Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hollywood daha iyisini yakında çeker zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

quote:

Orijinalden alıntı: Polynkies

Yeni trailer gelmiş güzel duruyor.

Oyuncular animedeki karakterlere hiç benezemiyor yahu..

Ama binbaşı cuk oturmuş.

• Şöyle bir oyuncu kadrosu kuşkusuz daha iyi olurdu..

• Oturdum 25 bölümü tek günde bitirdim 10 saat felan sürdü herhalde Daha önce ilk iki üç bölümünü izlemiştim ama devam etmemiştim, bitirdim sonunda. Salaklık edip vikipedi sayfasına girip acayip spoilerlar yedim tek pişman olduğum yer orası Ova'lar kaldı şuan bir tek biraz ara verip onları da izlerim.

Manga nasıl, okunmasını tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auroth

Oturdum 25 bölümü tek günde bitirdim 10 saat felan sürdü herhalde Daha önce ilk iki üç bölümünü izlemiştim ama devam etmemiştim, bitirdim sonunda. Salaklık edip vikipedi sayfasına girip acayip spoilerlar yedim tek pişman olduğum yer orası Ova'lar kaldı şuan bir tek biraz ara verip onları da izlerim.

sana vur demişler öldürmüşün 1 günde hepsini izlemeseydin yarınada kalsaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

quote:

Orijinalden alıntı: Auroth

Oturdum 25 bölümü tek günde bitirdim 10 saat felan sürdü herhalde Daha önce ilk iki üç bölümünü izlemiştim ama devam etmemiştim, bitirdim sonunda. Salaklık edip vikipedi sayfasına girip acayip spoilerlar yedim tek pişman olduğum yer orası Ova'lar kaldı şuan bir tek biraz ara verip onları da izlerim.

sana vur demişler öldürmüşün 1 günde hepsini izlemeseydin yarınada kalsaydı

İzlemek aklımda yoktu aslında. Filmini görünce vikipedi sayfasında biraz dolanayım dedim oraya da her haltı yazmışlar titanlar hakkında birkaç ağır spoiler okudum, zaten önceden biraz bilgim de vardı neyin nasıl olduğundan, bölümler de sürükleyince başından kalkamadım.

Death Note'ta da böyle olmuştu, ben bir başlayınca bırakamıyorum kısa animeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 3 Ağustos 2015; 16:44:56 >

• 2.sezonu cikacakmi arkadaslar izleyeli baya oluyor.

• Son trailer'da baya bir coşmuşlar:

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Son trailer'da baya bir coşmuşlar:

dev titan pek olmamış ama diğer titanlar müthiş,animasyon olmadığı için sanırım

• 72. bölümü okuyan var mı mangada ?

Survey Corps Rose'dan çıkarken duvarın üstünden onları izleyen 2 kişi kimdi ? Reddit'te Berthold ve Reiner yazmışlar ama hiç benzemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 10 Ağustos 2015; 18:50:11 >
  • Bir sezonluk malzeme çıkmadı mı manga dan daha. Ne bekliyorlar anime için merak ediyorum..

• Animeyi izlemeden önce konusu ilgi çekici gelmemişti ama bu kadar popüler olmasının sebebini merak ettim 1.bölümünü izledim, baya beğendim izlemeye devam ettim. İzlerken garip bir duygu oluşuyor. Animeyi izlerken aslında o duyguyu veren en büyük etkenlerden biri de OST'leriydi bence. Vogel im Kafig tüm animelerin OST sıralamasında ilk 10'a girer benim için. Ben çoğunluğun aksine Armin'i çok sevdim, gerek kitaplarda gerek animelerde olsun zeki tipler hep favorim oluyor zaten. Başyapıt değil ama izlemeye değer. Mangasını animesi bittikten sonra okumayı planlıyorum, ayda bir çıkıyormuş o ara tüm o havası kaçar zaten, o yüzden en iyisi en son okumak.
    MANGA SPOİLER

Titanların kim olduğu ve Erwin'in bir kolunun gitmesi dışında başka spoiler almadım, beklediğimden iyi bir performans.

DEATH NOTE, CODE GEASS SPOİLER

Sonuçta ben L ve Kira'nın, Lelouch'un öleceğini bile bile izlemiş insanım.

Her neyse ben mangakanın koyu bir FMA hayranı olduğunu düşünüyorum. FMA izlemediyseniz okumayın. FMA'da Ed, Al, Winry üçlüsü burada Eren, Mikasa, Armin olmuş. Ve yine bu üçlüde ikisi kardeş biri çocukluk arkadaşları. Tabi Mikasa olayı biraz farklı ama Eren onu kardeşi gibi görüyor bence. İki seride de babaları yapbozun kayıp parçası ve kritik nokta.
    Eren bir kolunu ve bacağını kaybediyor, burada Edward'ı hatırlattı. Hatta kolunu Armin için feda etmişti aynen o durum.
    Eren ve Ed kararlı ve azimli insanlar, amaçlarına ulaşmak için her türlü emeği vermeye hazırlar. FMA'daki Roy'un havası ve işlevi burada Levi'ye geçmiş. Ve tabi ki eşit takas ilkesi burada "Bir şey feda etmeden bir şey değiştiremezsin" e dönüşmüş. Ayrıca Eren'in annesiyle Ed-Al'ın annesinin saç şekli bile aynı. İki anime de garip bir şekilde Alman havasına sahip. FMA'da Ed'in kısalığına dikkat çekilirken burada Levi'nin kısalığına dikkat çekiliyor. FMA'dan baya etkilenmiş bir anime bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liederjaeger -- 11 Ağustos 2015; 2:21:01 >

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Daha iyiyi bırak en kusursuz oyuncu kadrosu bu.

• Animenin filmi nete düşmüş altyazısı bile çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 15 Ağustos 2015; 22:57:11 >
  • Beyler sinema filmi cikmis suan seyrediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Beyler sinema filmi cikmis suan seyrediyorum :)

Animesi çok daha iyiydi bence

• Henuz filmin basindayim, hevesimi kacirma :D Animede 25den sonra bolum cikti mi? En son garip ve sacma sapan bir son hatirliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Henuz filmin basindayim, hevesimi kacirma :D Animede 25den sonra bolum cikti mi? En son garip ve sacma sapan bir son hatirliyorum.

Ova bolumler çıktı 3-4 tane, yeni sezonda seneye gelicek buyuk ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

Animenin filmi nete düşmüş altyazısı bile çıkmış

Sinema çekimi mi .

• Filmi izledim, benim için hayal kırıklığı oldu. Keşke anime olarak kalsaymış. Bazı yerlerde orjinaline sadık kalmamışlar.
    Ayrıca
    Manga&anime'de Mikasa, Eren'e çok düşkün ve onun için herşeyi yapabilecekken, filmde tam tersi bir durum söz konusu. Neyse ki 2. filmde Mikasa'yı orjinaline uygun hale getirmişler.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.