Şimdi Ara

Shell'de kilometrelerce serinlik Lipton Ice Tea kapaklarında! (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.113
Cevap
58
Favori
36.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kipa'da 1,5L bardak hediyeliler 2,30 TL'ydi bugun. Son kez 3-4 tane aldim. 15 Ekim'e kadar son yuklemeleri yaparim. Iyi kotu epey benzin aldim bu kampanya sayesinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani lipton amma cimrileşti bitme zamanı gelmiş kampanyanın 37 kod aldım 37 lira verdim 38 lira çıktı 😡😡😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 37 kodu 1 karta nasıl girebildiniz ? Aynı anda 1 den fazla kart kullanımı mumkun mu tek plaka için ? Eğer öyleyse hanıma da çıkartayım bir club smart cart ? İşi bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
  • taklitsis T kullanıcısına yanıt
    Bende aynı plaka 5 6 karta kayitli sıkıntı olmadı şuana kadar

• haydi bakalım hayırlı olsun, kart kapamalar başladı. şüphelendiğim 5 kartın, hepsi kapandı. allahtan en yüksek puan olan 3ünü kullanmıştım kapanmadan. var mı başka kartı kapanan? farklı kartlara aynı ip ve tarayıcıdan girenler ve puanlarını hala kullanmayanlar elveda diyebilir, sırayla kapatılıyor hepsi.
  • NH4LCESR

N9D3NKT9

NJKPN32U

NYF3S89C

N28DRHDC

NFHZHZDL

kapakları atmıyorum arkadaşlar biriktirip burada yazıyorum karşılıksız olarak. Sizde çıkan puanları paylaşırsanız bir işe yaradığını bilmiş olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisini kullanabildim 50şerden 100 =) iyi gecelerr
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

NH4LCESR

N9D3NKT9

NJKPN32U

NYF3S89C

N28DRHDC

NFHZHZDL

kapakları atmıyorum arkadaşlar biriktirip burada yazıyorum karşılıksız olarak. Sizde çıkan puanları paylaşırsanız bir işe yaradığını bilmiş olurum.

ilk ve son sifrelere gecersiz dedi sanirm karakter hatasi digerleride kullanilmis

• Shell e yazdım ama liptona attı topu

4 koddan 300 puan gelmesi gerekirken 150 gelmiş.. her koda gelen puana kadar yazmıştım hangi tarihte.. 150 puan içinde uğraşılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

NH4LCESR

N9D3NKT9

NJKPN32U

NYF3S89C

N28DRHDC

NFHZHZDL

ilk ve son sifrelere gecersiz dedi sanirm karakter hatasi digerleride kullanilmis

NH4LCFSR

NEHZHZDL

eleri f olarak okumuşum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

NH4LCESR

N9D3NKT9

NJKPN32U

NYF3S89C

N28DRHDC

NFHZHZDL

NH4LCFSR

NEHZHZDL

eleri f olarak okumuşum

500 ve 250 çıktı tesekkurler

• az önce 19 kod girdim toplamda 5.000 puan yaptı. 18. kodda 2.500 puan çıkmasa baya bir kötüydü.
  • BÜNYANLI38 kullanıcısına yanıt
    Hatayı biz bulduk, ekmeğini sen yedin, helali hoş olsun napalım

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Kısmet kardeş biz yemesek başkasına kısmet olacaktı sanada tesekkurler.

• Millet burda hazır beliyo herhalde
  • Bugün saat 12 ye kadar yükleniyor mu ice tea kodu. Elinde olan varsa ucretsiz verecek yada satacak pm atabilir mi
    Serden nickli arkadasa teşekkür ederim ücretsiz 2 tane kod gonderdi 1250 verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muyas -- 15 Ekim 2016; 23:09:01 >
  • Acil kod gerekli son 10 dakika. Elinde olan varsa satabilir, veya verebilir mi ? Pm. Geç haberimiz oldu şimdiye kadar 50 kuruşluk yakıt alabildik :D 1 kod
  • Bitti dimi kampanya

• Liptona bu güzel kampanya için teşekkür ediyorum Son yüklemelerle Kartta 45 TL bakiyem olmuştu onunlada dün mazot aldım valla hem lipton içtik hem bedava yakıt aldık güzel oldu
  • Bende de 10 tane kapak vardi bugun yarin derken kampanya bitmis

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.