Şimdi Ara

Shell Karasu İstasyonu Pompa Sahtekarlığı Şüphesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Biraz evvel Müşteri Hizmetlerinden aradılar en geç salı günü yakıt aldığım pompanın ayarının yasal değerlerde olup olmadığının bilgisini vereceklerini belirttiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: degobar

Biraz evvel Müşteri Hizmetlerinden aradılar en geç salı günü yakıt aldığım pompanın ayarının yasal değerlerde olup olmadığının bilgisini vereceklerini belirttiler.

Takibiniz tebrik ve takdire şayan... Tebrikler...
  • quote:

Biraz evvel Müşteri Hizmetlerinden aradılar en geç salı günü yakıt aldığım pompanın ayarının yasal değerlerde olup olmadığının bilgisini vereceklerini belirttiler.

Verecekleri cevabı şimdiden söyleyeyim:
    Yapılan ölçüm ve denetimlerde herhangi bir olumsuz duruma rastlanmamıştır.İlginize teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Araçlara depodaki yakıtın kaç litre olduğunu söyleyen sistem olsun gramına kadar ..

Gerçekten bu niye yok anlamıyorum, çok zor ve maliyetli bir şey olmasa gerek.
  • shell ve bp ayı anlattıgınız gibi...po ve opet alıtorum...
    gerçi bu arka ile alakalı değil..satan istasyonla alakalı...pompa ayarı ile oynamış olabilirler...
  • aklı kelden benzini shellden alıcaksın derler ama öyle olmamış.
  • Kesinlikle marka önemli değil,bizde uzun süre Shell'den aldık ama yakıt saman alevi gibi hemen bitiyor.Sonra PO'dan almaya başladık şimdilik herhangi bir sıkıntı yok gibi,kısaca aldığınız istasyon önemli maalesef bunu da deneye deneye buluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

quote:

Verecekleri cevabı şimdiden söyleyeyim:
    Yapılan ölçüm ve denetimlerde herhangi bir olumsuz duruma rastlanmamıştır.İlginize teşekkür ederiz.

Ben de aynı cevabı almıştım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Araçlara depodaki yakıtın kaç litre olduğunu söyleyen sistem olsun gramına kadar ..

Gerçekten bu niye yok anlamıyorum, çok zor ve maliyetli bir şey olmasa gerek.

Yillar onceki teknolojidir kendisi concorde de vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kavalalı92

Shell Karasu İstasyonu Pompa Sahtekarlığı Şüphesi

11. ekran hocam 5.8 litre yakıt olduğunu altındaki değerlerde deponun basıncını gösteriyo ben burdan bakıyorum ne yaktığına

Çok iyiymiş

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.