Şimdi Ara

Shell Fuel Save Diesel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
1
Favori
33.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalniz niyeyse bu konuya katilim az. Halbuki onemli bir konu. Ben de pek memnun degilim fuel save den gerci arabayi uzun suredir surmuyordum kis dolayisiyla mi yoksa fuel save den mi gurultulu calisma kesin karar veremiyorum ancak performans dustu gibi...
  • Merak edip bende denedim bu yakıttan motor gürltülü ve sanki titremesi arttı gibi geldi.Total doco ve Lukoil tercihimdi ama totalde de excellium yerine normal bir eurodizel satmaya başlamış.Şu an favori yakıtım Gtl den sonra Lukoil ecto dizel.100 liralık yakıta 3 liralık hediyeside var.Deneyin farkı göreceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

yok gayet güzel bir şekilde v power deisel doldurduk ödedik 3,4 küsür verdik litresine internet sitesinde de v power diesel mevcut birisi v power dieselin kalkacağını söylemiş ama nette de yazmıyor böyle bişey

bknz:http://www.shell.com.tr/home/content/tur/products_services/on_the_road/fuels/v_power_diesel_tpkg/

Valla şaka gibi arkadaşım, ama gerçek hakikaten. Ben çoğu istasyonda v power göremiyorum. Zaten bu başlığın 1. sayfasında da bir arkadaş Shell in çağrı merkezini aramış ve ona da artık v pover diye bir ürünün artık ürün gamında olmayacağı söylenmiş şaştım bu işe. Ama Shell e yakışmadı benim gibi bir çok insan rahatsız, sadece Fuel Save diesel olmasından dolayı kendileri kaybeder.

• PO'ya devam
  • Dün 3,46 tl den v-power aldım yinemi zam geliyor diyecektim tam. Opet hala 3,40 tl olunca bindirme yapmışlar hemen shell. Artık shell den gtl+ haricinde yakıt almayacağım. Opete devam......
  • Shell in euro dizeli gördüğüm en kötü dizel.Opet veya PO ile arasındaki fark çok bariz, Shell ile motor un çekişi düşüyor daha fazla yakıyorsunuz.Kesinlikle uzak durulmalı diye düşünüyorum
  • Sadece fuel save ile iş yapamaz shell...Kısa zamanda bu hatadan döner.yani bir istasyona gireceksin ya eurodizele yakın (ki bence kalite olarak o kadarda iyi değil) denilen yada eurodizelin üstü denilen ama bence uzun vadede kullanımda motoru zorlayacak bir yakıt almak zorunda kalacaksın hiç mantıklı değil..Dizel motorlar hassastır alıştığı şekilde kullanımı sever ama sürekli yüksek performans verecek bir yakıtın kullanımı dizel motoru yorar..Ara sıra alınıp kullanılırmı kullanılır..Ama bence shell müşteri kaybeder bu politika ile
  • zaten fuel save tek dizel seçeneği olacaksa shelli kafadan çizeceksin eğer hakiki olaraktan v power kalkacaksa ya gtl alacaksın ya fuelsav. e gtl neredeyse benzin fiyatına 3.7 küsür fueksave ortada bakıcam artık başka markalara zaten tek shell olduklarındamıdır nedir bir fırça atmadıkları kalıyor burada
  • ben de fuelsave aldım,100liralık.. ama aracımda hiçbir değişiklik olmadı,köpek gibi; sesiyle,çekişiyle..chipten sonra duman atıyor dipgazda;onun bile yoğunluğu aynı.. ne kadar hassas araçlarınız var yalnız gtl aldığım zaman duman azalıyor,normal eurodizellere göre.. normalde opetten alırım; performansı hoşuma gitmedi,duman çoktu.. shellden gayet memnunum;fuelsave i olsun,gtl i olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rallier_61
    ben de fuelsave aldım,100liralık.. ama aracımda hiçbir değişiklik olmadı,köpek gibi; sesiyle,çekişiyle..chipten sonra duman atıyor dipgazda;onun bile yoğunluğu aynı.. ne kadar hassas araçlarınız var yalnız gtl aldığım zaman duman azalıyor,normal eurodizellere göre.. normalde opetten alırım; performansı hoşuma gitmedi,duman çoktu.. shellden gayet memnunum;fuelsave i olsun,gtl i olsun..

Aracınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_E_V_I_L

quote:

ben de fuelsave aldım,100liralık.. ama aracımda hiçbir değişiklik olmadı,köpek gibi; sesiyle,çekişiyle..chipten sonra duman atıyor dipgazda;onun bile yoğunluğu aynı.. ne kadar hassas araçlarınız var yalnız gtl aldığım zaman duman azalıyor,normal eurodizellere göre.. normalde opetten alırım; performansı hoşuma gitmedi,duman çoktu.. shellden gayet memnunum;fuelsave i olsun,gtl i olsun..

Aracınız nedir?

mobilden girdiğiniz için göremediniz sanırım;imzamda..
    seat cordoba 1.4tdi..

• Total e döneceğim galiba yine bu gidişle ...
  • kac krş uygun fiyatlı bu fuelsave?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D_E_V_I_L

quote:

Aracınız nedir?

mobilden girdiğiniz için göremediniz sanırım;imzamda..
    seat cordoba 1.4tdi..

Evet mobil girdiğim için göremedim. Ama sizin motora kırsal motorin koy yine çalışıyor ondan size çok farketmiyor. :)

• Arkadaşlar merhaba, Shell w Power dizel satılıyor. 3.47'den doldurttum geçtiğimiz cuma günü. Fuel Save için sıfır kükürt deseler de ( benzincinin iddiası ) güvenemedim ve almak istemedim.
  • valla ben fuelsave den memnun kalmadım. performans menzil iyi ama motorun sesi bariz arttı,bilmiyorum bu iyi mi kötü mü? fikir verebilecek olan varsa sevinirim.
  • ben sürekli total kullanıyorum geçenlerde mecbur kaldım shellden aldım pompacıya euro dizel dedim oda doldurdu 1-2 gün sonra aracın sesli çalıştığı dikkattimi çekti üzerine bide bugüne kadar hiç başıma gelmeyen sabahları marş süresi uzadı aklıma yakıt geldi fişini atmamıştım fişe baktım full save dizel yazıyo neti açtım shellin sitesine girdim bu nedir diye, iki ayrı dizel var kırsaldan hariç full save birde v power, full save ucuz olan kafam bozuldu müşteri hizmetlerini aradım anlattım durumu bana sormadan ucuz yakıtı yeni çıkan yakıtı koymuş dedim hemen başladı bilmem tasarrufluymuş da 1 litre az yakıyomusta falan filan dedim bu yakıt v powerden iyimi dediki ona yakın bi yakıt kırsal motorin nisan ayında kalkacakmış onun yerine bu çıkmış kükürt oranı düşükmüş falan filan, ömrümde ilk defa biran önce yakıtım bitsin diye dua ettim. sonra gittim totalden fulledim normale döndü araç. aracım pejo 206 1.4 hdi

• quote:

Orijinalden alıntı: serco05

ben sürekli total kullanıyorum geçenlerde mecbur kaldım shellden aldım pompacıya euro dizel dedim oda doldurdu 1-2 gün sonra aracın sesli çalıştığı dikkattimi çekti üzerine bide bugüne kadar hiç başıma gelmeyen sabahları marş süresi uzadı aklıma yakıt geldi fişini atmamıştım fişe baktım full save dizel yazıyo neti açtım shellin sitesine girdim bu nedir diye, iki ayrı dizel var kırsaldan hariç full save birde v power, full save ucuz olan kafam bozuldu müşteri hizmetlerini aradım anlattım durumu bana sormadan ucuz yakıtı yeni çıkan yakıtı koymuş dedim hemen başladı bilmem tasarrufluymuş da 1 litre az yakıyomusta falan filan dedim bu yakıt v powerden iyimi dediki ona yakın bi yakıt kırsal motorin nisan ayında kalkacakmış onun yerine bu çıkmış kükürt oranı düşükmüş falan filan, ömrümde ilk defa biran önce yakıtım bitsin diye dua ettim. sonra gittim totalden fulledim normale döndü araç. aracım pejo 206 1.4 hdi

İyi ki bakmışsın arkadaşım fişe !!!! Bu aralar Shell den mazot alan herkesin dikkat etmesi lazım. Bütün bayiler değil ama bazı bayiler eskinin kırsal motorinini, yeniledik Fuel Save oldu diye satmaya çalışmakta. Bu Fuel Save kırsal motorinden pahalı çünkü. Ben özellikle v power Euro Diesel istiyorum diyorum üstüne basa basa. Ayrıca çoğu insanın gözlemlemesi Fuel Save in performans ve kalite olarak kırsal motorinden aman aman bir farkı olmadığını gösteriyor. Ben Ankara dışına çıkınca mecbur kalıyorum Bayi değiştirmeye, her zaman aldığım Eryaman' da Şeker Shell var oradan alıyorum orada Euro Diesel bitti filan demiyorlar. Diğer bayilerin yaptığını söyledim olmaması lazım dediler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.