Şimdi Ara

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
14
Favori
30.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Gidişattan gördüğüm kadarıyla bence bol bol güldürmeye yönelik komedi tarzında bir film yapmaya çalışacaklar gibi. Umarım öyle olmaz :/ Yoksa gideceğimi sanmıyorum filme. Cıvık JL'den sonra hele ki...

Bu filmin ciddi olmasını bekliyorsan bence şimdiden konuyu takipten çıkar.
  • quote:

Eveett o bir marvelboy :D aldırış etme

Bunu diyen adam Dc fanboy'u olmasa eyvallah diyeceğim de

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum sana. JL deki Batman'in o sırıtmaları ve gülmeleri hala gözümün önünden gitmiyor. Film zaten toplama sahneler gibi olmuş kesip biçilmekten.

İnsan doğal olarak artık başarılı bir Shazam filmi bekliyor. Kaldı ki karşıda şaka yapan bir adam yok Black Adam var.Ciddi bir düşman var. Dışarıda ciddi bir dünya var yani. Billy Batson'un çocukluklarını yansıtmak ve yetimhane(bakım evi,vs) hayatını, oradaki diğer çocuklarla olan bağlarını vesaire yani bunu ele almak için illa cıvık ve komik bir film olmasına gerek olmadığını düşünüyorum.

Hatta New 52 Shazam hikayesinin tonunu da çok sevmiştim yani Billy'nin Shazam formunda bile çocukluğunu belli etmesi, aynı zamanda çocuk bile olsa onu yok etmeyi hedefleyen, güç toplayan ve yaklaşan bir Black Adam.

Bu noktada en kritik konu Warner Bros nasıl bir film istiyor. Aynı zamanda yönetmen iyi çevirebilecek mi. Çok fazla soru işaret var. Şimdilik en yakın ve net cevap bir fragman veya teaser olurdu. Ancak daha Aquaman filminden ses yok ki Shazam filminden birşey gelsin. .

• quote:

Gidişattan gördüğüm kadarıyla bence bol bol güldürmeye yönelik komedi tarzında bir film yapmaya çalışacaklar gibi. Umarım öyle olmaz :/ Yoksa gideceğimi sanmıyorum filme. Cıvık JL'den sonra hele ki...

DC: Lütfen izle nolursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

quote:

kudurma la kudurma
  • Marvel in figüranı dc ye başrol olmuş. Hey gidi günler..

Shazam ı severim bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 29 Ocak 2018; 20:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Marvel in figüranı dc ye başrol olmuş. Hey gidi günler..

Shazam ı severim bu arada..

Kardeşim DC'nin filminde figüran olan adam Thor Ragnarok filmini yönetiyor hayatta neler var daha neler.
    Eleştirmek için anasının nikahına kadar araştıran boş insan..
  • quote:

quote:

quote:

kudurma la kudurma

Üsluba bak. Şu bölümde gördüğüm en boş adamlardansın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kudurma la kudurma

Üsluba bak. Şu bölümde gördüğüm en boş adamlardansın.

boş yapma be aslanım hayde yallah

Şu filmden ciddiyet bekliyorsan dc fanlığından şüphe ederim.

• Zad Prime kullanıcısına yanıt
    Watchmen, BatmanvSuperman, Man of Steel fanıyız biz aga. cıvık çocukça şeylerin fanı değiliz..
    Tamam,seni ciddiye aldığım için kendimden özür dilerim iyi akşamlar.

• Yine muazzam cevaplar gelmiş konuya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel DC konularda film harici her şey konuşuluyor
  • Aynen Shazam konuşuluyordur diye geliyoruz konuya, başka şeyler konuşuluyor. Shazam veya Justice League konuşmak için gelenler diğer insanlara cevap yazmazsa konu hiç uzamayacak, tavsiye ederim.

Bu arada filmin yönetmeni sosyal medyada oldukça aktif. Çekimler yeni başlıyor ve shazam kostümünü de yönetmen yakında gösterecek heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 30 Ocak 2018; 10:0:2 >
  • Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong

Yönetmen David f. Sandberg'in instagram'da "Let's go" yazarak paylaştığı fotoğraf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 30 Ocak 2018; 10:22:26 >
  • CHUCK için izlerim belki.
  • "Sivana Industries" Logosuna ilk bakış!

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong
  • Filmde Dr Sivana'yı bu formda görebilirmiyiz acaba. Paylaştığım videoda güçlerini Black Adam'dan alsa da filmde yine başka bir şekilde shazam güçlerini elde edebilir.

Filmin ana kötüsü olan Dr.Sivana'yı canlandıran Mark Strong, yeni bir röportajda şu cümleleri kullandı;

"DC şu ana kadarki filmlerinin karanlık tonda olduğunu görmüş olacak ki şimdi elimizde oldukça komik bir film var. Aksiyon sahneleri için ise çılgınlar gibi antreman yapıyorum ve sanırım etrafta fazlaca uçacağım ve ellerimden elektrik fırlatacağım."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 11 Şubat 2018; 10:20:51 >

• Billy Batson'ı canlandıran Asher Angel instagram hesabından "1. Gün" yazarak bu fotoğrafı paylaştı. Aynı zamanda filmin yönetmeni de benzer bir fotoğrafı kendi hesabından yayınladı ve çekimlerin başladığını duyurmuş oldular.

Shazam! (5 Nisan 2019) | Zachary Levi, Mark Strong

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 20 Şubat 2018; 16:47:50 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.