Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen doldurma sahneler koyarak uzadıkça uzuyor ama çok heyecanlı gidiyor anime. Gelecek bölüm güzel olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leş gibi bölümdü.Bomboş.Geçiş bölümü bile denmez.
  • beyler doldurma diyorsunuz da mangada da boyle oluyor neredeyse 1e 1. o degil de 2 3 sezon sonra bir olay olacak muhtemelen animenin en guzel ve heyecanli yeri olur, asil orayi bekliyorum ben. mangada okurken bile heyecanliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darknesss45 kullanıcısına yanıt
    3. sezonda görürüz onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Aynen doldurma sahneler koyarak uzadıkça uzuyor ama çok heyecanlı gidiyor anime. Gelecek bölüm güzel olacak gibi

ben 2. sezonun ilk 2 bölümünü izledikten sonra sıkıldım takip etmiyorum.2.sezon bittikten sonra 3 4 saate bitiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYSMX -- 23 Mayıs 2017; 12:17:10 >
  • SYSMX kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle yapmak isterdim ama lakin öyle olmadı

• Şu mikasa gerçek olsa ve eren yerine bana aşık olsa daha ne isterim dünyadan

• 34. bölüm .

Öncelikle bölümde hiç aksiyon yok , bir kaç hatıra olayı ve bolca konuşma geçiyor . Neler konuşılduğunu yazmayacağım Türkçesi çıktığında sizler bizzat deneyimleyin diye Aksiyon bekliyorsanız da haftaya bolca aksiyon olacak diyebilirim .
  • Güzel bölümdü yine. Animenin izlenebilirliği üst seviyede

• Tür kısmından dramı çıkarıp komedi koysunlar. Mantık hataları gülünecek seviyeye geldi.

Vasata yakın bir şekilde devam ediyor. Senaryo çok ağır ve uzatılıyor. Karakterler arasındaki iletişim olduğu gibi kalmasından öte birkaç bölümde hiç olan, çok boş karakterlerle zaman geçiriliyor. Çizimler ve müzikler konusunda kolaya kaçılmış. Çizimler zaman zaman dengesizleştiği gibi kurgu hataları da oluşturuyorlar. Müziklerde önceki sezonun aynısı veya birazcık değiştirilmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Özellikle 2.sezonun en önemli anında bile çizim hatası, resimle geçiştirme görmek özensizliğin hat safhası olacak şekilde kendini belli ediyor. Saydığım her şeyin ötesinde sahneler bile kendini tekrar ediyor. İlk sezonda mantığı bir kenara bırakıp müziğe ve aksiyona odaklandığımızda keyif verebiliyordu fakat artık sahneler birbirini taklit ettiğinden bu bile olmuyor.

Hepimizin tahmin ettiği ve zerre şaşırmadığı Reiner sahnesinde Mikasa Reiner'ın kolunu kopardıktan sonra Bertholdt'un boğazını kesiyor. Reiner, Mikasa'yı omzuyla iterken iki elinin de yerinde olduğunu görüyoruz. Bir saniye sonra yine eli yok. Özensizliği bari bu kadar belli etmesinler.

Para için daha çok sağılır bu seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 29 Mayıs 2017; 20:41:46 >

• 2 bölümdür biriktirdiğim anime. üstteki arkadaşın dediği gibi bu kadar ünlü durumdayken böyle ağır ağır bi 10 sezon çekerler
  • Ayda 1 mangası çıkıyor kısacası her 12 bölüme 1 sezon çekseler daha 5-6 sezonu rahat var ki daha hikayesi tamamlanmadı . Anime sizi tatmin etmiyor ise izlemeyin , mangasını açıp okuyabilir siniz .
  • ilk sezondaki heyecan yok, bazı şeyler anlamlanmaya başladı. izlerken bazı açıklamalar yapılıyor yazıyla, bunu anime içinde yapmaları lazım bence, hikayede ara ara kopukluk oluyor bu konuya nerden gelmiştik diyor insan bazen, bunlara rağmen 2017 yapımları arasında üst sıralarda yerini koruyor benim gözümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarhur -- 30 Mayıs 2017; 9:46:32 >
  • bitsede gitsek modundayım artık sürekli manga yazıp durmayın arkadaşlar burası manga bölümü değil manga okumak isteseydik 3-4 yıl beklemezdik okurduk zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 30 Mayıs 2017; 10:38:59 >
  • Sürekli sırları gösterip vermeme moduna girdiler. Ufak tefek kırıntı atıyorlar sonra geçip gidiyor sahneler. Bu arada 2. sezon açılışı, ilk başlarda sıradan gibi gelmişti ama sonradan aşırı beğenmeye başladım. Muhteşem resmen.
  • Bu animeye uzatıyor diyenler uzatan anime görmemişler.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Naruto 100-200 bölüm filler bölüm veriyor onu izleseler demek ki hayata küsecekler Bleach zamanında da 12-20 bölüm arası fillerra bağlıyordu keza OP da arada 3 er bölüm filler gömüyor . HxH da bir türlü gelmedi gözlerimiz yollarda dönüşünü bekliyoruz .
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    12 bölüm zaten ne derece uzatabilirler ki

Ama çok beklettiler ve 12 bölüm dediklerinden beri sinirlenen kitle başından beri var haklılarda,herkes manga takip etmiyor sonuçta

Bu arada bekletmekten ziyade uzattıkları konusuna bende katılmıyorum 12 bölüm bitsede 1 günde bitirsem diye bekliyorum
  • Şimdi şöyle bir durum vardır animelerde.

Animeyi yapan stüdyo, bir takım nedenlerden dolayı mangada olmamasına rağmen animeye sahne veya komple mangadan bağımsız bölüm yaparlar. Bunlara filler denir ve büyük çoğunlukla sevilmeyen, ana konuya müdahale etmemek için saçma sapan konular uydurulurak yapılmış iğrenç bölümlerdir. Kısacası seriyi çizen kişi ile alakası yoktur bu bölümlerin. Bunun bir kaç nedeni vardır. Animeyi uzatıp daha çok para kazanmak veya ortada zaten çekilecek kadar manga olmadığı için anime ile manganın arasındaki farkı açıp animeyi yavaşlatmak için koyarlar.

Fakat bu seride durum farklı.

Adamlar filler ile doldurmak yerine uzun bir ara verdiler ve şuanda anime mangaya bağlı bir şekilde ilerliyor. Yani stüdyo kafasına göre sahne eklemiyor. Mangasında ne oluyorsa o. Konu olarak uzatıyor derseniz de mangası 1-2 sene içinde bitecek. Bu kadar popüler bir seriyi adam uzatacak olsa bitirmezdi zaten. Çünkü 10-20 yıldır süren seriler olduğunu hatırlatmak isterim.

• Gelecek bölümlerde baya bi bulmaca falan cözecekler.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.