Şimdi Ara

Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
13
Favori
104.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Dnr'da satılan manga serisi güncel mangayı ne kadar geriden takip ediyor bilen var mı?

Manga şuanda 24. cilte geçmek üzere. Buradan kıyaslama yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 6 Temmuz 2017; 8:27:51 >

• 95. sayıyla özellikle reiner'i, ilk titan saldırısının temellerini, amacını ve başlangıcını anlatan marley tarafındaki hikaye sona ermiş gibi görünüyor. son titanın da nereden olduğunu öğrendik kim olduğunu göremesek de. adada yeni savaş da kapıda. artık adada neler olduğunu da öğrenmek lazım. aylardır oradan bir ses alamadık
  • Eren büyük bir ihtimal marley topraklarına casus olarak sızdı.94.sayıda hastaneye götürülen yaralı eldialı askerlerden özellikle bir tanesi çok ilgi çekici.Kol bandını yanlış koluna takıyor, mangaka ısrarla yüzünü gizliyor bu yaralı askerin (konuşma balonu ve saçları vasıtasıyla).En ilgi çeken nokta ise bu askerlerin hiç birinin akrabası yok ve ptsd yaşadıkları.Ptsd türkçede travma sonrası stress bozukluğu anlamına geliyor.Bu psikolojik rahatsızlık panik hali, bellek sorunları,farklı biri gibi davranma durumlara neden oluyor.Eren fırsattan istifade bu askerlerin arasında dikkat çekmeden marley'e sızmış bulunmakta.Sonuçta hiç bir akrabası yok ve marley hakkında ki bilgisizliği diğer marleyliler tarafından dikkat çekmeyecek çünkü ptsd ''sözde'' :)
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2429475/e0249748-1b58-421e-89f1-ff4e4d9a46ee.png [/simage]

Mangada en son paradis halkını ve ereni görmemizin üzerinden 3 yıl geçti eren bu sürede 19 yaşına gelmiş olması gerekiyor büyük ihtimal saçlarınıda uzattı.Ayrıca titan shifter'ların kopan uzuvlarını istemedikleri sürece yeniden çıkartmadıkları.Normalde kopan uzuvları yerine gelene kadar o bölgeden duman çıkıyor.Mangada 2-3 yerde bu duruma şahit olduk.Yani erenin kopan bacağından duman çıkmaması, eren'in bacağının yeniden çıkmasını istememesidir.
    Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı.

ve burada reiner'in arkasından bakan kol bandını yanlış yere takmış uzun saçlı o asker.(manga 93)[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2429475/7adf3d7f-4b21-4411-9bb8-94b61d7add69.png [/simage]

• K.J kullanıcısına yanıt
    Casusluk yaparken kol bandını yanlış kola takıyorsa eren ölsün ve manga bitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpwale

Casusluk yaparken kol bandını yanlış kola takıyorsa eren ölsün ve manga bitsin.

Ömrü boyunca paradis'ten çıkmamış, marley ve askerleri hakkında babasının ona bıraktığı notlardan başka birşey bilmeyen biri için kabul edilebilir bi durum bence.Kendisinin o pozisyona nasıl geldiği hakkında hiç bir bilgi yok.Spontanede gelişmiş olabilir marleye bir şekilde sızması
  • 95.sayi cikti turkce olarak

http://manga.animekeyfi.tv/Shingeki_No_Kyojin/095/1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

95.sayi cikti turkce olarak

kaptan 96. sayı ne zaman çıkar acaba? animesini dizi sitelerinde sürekli görüyordum ama saçma sapan bir şeydir diye hiç bakmadım. bir kere açayım dedim bağımlısı oldum tek solukta animeyi izledim, mangayı bir çırpıda okudum :)pc oyununu bile indirdim :D

Daha önce anime izlememiş ve manga okumamış biri olarak epey ilgimi çekti, buna benzer tarz olarak başka anime mangalar varmı?

ape titan, devasa titan, zırhlı titan, dişi titan, attack titan (erende aynı zamanda koordinasyon gibi bir güçte vardı dolayısıyla 2 titan gücümü oluyor?, kargo titan, galliard (keskin dişmiydi?) ve 95. sayıda bahsedilen titanla beraber toplam 9 titan mı var şimdi sadece?

bu dancing titan olarak geçen ymir neci peki onu anlamadım? o nerden titan olmuş

• SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt
    Ayda 1çıkıyo ağustosun ilk iki haftası içinde çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: SistemToplayanAdam2017

quote:

kaptan 96. sayı ne zaman çıkar acaba? animesini dizi sitelerinde sürekli görüyordum ama saçma sapan bir şeydir diye hiç bakmadım. bir kere açayım dedim bağımlısı oldum tek solukta animeyi izledim, mangayı bir çırpıda okudum :)pc oyununu bile indirdim :D

Daha önce anime izlememiş ve manga okumamış biri olarak epey ilgimi çekti, buna benzer tarz olarak başka anime mangalar varmı?

ape titan, devasa titan, zırhlı titan, dişi titan, attack titan (erende aynı zamanda koordinasyon gibi bir güçte vardı dolayısıyla 2 titan gücümü oluyor?, kargo titan, galliard (keskin dişmiydi?) ve 95. sayıda bahsedilen titanla beraber toplam 9 titan mı var şimdi sadece?

bu dancing titan olarak geçen ymir neci peki onu anlamadım? o nerden titan olmuş

Toplam 9 titan var.son titanin bu sayida taybar ailesinde oldugunu gorduk.Dancing titan aslinda jaw titanin disi versiyonu.Ymir 60 yil boyunca mal titan olarak gezdigi icin titan shifter oldugunda pek fazla transformasyona ugramadi, disi ve penceleri mal titan halinden farkli tabi ki.

Adaya saldirmaya gelen 4 savasci vardi.

Reiner,annie,bertholt,marcel.Ymir aptal titan formundayken marceli yiyip onun gucunu kazandi olay bu.Daha sonrada marcelin kardesi ymiri yiyip abisinin guclerini tekrar aldi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K.J

quote:

quote:

Toplam 9 titan var.son titanin bu sayida taybar ailesinde oldugunu gorduk.Dancing titan aslinda jaw titanin disi versiyonu.Ymir 60 yil boyunca mal titan olarak gezdigi icin titan shifter oldugunda pek fazla transformasyona ugramadi, disi ve penceleri mal titan halinden farkli tabi ki.

Reiner,annie,bertholt,marcel.Ymir aptal titan formundayken marceli yiyip onun gucunu kazandi olay bu.Daha sonrada marcelin kardesi ymiri yiyip abisinin guclerini tekrar aldi

peki kaptan titan güçleri belli bir yıl sınırı içinde aktarılıyor anladığım kadarıyla, yanlış anlamışda olabilirim bir seferde hızlıca okudum mangayı bir daha okuyacağım, bizim atarlı ergen eren ozmn ölecek değilmi :)

Titan gücünü alan kisi eger bir baskasi tarafindan yenilmezse ya da insan formundayken oldurulmezse 13 yil sonunda otomatik olarak mefta oluyor.

Erenin su an cok az bir omru var eldeki bilgilere bakildiginda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

peki kaptan titan güçleri belli bir yıl sınırı içinde aktarılıyor anladığım kadarıyla, yanlış anlamışda olabilirim bir seferde hızlıca okudum mangayı bir daha okuyacağım, bizim atarlı ergen eren ozmn ölecek değilmi :)

Titan gücünü alan kisi eger bir baskasi tarafindan yenilmezse ya da insan formundayken oldurulmezse 13 yil sonunda otomatik olarak mefta oluyor.

Erenin su an cok az bir omru var eldeki bilgilere bakildiginda.

İçim ısındıydı haşin çoçuğa :D

Eren-reiner-levi-erwin bu dörtlü eyiydi :D

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Resimdeki reiner, anie fekan deil reiner gilin 1 yılı kaldı onlarin titanini miras alacak eldiali çocuklar en sondaki kiz reiberin akrabasi gabi reinerin titanını miras alacak ama reiner istemiyo çünkü paradiste asker olarak yasayarak fikirleri deisti kendini eldiali asker olarak gormeye basladi ama ailesi için devam ediyo kisa zamanda zekeyle beraber paradise beraber gidecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shingeki40

Resimdeki reiner, anie fekan deil reiner gilin 1 yılı kaldı onlarin titanini miras alacak eldiali çocuklar en sondaki kiz reiberin akrabasi gabi reinerin titanını miras alacak ama reiner istemiyo çünkü paradiste asker olarak yasayarak fikirleri deisti kendini eldiali asker olarak gormeye basladi ama ailesi için devam ediyo kisa zamanda zekeyle beraber paradise beraber gidecekler.

Nedense bende Reiner reisin, marleye karşı geleceği hissi var :D
  • şu taraflar ve ortada dönen diplomatik olaylar karıştı şimdi bende. konunun son sayılarda birden ana kara eldian marley savaşına kaymasıyla böyle oldu sanırım. sayıları da roman okur gibi okuduğum için :D tekrar okumak son çarem fakat önce birileri genişçe neler döndüğünü yazabilir mi, kim nedir necidir ? :D çr'deki olayların bahsi geçtiği, inceleme, yazılar vb. linklerini de alabilirim. özelden veya buradan.

• arkadaşlar eren coordinate titan gücünü nasıl elde etmişti? Babasını yedi ve şu attack titan oldu kendisi tamam da coordinate gücü neden onda? Animede reiner erenin şans eseri devleri kontrol ettiğini görünce en olmayacak kişide ortaya çıktı tarzı bi cümle kurmuştu sanırsam. Bu arada reiner bence de marleye ihanet edebilir. Çünkü yaptıklarının yanlış olduğunu anladığı. Öldürdüğü insanlar için hafiften kafayı yedi gibi. Çift kişi olarak yaşıyor gibi geldi bana. Yani bazen zırhlı dev olduğunu unutup keşif birliği askeri gibi yaşıyor ( Connie'yi bu yüzden kurtarmış olabilir). Ayrıca reiner sempatik gösterildi. Connie'yi kurtardı, devi sırtına alarak camdan attı ayrıca sürekli övgüyle bahsedildi kendisinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

arkadaşlar eren coordinate titan gücünü nasıl elde etmişti? Babasını yedi ve şu attack titan oldu kendisi tamam da coordinate gücü neden onda? Animede reiner erenin şans eseri devleri kontrol ettiğini görünce en olmayacak kişide ortaya çıktı tarzı bi cümle kurmuştu sanırsam. Bu arada reiner bence de marleye ihanet edebilir. Çünkü yaptıklarının yanlış olduğunu anladığı. Öldürdüğü insanlar için hafiften kafayı yedi gibi. Çift kişi olarak yaşıyor gibi geldi bana. Yani bazen zırhlı dev olduğunu unutup keşif birliği askeri gibi yaşıyor ( Connie'yi bu yüzden kurtarmış olabilir). Ayrıca reiner sempatik gösterildi. Connie'yi kurtardı, devi sırtına alarak camdan attı ayrıca sürekli övgüyle bahsedildi kendisinden.

mangayı bir kere hızlıca okudum, yanlış anlamadıysam, erenin babası coordinate gücünü elinde bulunduran kızı yemişti, dolayısıyla güç ona geçti, erende babasını yeyince hem atack hemde coordinate titan olmuş oldu. yanlışsam düzeltsinler

Reinera gelirsek, büyük ihtimal marleye karşı savaşacak

• quote:

96.sayi cikti, ingilizce olarak
    http://ww1.readsnk.com/chapter/shingeki-no-kyojin-chapter-096/

Kaptan öyle göz ucuyla inceledim hevesim kursağımda kaldı, 96. sayı olmuş hala 3 tane ergenin duvarı yıkma hikayesini dinliyoz. :S Türkçesi çıkınca detaylı bakarım ama 1 ay bekleyip gene duvar yıkma hikayesi dinlemek hoşuma gitmedi :D
  • bunca konuyu animede nasıl işlicekler merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.