Şimdi Ara

Sherlock Holmes 3 | Aralık 22 (2021) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
6
Favori
27.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizisi varken filmini ne beklemeye ne de izlemeye değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rachel McAdams kadroya katıldı galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Türkolog_

Rachel McAdams kadroya katıldı galiba ?

Uzun süredir söylenti (rumored) olarak ekli. Artık Flashback mi görürüz başka bir şey mi belli değil. Gerçi filmin daha yönetmeni bile belli değil. Daha çok bekleriz biz bu filmi.
  • KEŞKE ÇIKSADA İZLESEK Bİ DUYUM VARMI BEYLER

NOT: ADMİN KARDEŞİM BÖYLE Bİ KONU AÇACAKTIM VARMIŞ O YÜZDEN CEZA PUANI KESMEZSEN SEVİNİRİM
  • Insallah guzel olur aceleye geliyoe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyorum. Robert Downey bu role çok yakışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Dizisi varken filmini ne beklemeye ne de izlemeye değmez.

Boş boş konuşma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabırsızlıkla beklediğim filmlerden birisi. Sherlock Holmes ve Sherlock Holmes: Gölge Oyunları filmlerini defalarca izledim. Robert Downey'in canlandırdığı en beğendiğim karakter.
  • Bu filmi bekleyenlere "Mr. Holmes" filminin müjdesini verelim. Belki henüz bilmeyenler vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Bu filmi bekleyenlere "Mr. Holmes" filminin müjdesini verelim. Belki henüz bilmeyenler vardır.

Bilmiyodum guzel oldu

• Bilal0 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman çıkıyodu o ?
    Ve fragmanı yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Ne zaman çıkıyodu o ?
    Ve fragmanı yokmu ?

Hocam tarih tam belli değil diye biliyorum ancak bu sene çıkacak. Fragman değil ancak şöyle bir şey var:

Forumda konusu var orada takip edebilirsiniz.
  • Mesajım bulunsun

Not: Arkadaşlar lütfen dizisi-filmi gibi abuk subuk çekişmelerle güzelim konuyu kirletmeyiniz. Dizisini de filmlerini de defalarca izledim. Benedict Cumberbatch ile Robert Downey Jr'ın birinden birini sevmek zorunda değilsiniz, ikisi de harika oyuncular :)
  • Detective W. kullanıcısına yanıt
    Forum senin olmadığı müddetçe istediğim gibi konuşurum. Ayrıca asıl boş konuşan bu dandik seriyi diziden iyi görerek karşılaştırmaya çalışanlardır.
  • Ne diziden iyi gördüğümü söyledim, ne karşılaştırma yaptım. Seriyi de diziyi de severek izliyorum. Karşılaştırma yapan sensin. Film konusuna diziyle ilgili karşılaştırma yapmak bayağı bir boş konuşmak oluyor maalesef. Dandik seri diyerek seviyeni belli ediyorsun zaten
  • Detective W. kullanıcısına yanıt
    Sana boş konuşan demedim, genelleme yaptım. Üstüne alıp almaman sana kalmış artık.
    2 senede bir dizisi yayınlanırken aynı sürede çıkan filmi o lafı hak ediyor. Baştan savma senaryo, oyunculuk yerine doğru düzgün bir şeyler orta koymaya çalışsalardı dandik demezdim.

• ben dizi sevmiyorum şahsen 2 saatlik nefes kesen filmi 1 sezonluk dziye tercih ederim . kısacası robert downey çabuh ol qamqi
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Forum senin olmadığı müddetçe istediğim gibi konuşurum. Ayrıca asıl boş konuşan bu dandik seriyi diziden iyi görerek karşılaştırmaya çalışanlardır.

Seninle aynı fikire sahip olmayanlar boş konuşuyor mu oluyor?Diyelim ben filminü diziden çok seviyorum bu benim salak olduğumu mu gösterir?(Ki öyle düşünmüyorum.Filmide diziyide çok severim )

• ŞevketMarco kullanıcısına yanıt
    Aptal demedim, boş konuşan dedim. Bana göre öyledir. Sonuçta dizinin ve filmin kalitesi ortada.

• Dizi apayrı bir olay. Dizi diyip geçmeyin her anı dolu dolu senaryo zengini, üstün oyunculuktan geçilmeyen bir dizi. 1 bölümü bile filminden daha iyi.

Gandalf amcamın SH olmasına sevindim. Çok iyi bir oyunculuğu ve ses tonu var. Yakışır. Eski playboymu SH mi anlamadığım aktörden çok daha iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.