Şimdi Ara

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
14
Favori
30.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel , Dc veya varsa başka bir şeylerin fanı değilim . O yüzden hiç bir filmlerinin gelişini filan da beklemem. Konuya da ilk defa giriyorum. Fragmanı denk geldi de izleyeyim dedim. Bana fena halde dandik geldi. Umarım film , fanlarını üzmez.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Karakter şahsen hayranı olduğum ve Supermane denk güçleri olduğu için de asla filmi gelmeyeceğini sandığım bir karakter. Daha solo Flash filmi yok Batman filmi yokken( şu an ki DC evreninde ) böyle bir filmin çekilmiş olması bile hayranları için harika birşey. O yüzden kendi adıma konuşayım şimdilik filme dışardan bir göz gibi bakamıyorum. Yayınlanan 2 trailera bakınca ise Warner Bros.'un masraftan kaçınmadığı hatta sırf kostüm için 1 milyon dolar harcadığını biliyoruz.
    Şimdilik beklentiler yüksekte. Bakalım film çıkınca beğenilecek mi hep beraber göreceğiz.
  • Filmin 2 saat 15 dakika olduğu yönünde söylentiler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

Marvel , Dc veya varsa başka bir şeylerin fanı değilim . O yüzden hiç bir filmlerinin gelişini filan da beklemem. Konuya da ilk defa giriyorum. Fragmanı denk geldi de izleyeyim dedim. Bana fena halde dandik geldi. Umarım film , fanlarını üzmez.
    İlk kez izlediğimde bende beğenmemiştim hatta çok kötü filan demiştim ama ana karakterin hikayesini bilmiyordum bunu öğrenince aslında gayet iyi olduğunu fark ettim fragmanın.
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Bu 3 lünün güç gösterimi hakkında çok doğru bir animasyon değil bu.Nitekim bu animasyon filminin tamamını izlediğimizde Shazam>Black Adam>Superman gibi bir sonuç çıkartıyoruz.
    Normalde Superman>Black Adam=Shazam dersek daha doğru olur.Superman bu 2liye göre daha hızlı,daha dayanıklı ve biraz daha fiziksel olarak güçlü.
    Kingdome come ve injustice den örneklerden ziyade ana evrendeki resmedilişlerine baktığımızda Superman gerek featleri gerekse resmedilişiyle 1 adım önünde Shazam'in.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrimp61 S kullanıcısına yanıt
    Zaten tartışmaya açık bir konu diye belirtmiştim. Ancak şu bir gerçek ki DC animated evrendeki son karşılaşmalarında olanlar da bunlar . Dayak yiyen bir superman. Film evrenine girmiyorum zaten Martha sayesinde ölümden dönen bir supermanimiz var. Ölümden dönüp 15 dk sonra öldürülüp 2 film yaşayamayan supermenimiz . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 26 Şubat 2019; 0:50:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fragman geldi çok iyi

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Çok eğlenceli ve keyifli bir film olacak gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Çok eğlenceli ve keyifli bir film olacak gibi duruyor.
    kesinlikle shazamın hızı süper
  • Yayınlanan hiç resmi poster falan yok mu?

• Sabırsızlıkla bekliyorum

• Kıyafet çok komik duruyor gibi geldi bana. Hani süngerden vücutcu kıyafeti olursa onnun üzerine tsihrt falan giyerler komedi programlarında onun gibi.

İkincisi ise şu büyücü gibi olan kişi Gora'daki garavel'e benzemiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

Yayınlanan hiç resmi poster falan yok mu?
    Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong
  • Efektleri beğendim özellikle hız ve uçma çok tatlı olmuş man of steel daki tarza benzettim film gayet eğlenceli duruyor bide after credits de Black adam tease ederlerse yıkılır ortalık

• Artık anlıyoruz ki artık DC nin karanlık ve ciddi tonlu filmlerine elveda diyebiliriz. Marvel sağolsun herkesin aklına bütün super kahraman filmleri laylaylom renkli bol bol espirili olmalı konseptini kazıdı.

Fragmanın bir kısmından gördüğüm kadarıyla Man of Steel tarzı binaların arasında epik bir dövüş göreceğiz. Umarım güzel bir film olurda sinematik evren biraz daha toparlanır.
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Çocuk kahramanın nasıl karanlık ve ciddi olmasını bekliyordunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Aquaman'de çocuk kahraman yoktu hocam. Warner Bros baktı Marvel parayı kırıyor bende o tarz filmler yapacağım dedi büyük ihtimalle. Ama Marvel'a benzemeseler daha iyi zira Marvel'ı Marvel DC'yi de DC olarak bilmek istiyorum. Aralarında ton farkı vardı fakat o farkı da kapatıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

DC nin yazılmış karanlık ve ciddi çizgi romanlarına bakarsan nasıl beklediğimi anlarsın
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.