Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.499
Cevap
26
Favori
118.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sızan ilk bölümü izleyip değerlendirecek biri varmı aramızda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız çizimler, sesler falan efsane. Bu sefer cidden çizimleri en iyi anime olabilir özellikle o son 3 dakikadaki Kenny abinin havalı hareketlerindeki çizimler falan çok hoştu
  • Heyecan yaptım şimdi :) mangasını okumayı bıraktım animesi daha heyecanlı olsun diye ..

• hocam zaten özellikle demişlerdi çizimleri daha da geliştirdik diye

https://youtu.be/pQe4Bd7STmo

zaten şu sahne bile yeter aot'nin çizim kalitesini anlamak için

• Özledik.

• Geliyor gönlümün efendisi bu arada yeni çıkan oyununda çok güzel ostlar var umarım birkaçını yeni sezonda duyarız mesela şu benim favorilerimden biri oldu bile
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Daha önce yayınlanmıştı bu trailer ama ingilizce altyazı olarak yayınlamışlar. 23 Temmuz'da yayınlanacak diye biliyorum ama pazar günü ilk bölümü büyük ihtimal izleriz.
  • Beyler ilk bölümü katileti olarak buldum ama türkçe altyazılı değil . Altyazı ne zaman gelir acaba

• Daha epik bir opening bekliyordum ama bu da baya iyi olmuş arşive almaya kesinlikle değer. 2. opening daha epik olur tahminen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotalan -- 22 Temmuz 2018; 21:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Beyler ilk bölümü katileti olarak buldum ama türkçe altyazılı değil . Altyazı ne zaman gelir acaba
    Fansub grupları tarafından sağlam sürümü geldiğinde ( yarın ) çevrilecektir.
  • Opening harika olmuş Şarkıyı çok sevdim hatta OP'un son sahnesini masa üstü yaptım çok severim böyle tablo gibi sahneleri .

Çizim kalitesi şimdiye kadar gördüğüm en iyilerinden birisi olmuş . ( Önerileriniz var ise PM atabilirsiniz )

Haftaya " PAİN " bölümünde beklediğim bir kaç sahne var
  • Başlamışmı

• Openingi ilk dinlediğimde bu ne böyle falan demiştim ama dinledikçe hoşuma gitmeye başladı ve beğendim açıkçası.Sanırım ileriki bölümlerde duygusal sahneler bolca olacak ve ona uygun opening yapmışlar.
    Ek not:Çizimler openingde efsane gözüküyor yanlız daha bölümü izlemedim ama openingde efsaneydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 22 Temmuz 2018; 23:4:20 >
  • Shinzou wo Sasageyo'dan nereye arkadas ya

Bu arada gerçekten yeni açılış şarkısını sevmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 23 Temmuz 2018; 0:53:22 >
  • İnanılmaz kötü bir opening bu SnK için. Linked Horizon'un neyi vardı da onlara yaptırmadınız
  • Beyler tam anlayamadım bu bölümü bizimkiler neden saklanıyor ve kaçak durumuna düştü acaba ?

• 3. sezon ilk 2 sezondan daha iyi olucak manga gibi llerlerse.
  • Çizimler efsane cidden. OP çizimi de iyi ama şarkı çok sakin Neyse bu sefer ilk OP kötü yapalım öbürünü iyi yaparız demişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3EF6E5B67

Çizimler efsane cidden. OP çizimi de iyi ama şarkı çok sakin Neyse bu sefer ilk OP kötü yapalım öbürünü iyi yaparız demişler
    OP Kötü değil aslında ilk iki sezondan çok farklı bir konu var ortada.

Bu sezon konular derinleşicek içi boştu ama şimdi dolu bir anime olucak. Gerçek Attack of Titan izleyicilerini bu sezon görücez. Bu anime aksiyon animesi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Temmuz 2018; 10:42:17 >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.