlar bir zamanlar bir zamanlar güncele gelip yeni sayı çıkmasını beklerken takip etmeyi unutmuştum kalmıştı şimdi en son hangi sayıda kaldığımı hatırlamıyorum. tek hatırladığım daha önce göreülmemiş kadar büyük bir titan yürünerek ve etrafını yakarak şehre doğru ilerliyordu. bu kaçıncı sayıda oluyoru bir bilgisi olan var mı ?

Muhtemelen 66 yi okuyup 67 de kalmışsınız hocam

• Bodruma girdiler sonunda

• 84 bölüm x 45 sayfadan = 3780 sayfa manga okumuşum vay be süper gelişmeler var ve onca gelişmeye rağmen annie geçmişiyle ilgili tek bir bilgi yok

son öyle hüzünlü bittiki arkadaş insan 3000 sayfalık mangayı okuyunca o dünyanın içindeymişsin gibi hissediyor şahsen o iğneyi ben erwin e basardım :( ama armin e çok çok üzülürdüm.aklımda kalan şehit yoldaşlarımız ; Marco,marlo,Erdo,erwin,levinin takımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeSRiSeL -- 15 Eylül 2016; 19:10:26 >
  • 86.bölüm (tarih dersi icerir)
    http://mangastream.com/r/attack_on_titan/086/3727/1

• 86.sayiyi turkceye cevirmis bi face grubu
    https://m.facebook.com/attackontitanaottr/albums/958852560910168/

• 86

Hiç beklemiyordum böyle bir sayı. Sonunda çoğu şey açıklandı. Efsane bir sayıydı bana göre.
    2. dünya savaşı ve piyanist'den esinlenmiş bayağı bir.

• Şuana kadarki en kapsamlı sayıydı herhalde, epey karışık. Meğer bizim mekan adaymış ve Eldia kırallığıymış bir nevi. Sanki şuana kadar okuduklarım başka bir manga gibi.

• Isler karisti zekeyle eren kardeş mi simdi ? Owl kim ? Bide kitayi britanya adasina benzetttim nedense

• GorThaurS kullanıcısına yanıt

Evet, grisha ikisininde babası ama anneler farklı zekenin anası dina fritz, kraliyet soyundan geliyor.Ereninkini biliyorsunuzdur.Burada bi fikrim var:
    Erenin annesini öldüren titan dina fritz çıkacak.Fotolar:

Erenin titanları yönetme gücü normal çalışmıyor çünkü bu güç için kraliyet ailesinin kanından olmak gerek.
    Eren bu kadına vurduğunda (dina kraliyetten) 'coordinate' gücü çalıştı.Başka bi bölümde eren titanları yönetmek istiyor ama olmuyor.
    Şimdi o kadın o titan mıdır tam bilmiyorum ama

grishanın tüm arkadaşları titan oldu dina da olmuştur bu doğru çıkarsa grishanın eski karısı yeni karısını öldürmüş olacak.

Owl kim daha açıklanmadı heyecanla bekliyorum.

Harita için

afrika haritasının ters çevrilmiş hali.Bizimkiler madagaskardalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kpwale -- 17 Ekim 2016; 21:22:29 >

• kpwale kullanıcısına yanıt

Güzel bilgiler. Titan benziyor cidden Dina'ya. Harita da iyiymiş gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.