Şimdi Ara

Sherlock Holmes 3 | Aralık 22 (2021) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
6
Favori
27.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lithium 

ironman i sevmiyorum ama sherlock candır.sabırsızlıkla bekliyorum.

+1 o seriye alışamadım
  • Birde seri filmler genelde gittikce kotulesiyor. Ama bu filmde oyle olmadi umarim bu 2 dende guzel olur. Fakat ezeli dusmani james moriarty oldu buyuk ihtimalle, bu filmde hangi kotuyu kullanicaklarki. Bu biraz sorun olur gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

Birde seri filmler genelde gittikce kotulesiyor. Ama bu filmde oyle olmadi umarim bu 2 dende guzel olur. Fakat ezeli dusmani james moriarty oldu buyuk ihtimalle, bu filmde hangi kotuyu kullanicaklarki. Bu biraz sorun olur gibi.

Evet benim görüşümde 2. filmi ilkden daha güzel olmuş.Sherlock holmes filminden sonra bende ayrıntılara takılma herşeyi inceleme gibi bir durum oldu ama nedense olayları birbirine bağlayamıyorum daha
  • Gittikçe güzelleşen bir seri izleriz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ndorfin

quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

Birde seri filmler genelde gittikce kotulesiyor. Ama bu filmde oyle olmadi umarim bu 2 dende guzel olur. Fakat ezeli dusmani james moriarty oldu buyuk ihtimalle, bu filmde hangi kotuyu kullanicaklarki. Bu biraz sorun olur gibi.

Evet benim görüşümde 2. filmi ilkden daha güzel olmuş.Sherlock holmes filminden sonra bende ayrıntılara takılma herşeyi inceleme gibi bir durum oldu ama nedense olayları birbirine bağlayamıyorum daha

Bende hep Watson gibi kafa dengi bi arkadaş istemişimdir.

• sherlock ölmediğine göre belki profosöründe bir şansı vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_69 -- 24 Nisan 2012; 4:26:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

sherlock ölmediğine göre belki profosöründe bir şansı vardır

Profesör sıkar bence artık. Filmin sonunda profesör. " Telgraf gönderdiğin halde neden toplantı iptal edilmedi düşündün mü hiç. Ben olmasam da bir kaç yıl içinde savaş ortamı kendiliğinden oluşacak zaten" tarzında bir şey demişti. Belki bunun üstünden giderler.

• 1 ve 2 gibi tutulması dilegiyle..
  • Askerlik dönüşü inş.
  • 2. hayırlısı ile izleyeydim bi

• ha birde kurtulan binbaşı varda o tek başına sherlock ile baş edecek zekaya sahip değil
  • ilk 2si muhteşemdi 3.sününde iyi olacağından eminim ayrıca robert downey'e ukalalık yakışıyor gerçekten
  • ilk 2 sinden sonra heyecanlı bir bekleyişteyiz...

tutacağından şüphem yok..
  • beklemedeyim
  • Bence 2.si ilkiyle kıyaslandığında biraz daha alttaydı. 3.sü bakalım nasıl olacak.
  • Adamın kariyeri birden uçmaya başladı acaba set araları hala çekiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Bence 2.si ilkiyle kıyaslandığında biraz daha alttaydı. 3.sü bakalım nasıl olacak.

2 Bence çok daha güzeldi ilk filmden.
  • Film dünya çapında çok beğenildi.Robert Downey de çok sevilen bir oyuncu artık devam filmlerinin gelmesi normal.
    Yönetmen değişmezse aynı başarılı filmleri görürüz diye düşünüyorum.
  • Robert Downey Jr mimikler ukalalık acayip yakışıyor adama
  • Merakla beklemekteyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.