Şimdi Ara

Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı. (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
13
Favori
104.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi bölümdü, gel de bekle şimdi koca 1 ay.
  • Fena yerde bitti
  • üff 120 yi sabırsızlıkla bekliyorum .
  • Sezon 3 part 2 o kadar iyiydi ki diğer sezon için bir sene bekleyemedim ve mangaya geçtim. Sonunda güncele geldim. Takip ettiğim ilk aylık seri nasıl beklenecek bir ay hiç bilemiyorum.
  • Toriko kullanıcısına yanıt
    Doğru olanı yapmışsınız hocam bende 1 sene önce başladım mangaya tutamadım kendimi :D
  • https://ww5.readsnk.com/chapter/shingeki-no-kyojin-chapter-120/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Çok heyecanlıydı ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erenin zekenin planına dahil olmayacağını söylemesi gerçekten içimi rahatlattı ancak yine bir sürü soru işareti çıktı karşımıza.Özellikle de grishanın zeke yi görmesi hepten beynimi yaktı.Ancak bunların dışında en büyük sıkıntı bölümü bir ay bekleyip 5 dakikada bitirmek oldu.
  • Bölüm güzeldi gelecek bölüm daha da iyi olacak gibi.

• Kafam yandı Eren ne gördü acaba? İki evladın babasıyla olan sahneleri... Grisha bir zeke tarafından, bir de eren tarafından aldatılmış gibi. Çok güzel bölümdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 7 Eylül 2019; 15:24:32 >
  • Diğer bölüm dananın kuyruğu kopacak gibi.Ulan her bölüm resmen bir sanat eseri.
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    zeke tarafından nası aldatılmış hocam eren kandırmış babasını istediği anıları göstererek yönetmiş herifi .
  • Fingolfin kullanıcısına yanıt
    Hocam vardır elbet bi gördüğü götünü yırtmaz yoksa bu kadar . Ama verilen emri nası geri çevirecek acaba ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çıtır Para

zeke tarafından nası aldatılmış hocam eren kandırmış babasını istediği anıları göstererek yönetmiş herifi .
    Zeke tarafından aldatılmıştan ziyade bir nevi mecburide olsa ihanete uğradı diyelim. Bu sezon göstermiş olmaları lazım unuttuysan
    Babası ve annesini, marley askerlerine mecburiyetten ispiyon ediyor. Bu yüzden babası,annesi ve içinde oldukları ekibi adaya götürüp deve çeviriyorlar
    vs vs. Son bölümlerde olacaktı bakabilirsin.
  • https://mangadenizi.com/manga/attack-on-titan/121

• 121. Bölümü anca okuyabildim. Okumuş olanlar spoilerlı kısma bakabilir.

Saldırı Titanı, Orjinal Titanı dinlemeyip kendi başına buyruk davranan bir titan olduğunu öğrendik. Muhtemelen hem Grisha'yı hem de Eren'i kontrol etti. Grisha gibi Eldialıların özgürlüğünü isteyen biri bile Zeke'ye Eren'i durdurması gerektiğini söylüyorsa Eren'den kötü şeyler göreceğiz gibi.

Hikaye boyunca ana kahraman sandığımız kişinin finalde evil olarak karşımıza çıkması ilginç olabilir. Gerçekten çok ilginç noktalara gitti olay. Yeni sayıyı nasıl bekleyeceğim bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.