Şimdi Ara

Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
13
Favori
104.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HAHAHAHA

• Eren reyiz veriyor küsküyü, gg wp willy.Bu arada reiner ve falco kesinlikle ölmedi
  • 100. Bölüm türkçe

https://serimanga.com/manga/shingeki-no-kyojin/100/1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eren sivilleri öldürürsen reiner den ne farkın kalacak.

Uzun boylu olan armin se dev olduğu için mi boyu uzadı o kadar acaba. Yakalan 2 devle ne yapmayı düşünüyorlar. .

• 100
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Eren o kadar aynıyız dedi reinera ,şimdi sen farkı olsun istiyon.
    Eren baya değişti arminde büyümüş olabilir.

Komplo teorisi olarak,willy bölümün başındaki konuşmasında erenin saldıracağını biliyor en azından tahmin ediyor.Erenin koordinasyon gücünü bildiğinden, pieck ve porco erenin emrine girmeden onları olaydan ayırmak isteyebilir.Ama bence erenin arkadaşları onları kaçırıyor savaş olursa onlarla uğraşmamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpwale

Eren o kadar aynıyız dedi reinera ,şimdi sen farkı olsun istiyon.
    Eren baya değişti arminde büyümüş olabilir.

Komplo teorisi olarak,willy bölümün başındaki konuşmasında erenin saldıracağını biliyor en azından tahmin ediyor.Erenin koordinasyon gücünü bildiğinden, pieck ve porco erenin emrine girmeden onları olaydan ayırmak isteyebilir.Ama bence erenin arkadaşları onları kaçırıyor savaş olursa onlarla uğraşmamak için.

Pieck ve porcu'yu olay yerinden uzaklaştıran paradis tayfası.Hatta onları oraya götüren asker Connie Springer büyük bir ihtimal, pieck askeri daha önce bir yerde gördüğünü söylüyordu (Shiganshina savaşı) Eren koordinasyonu tek başına kullanamıyor, titan formunda ki bir kraliyet ailesi mensubuna dokunmak zorunda.Koordinasyon titan gücünü ilk kullandığı zaman zaten babasının ilk karısı dina yeager'e yumruk attığı zamandı.Dina Yeager kraliyet kanı taşıdığı ve bir titan formunda olduğu için, koordinasyonu kullanabildi eren.Ayrıca abisi zeke'de annesinden gelen kraliyet bağlantısı var, büyük ihtimal zeke ile iş birliği içinde.

• https://www.youtube.com/watch?v=Iq5q1zjf6rA

• Warhammer titan beklendiği gibi iyi olmuş.Bu bölümleri animede görmek çok güzel olacak.
    Marleyin komutanları uçan titan istiyorlardı sonunda gördüler
  • Müthiş bir chapter daha bitirdik. Az insan olun az adam olun ve Konu ile ilgili yazılarınızı spoiler içinde paylaşın

eren kendinden çok çok emin sözlüklerde kendisinin bir vilian olduğuna dair endişeler var bence onlar boşuna izleyip okumasınlar çünkü 101 bölüm geçmiş eren agresif olabilir ama asla kötü bir insan olmaz zira zalimliği bizzat kendisi yaşamış biri başkasına zalimlik yapmaz. Adalet ise bambaşka bir konu orada yaptığı herşeyi destekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LeSRiSeL

Müthiş bir chapter daha bitirdik. Az insan olun az adam olun ve Konu ile ilgili yazılarınızı spoiler içinde paylaşın

eren kendinden çok çok emin sözlüklerde kendisinin bir vilian olduğuna dair endişeler var bence onlar boşuna izleyip okumasınlar çünkü 101 bölüm geçmiş eren agresif olabilir ama asla kötü bir insan olmaz zira zalimliği bizzat kendisi yaşamış biri başkasına zalimlik yapmaz. Adalet ise bambaşka bir konu orada yaptığı herşeyi destekliyorum

Manga sayfasında gezen spoiler yemeyi de göze alsın bir zahmet.

Konu sahibi başlığa spoiler ibaresi eklesin yine de tabi.

• quote:

Müthiş bir chapter daha bitirdik. Az insan olun az adam olun ve Konu ile ilgili yazılarınızı spoiler içinde paylaşın

Az beynini kullansan millete adamlık dersi vereceğine? Burası manga sayfası, güncelde olmayan kişilerin kimse gırtlağına çöküp zorla okutturmuyor burada yazılanları.

Gelelim son bölüm hakkında yazdıklarına, eren nasıl zalim olamıyor? Udo ve zofia'nın ölümlerine sebeb olan başka birimiydi de biz kaçırdık? Manganın mottosu The world is cruel, kaç AoT karakteri kaç kere söyledi bu lafı hatırlamıyorum bile.iyi veya kötünün savaşı değil bu manga.

• K.J kullanıcısına yanıt
    millete vermiyorum direk sana mesajım adam ol.
  • quote:

millete vermiyorum direk sana mesajım adam ol.

Bilseydim bu kadar yanacağını yazmazdım arslanım.Herkes kendinde eksik olanı ağzına sakız yapar, sen bu adamlık mevzusuna fazlaca takılmışşın ne diyelim inşallah sende ''adam'' olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.J -- 10 Ocak 2018; 5:12:43 >
  • 102 yayınlanmış. Eren'in

kötü karakter olup olmadığıyla ilgili bu bölüm ortalık çok karışacak.
  • 102 baya iyiydi.1 ay nasıl bekleyeceğiz bilemiyorum.Animede buralar bayağı iyi olacak

• Manganin 102. sayisi

https://serimanga.com/manga/titana-saldiri/102/1

erenle historia birlikte saldırı icin normal titanları getirseydiler güzel olurdu.Gabi tam olarak gelecekteki eren olurdu.

• Spoiler içerir.

Binaların üzerine koydukları ışıklar büyük ihtimal bir hava saldırısı için hedefin yerini belirlemek.Armin ve Hange ortalıkta yok, böyle büyük bir savaşta armin ve hangenin olmayacağını söylemek aptallık olur.Yine planın en önemli kısmını armin gerçekleştirecek (Erenin mangada 2-3 defa dediği gibi, insanlığı armin kurtaracak).

Armin'in anne babası zamanında uçan balon yapıp, duvarları aşmayı denediler.Sanıyorum bu geçtiğimiz 3-4 yılda hange gibi bir mühendis boş durmamıştır, armin'in ailesinin yaptığı hava aracını ya da araçlarının şemalarına ulaşıp tekrar inşa etmiş olabilirler.(O binaların tepesine koydukları ışıkların tek anlamı bende budur,umarım yanılmam :D)

Ayrıca zekenin savaş alanına girişi çok enteresan, beast titan uzak mesefaden etkili bir titan.Asıl işi ve gücü birşeyler fırlatmak olan bu titan'ın yumruk yumruğa mücadelede başarılı olması çok zor, özellikle levi gibi bir manyak seni öldürmeye yemin etmişse ve elinden kıl payı kurtulmuşsan.Dediğim gibi savaş alanına girişi enteresan çünkü girmemesi gerekirdi.Dikkat ederseniz marley savaşcılarından sadece porco sevinç ve heyecanla karşılıyor zeke'nin gelişini, aşırı zeki olmasıyla bilinen pieck ve general magath endişeli bakıyor (Zeke'de birşeylerin yanlış olduğunun farkındalar).Eren'in koordine gücünü kullanması için kraliyet ailesinden olan bir titan'a dokunması yeterli.Eren'e bir gün seni kurtaracağım diyen zeke, bakalım o gün bugün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.J -- 8 Şubat 2018; 12:24:34 >

• 103 ne zaman bu ayın 8 inde mi yine?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.