Şimdi Ara

Shazam karakterinin hikayesini hangi Justice League çizgi romanında okuyabilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Çizgi roman okuru değilim daha yeni 1-2 çizgi roman sipariş verdim ancak Justice league animated filmlerin hepsiniz izledim ve Shazam en sevdiğim karakter şu ana kadar.Sonra Green Lantern geliyor neyse konu dağılmasın.

İnternette Shazam, Vol. 1 olarak satınlan bir çizgi roman var Türk sitelerinde ancak çevirilmiş halde herhangi bir yayın evi basmamamış.

Asıl sorum ise şu, Shazam karakterinin hikayesini Justice League çizgi romanlarından hangisinde derinlemesine anlatılmış bir şekilde okuyabilirim.

Bu sorunun cevabını araştırarak bulmanın biraz zor olacağını düşündüğüm için bu konuyu açmaya karar verdim, umarım konu hakkında bilgi sahibi birileri vardır şimdiden teşekkür ederim.

• Shazam karakterini derinlemesine olarak JL serisinde görmen imkansız. Kendi serisini okuman lazım. 10-15 sayı çevrilmiş var internette. Google da aratıp bulursun. Ayrıca karakterinde herhangibir derinlemesi yok. Ufak tefek bir başlangıç hikayesi var o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Shazam karakterini derinlemesine olarak JL serisinde görmen imkansız. Kendi serisini okuman lazım. 10-15 sayı çevrilmiş var internette. Google da aratıp bulursun. Ayrıca karakterinde herhangibir derinlemesi yok. Ufak tefek bir başlangıç hikayesi var o kadar.

Dostum aradım ve çevrilmiş bir hikayesini gerçekten bulamadım. Sadece Justice League new 52 serisinde Shazam Vol 1 var onun da çevirisi yok zaten. Mümkünse acaba çevrilmiş olan versiyonu paylaşabilir misin almak ve okuma istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

quote:

Shazam karakterini derinlemesine olarak JL serisinde görmen imkansız. Kendi serisini okuman lazım. 10-15 sayı çevrilmiş var internette. Google da aratıp bulursun. Ayrıca karakterinde herhangibir derinlemesi yok. Ufak tefek bir başlangıç hikayesi var o kadar.

Dostum aradım ve çevrilmiş bir hikayesini gerçekten bulamadım. Sadece Justice League new 52 serisinde Shazam Vol 1 var onun da çevirisi yok zaten. Mümkünse acaba çevrilmiş olan versiyonu paylaşabilir misin almak ve okuma istiyorum.
    https://www.full programlarindir.com/kategori/e-book-kitap-indir-full

boşluğu sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 23 Aralık 2017; 23:32:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

quote:

https://www.full programlarindir.com/kategori/e-book-kitap-indir-full

boşluğu sil

Okudum arkadaş paylaşmıştı. Yine de teşekkür ederim Çizgi romanda ilginç bir hikayesi var açıkcası. Nasıl beyaz perdeye uyarlayacaklar merak ediyorum. Özellikle evdeki bütün kimsesiz çocuklara güçlerini verdiği sahneyi vesaire ... Yani yapacaklarını sanmıyorum o kısımları. Yine de sadık kalırsalar güzel olurdu.

• Beyazperde'de villaini olan Black Adam'ı Dwayne Johnson canlandıracak sanırım ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Beyazperde'de villaini olan Black Adam'ı Dwayne Johnson canlandıracak sanırım ..

Dwayne Johnson, kendisinden black adam olarak şu ana kadar birçok şekilde bahsetmiş olmasına karşın hala Shazam filmi için resmi olarak cast edilmedi. Shazam filminin İmdb sayfasına bakıyorum da rumor(söylenti) üzerine Dr. Thaddeus Sivana karakterini, Mark Strong adında bir oyuncunun canlandıracağını eklemişler ancak Dwayne johnson'u hala eklememişler.Kaldı ki rumor üzerine eklencekse çoktan eklenmesi gerekirdi.

Sanırım hala filme resmi olarak eklenmemesinin sebebi Black Adam için solo bir film düşünülüyor olması ihtimali olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.