Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31

Öf be ne bölümdü
  • Bu anime birikmeden izlenilmez ya, bittiği yere bak

Olum çok heyecanlı lan
  • Bu sezon 12 bölümmüş 3.sezon çabuk çıkar umarım.
  • ÖF ÖF ONE BE
  • Burada ALLAHsızın teki spoiler vermişti , istemeyerek okumuş bulundum ki verdiği spoilerlar doğru çıkıyor

Bölüme gelirsek yukarıda anlattığım durumdan dolayı acaba öylemi böyle derken bölümden keyif alamadım ... Şerefsizler birde bölümü nerede bitiriyor olamaz böyle bir şey

• diger bölümde vites artması dileyiyle bune böyle zırt pırt flashback
  • toparlıyo gibi
  • Bitmesin hemen diye arada durdurup öyle devam ediyorum izlemeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlenebilirliği çok yüksek olan bir anime. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bölüm çok iyiydi ve çok meraklandırıyor diğer bölüm için
  • Şimdi şöyle mi ?

Deve dönüşebilen insanlar var,devlerin devlere dönüştürdüğü insanlar var,bir de normal insanlar var.Normal devler yok mu acaba ?

Bu deve dönüşebilen insanların da bi köyü var,onlar da bi yerlerde saklanıyolar mı artık ne yapıyolar?

Hepsi birden gelip insanlığı yok edebilirler,neyi bekliyolar..

Bunların amacı ne ki acaba ya,tövbeler tövbesi..

• 2.sezon umarım bekleneni verebilir bitmesini bekliyorum

• Haftaya ''büyük'' mevzu var.

• Deve dönüşebilen insanlar var. (eren ,reiner gibi)
    Normal insanlar var.(armin,historia gibi)
    Normal devler var.(utgard kalesine saldıranlar gibi)

Bu deve dönüşebilen insanların da bi köyü yok gelecek sezonlarda(bu sezon açıklanmaz) açıklanacak.
  • Çalan müzik ile beraber sonu fena idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpwale

Deve dönüşebilen insanlar var. (eren ,reiner gibi)
    Normal insanlar var.(armin,historia gibi)
    Normal devler var.(utgard kalesine saldıranlar gibi)

Bu deve dönüşebilen insanların da bi köyü yok gelecek sezonlarda(bu sezon açıklanmaz) açıklanacak.

Ama o devler insandan dönüşmüyolar mı,bilinçsiz bir deve dönüşüm gibi düşünebiliriz.

Duvarda herhangi bir delik olmadığı için içerdeki insanların deve dönüştürüldüğünü düşündüm ben.

Bir de Conny'nin köyü olayı var tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Jeevas -- 7 Mayıs 2017; 22:23:8 >

• Evet conny nin köyündeki insanlar akılsız titan oldular ama onların nasıl titan oldukları bu ay çıkan manga sayısında açıklandı.Tabii animede bu konu açıklanmasa bile izleyici fikir yürütüp olayın nasıl olduğunu anlayabilir.

• Bölüm komediydi ya, birdenbire "Kanka gelsene bir iki dk. hani duvarı yıkanlar var ya biz onlarız ben armored olan o da colossal titan"

• reiner?? eren'e yaptığı o teklif ne alakaydı yav bir de normal sohbet edermiş gibi birden başladı noluyo yav dedim
  • Birinci sezonla ikinci sezon arasında ciddi bi fark var şuana kadar 3-4 yıl beklememe değmedi

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.