Şimdi Ara

SHENMUE I & II REMASTERED|PS4 ANA KONU|2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söylenti ve sızıntılarından ardından Sega en sonunda Shenmue I & II'yi resmi olarak duyurdu.

2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

"Bu Shenmue I ve II'nin definitive versiyonu ve bugüne kadarki en iyi Shenmue deneyimi olacak. Shenmue I & II modernize edilmiş olarak orijinaline sadık kalacak ve tam ölçeklenebilir ekran çözünürlüğü, modern ya da klasik kontrol şeması arasında seçim yapabilme, PC grafik seçenekleri, güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ve Japonca ya da İngilizce seslendirme gibi özellikler sunacak." dedi Sega.

Orijinali 2001 ve 2002'de Dreamcast için çıkmış olan Shenmue I & II jujitsu dövüş sanatını, araştırmayı, rol yapma unsurlarını ve mini oyunları kombinleyen bir açık dünya aksiyon macera oyunu. Açık dünya şehir araştırma özelliği de dahil olmak üzere modern oyunlara birçok yönden öncülük etti ve Quick Time Event'i yaratan oyun oldu. Gece gündüz döngüsü, hava değişimleri, dükkanların açılıp kapanması, NPC'lerin işlerini kendi programlarına göre yapması ile yaşayan bir açık dünyaya sahip ilk oyunlardan biriydi. Etkileyici epik hikayesi ve yaşayan dünyası ile tutkulu bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı ve “tüm zamanların en iyi oyunları” listesine adını yazdırdı.

Serinin yeni oyunu Shenmue III ise 2018'in ikinci yarısında PlayStation 4 ve PC için çıkacak.

https://youtu.be/jPtlofIccAk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 16 Nisan 2018; 19:37:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel haber Yakuza gibi Remake yaparlar umarım.

• Shenmue I & II are coming to PS4, Xbox One and PC in 2018!

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Remake değil, remastered olarak gelecek. Grafiksel pek bir gelişme beklemeyin bence. Asıl yenilik kontrollerin günümüze uyarlanması, yeni ve eski kontrol tarzı oyun ile birlikte sunulacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz...

• Oyun cok agir rpg ogeleri iceriyirdu. Devam etselerdi keske.

• Ana Konu biraz yavan kalmış.
  • Tabi ki güzel ama sadece 4K yapıp bir de 40 dolar yaparlarsa biraz hakaret gibi olur. Kolay yoldan para kazanmalarını sevmiyorum. Yakuza olsun SoC olsun ne güzel bir şekilde sundular mesela.

• Kolaya kaçmışlar yakuza gibi yapabilirdi Sega. Neyse her türlü oynarız.

Remake olacakmış sanırım öyle okudum tabi yanlış anlamadıysam ( büyük ihtimal yanlış anlamış olabilirim) . Gerçi Yakuza oyunlarını nasıl remake yaptığını herkes gördü. Zaten kendi oyunları olduğu için kesinlikle ben öyle düşünüyorum remake olacaktır. Ve oyun dünyası bir başyapıt ile tanışacak tekrardan

Gerçi remastered da gelse oyun mükemmel bir şekilde oynanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 16 Nisan 2018; 17:28:7 >
  • Geçtiğimiz hafta sonu resmi olarak duyurulan Shenmue I & II paketinin fiyatı belli oldu.

İlk iki oyunun bulunacağı Shenmue I & II Kuzey Amerika'da $29.99 USD fiyat ile satışa sunulacak. Henüz ön siparişe açılmadığı için ülkemizde hangi platformda ne kadar fiyata sahip olacağı belli değil.

Shenmue I & II 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Serinin yeni oyunu Shenmue III ise 2018'in ikinci yarısında PlayStation 4 ve PC için çıkacak.

• Dreamcast klasiklerinden grandia 2 ve skies of arcadia remake yapilmadi gitti yillardir.

• Çık artık zalım senelerdir bekliyorum 1. Oyunu oynadım 2. Oyun çıkmadan makinayı sattım xbox ta almadım. Ogün bugün aklımdan çıkmadı oyun.

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Shenmue 3 geliyormuş önemli olan bu tabi. 1 ve 2’yi üç ile bağlantılı olduğu için remaster yapma kararı vermiş olabilirler. Her şeyden önemlisi Spoiler verilmesin bir Gow faciası daha çekecek dermanım kalmadı :S

Remastered haberi 1 yıldır söyleniyor ve sonunda çıkıyor. Çıkış videosu yayınlanmış youtube'da sega kanalında mevcut grafikler ile pek oynamamış gibi duruyor ama olsun yine de güzel.

• Bilir misin bilmiyorum ama xeonasaga collection duyuruldu ve acayip sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Bilir misin bilmiyorum ama xeonasaga collection duyuruldu ve acayip sevindim.
    Söylenti haberleri var nette kesin bilgi varmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Dreamcast klasiklerinden grandia 2 ve skies of arcadia remake yapilmadi gitti yillardir.

Grandia 2 dedin beni göğsümden vurdun, aklıma millenia geldi çıksa da oynasak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remake olursa güzel olur ama olmazsada sağlık olsun. Hertürlü keyifle oynanacak bir başyapıt.
  • SHENMUE I & II REMASTERED|PS4 ANA KONU|2018

• Eski nesil xbox oyunu olarak halen orijinali var elimde bir türlü oynayamamıştım, süper haber oldu benim için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.