Şimdi Ara

Reshade Sharpen Effect & SweetFX (Oyunlarda tonlamalar ve bulanıklık giderilmesi) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
35
Favori
31.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fifa sağlam sharpnes kullanmışlar gerçekten çok net görüntüler çıkmış ortaya
  • Thief 2014

Oyun için bu SweetFX i deneyin mutlaka tesselation dokuları tam anlamı ile gözler önüne seriyor dosyaları win32 içine atın ,

edit : yalnız oyun içinden on/off çalışması için settings belgesine girip "key_toggle_sweetfx" satırı karşısına 145 yazın scroll lock ile işlem yapabileceksiniz böylelikle
    http://www.solidfiles.com/d/7309cabff2/thief-sweetfx.rar

SweetFX off
    Reshade Sharpen Effect & SweetFX (Oyunlarda tonlamalar ve bulanıklık giderilmesi)
    SweetFX on
    Reshade Sharpen Effect & SweetFX (Oyunlarda tonlamalar ve bulanıklık giderilmesi)

SweetFX off
    SweetFX on

Reshade Sharpen Effect & SweetFX (Oyunlarda tonlamalar ve bulanıklık giderilmesi)Reshade Sharpen Effect & SweetFX (Oyunlarda tonlamalar ve bulanıklık giderilmesi)
    Reshade Sharpen Effect & SweetFX (Oyunlarda tonlamalar ve bulanıklık giderilmesi)Reshade Sharpen Effect & SweetFX (Oyunlarda tonlamalar ve bulanıklık giderilmesi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 6 Mart 2014; 19:13:05 >

• Performansa çok etki ediyormu Thief'te ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Performansa çok etki ediyormu Thief'te ??

hayır per. etkisi pek yok gibi
  • Çok faydalı konu olmuş, Eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

Çok faydalı konu olmuş, Eline sağlık.

bir şey değil kardeşim
  • @evohan hocam sweetfx in windows 8.1 ile bir problemimi var ? 8.1 geçtiğimden beri programı birtek skyrim de çalıştırabildim diğer oyunlarda genelde hep dx hatası veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 17 Nisan 2014; 22:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

@evohan hocam sweetfx in windows 8.1 ile bir problemimi var ? 8.1 geçtiğimden beri programı birtek skyrim de çalıştırabildim diğer oyunlarda genelde hep dx hatası veriyor

evet bazı win8 ile tam uyuml değil şuan ama şöyle fix ler mevcut bir dene istersen
    http://www.cmwgaming.com/topic/3432-sweetfx-for-windows-81-fix/
  • evohan kullanıcısına yanıt
    thief çok başarılı gerçekten harika.denemedim ama hemen indiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

thief çok başarılı gerçekten harika.denemedim ama hemen indiriyorum

iyi oyunlar
  • Çok yaralı bir konu genelde oyunlarda bu işlere pek bulaşmadım. Ama paylaşılan resimleri görünce insan şaşırıyor.

Şimdi bu SweetFX dx11 ile açtığım oyunlarda çalışır mı.? Ayrıca FXAA Injection tam olarak işe yarıyor mu.? Yani sadece SweetFX kursam yeterli olur mu.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Çok yaralı bir konu genelde oyunlarda bu işlere pek bulaşmadım. Ama paylaşılan resimleri görünce insan şaşırıyor.

Şimdi bu SweetFX dx11 ile açtığım oyunlarda çalışır mı.? Ayrıca FXAA Injection tam olarak işe yarıyor mu.? Yani sadece SweetFX kursam yeterli olur mu.?

sweefx smaa kullanıyor birazdaha gelişmiş ayarlar mevcut sadece bu yeterli olur ,diğeri fxaa kullanıyor

dx11 oyunlarındada çalışıyor genelde ama bazı oyunlarda sorun çıkartabiliyor

• Peki ben genelde oyunları 2k çözünürlük ile oynuyorum. Yani downsampling yaparak 2k görüntü (1080p sıkıştırmak) oyunlarda 7-8 fps düşürse de çok hoş ve berrak bir oynayış sağlıyor.

Bunun üstüne birde SweetFX kullanmak mantıklı olur mu.? Yani zaten bir fps kaybı yaşıyorum SweetFX ile ayrıca ek bir fps kaybı yaşamak istemem.
  • quote:

Peki ben genelde oyunları 2k çözünürlük ile oynuyorum. Yani downsampling yaparak 2k görüntü (1080p sıkıştırmak) oyunlarda 7-8 fps düşürse de çok hoş ve berrak bir oynayış sağlıyor.

Bunun üstüne birde SweetFX kullanmak mantıklı olur mu.? Yani zaten bir fps kaybı yaşıyorum SweetFX ile ayrıca ek bir fps kaybı yaşamak istemem.

ben dediğin gibi yapıyorum :)

seninde deneyip bakman lazım sistemine göre değişen bir durum olur bu

• Dediğin gibi bir denemek lazım sistemim iyi. Geriye en azından bir kurup bakmam lazım.

2k zaten bir nevi ilk sayfada bahsettiğin ve verdiğin fotolarda ki berraklık özelliğini ekliyor. Üstüne SweetFX denesem sonuç ne olur çok merak ediyorum.
  • evohan aklıma takılan birşey var cevaplarsan sevinirim. Şimdi ben bu Sweetfx ve 2k görüntü ayarında Ac4 oynuyorum. Sana sorun bu Sweetfx otamatik açık olarak başlatıyor oyunu değil mi.?

Ben her girişte acaba açık mı ? diye az düşünmüyor değilim. Oyun içinde açıp kapatma tuşundan hep test yapmak zorunda kalmayayım. Şayet hep açık başlatıyorsa.
  • Bf4de durum nasil deneyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf4de durum nasil deneyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evohan aklıma takılan birşey var cevaplarsan sevinirim. Şimdi ben bu Sweetfx ve 2k görüntü ayarında Ac4 oynuyorum. Sana sorun bu Sweetfx otamatik açık olarak başlatıyor oyunu değil mi.?

Ben her girişte acaba açık mı ? diye az düşünmüyor değilim. Oyun içinde açıp kapatma tuşundan hep test yapmak zorunda kalmayayım. Şayet hep açık başlatıyorsa.

evet otamatik açık başlar ama sen yinede etkin olup olmadığını anlamak için aç kapa yaparak kontrol et bence

• dosyaları cıkardım settingsde 145 yazacagım satırı bulamadım bir türlü..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.