Şimdi Ara

SHARP LC-60LE741S AQUOS - 2999 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
1
Favori
16.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 farklı avantaj sitesinden de aynı anda geri ödeme alınabilir mi?
  • bende almayı düşündüm fakat bilenlerin yorumlarına ve teknik özelliklerine bakılırsa sadece fiyatı ve ebatı sıcak.
    panel quattron değil..
    hz düşük...
    ben pusuda quattron beklemeye devam edeceğim
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    o olmuyor hocam, nasıl oldu bi fikrim yok ama bir kere benim bi alışverişim hem avantajix hem de paramıgeriver e düştü, başta keyiflendim ama sonuçta ikiside reddedildi..
  • fatsali1 F kullanıcısına yanıt
    dün 2 görünüyordu oran, artmış demekki neyse geçti artık...

bu arada 75 tl etmez çünkü kdv haric fiyattan hesaplanır iadeler.

2999 - %18 kdv : 2541 tl üzerinden hesaplamak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbak

dün 2 görünüyordu oran, artmış demekki neyse geçti artık...

bu arada 75 tl etmez çünkü kdv haric fiyattan hesaplanır iadeler.

2999 - %18 kdv : 2541 tl üzerinden hesaplamak lazım...

Ben bildirimde bulunurken ekranda iade tutarı 75 lira yazıyordu.
  • hmmm ozaman ben hatalıyım, kontrol edeyim bi daha..
  • TV kargoya verilmek üzere hazırlanmış. Bugün teslim ederler mi?
    Servisi kurulum için arasam mı?
    Yarını da TV siz geçirmek istemiyorum
  • Geri zekaly Akbank i?lemi onaylamamy? yarym saattir bekliyorum mt ile görü?mek için.

Edit: 3d ile yapyp hata aldy?ym sipari?mi? iptal olan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatsali1 -- 28 Ekim 2013; 13:12:17 >
    Bugün bildi?im kadaryyla ö?le sonrasy resmi tatil, yarynda dolayysyyla kargoya verilse bile çar?amba gelir en erken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alynty: serin_su842

Yazylan bütün mesajlary okudum ve ne kadar cahil bir millet oldu?umuzu bir kez daha anladym.Nedenini sormayyn azycyk ara?tyryn ö?renirsiniz forumda çok görüyorum yüzlerce mesaj ve sidik yary?tyrmaca o yüzden asla ba?ka bir mesaj yazmam.Tv hakkynda bilgi almak isteyen özelden yazabilir.

karde? bi?eyler biliyosan yaz da biz de bilelim burasy payla?ym platformu.Forum olmasynyn amacy da budur zaten ufak tefek aty?malar her yerde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatsali1

Bugün bildi?im kadaryyla ö?le sonrasy resmi tatil, yarynda dolayysyyla kargoya verilse bile çar?amba gelir en erken.
    quote:

Orijinalden alinti: fatsali1

Bugün ö?leden sonra idari tatil diye biliyorum
    Evet öyleymi? gerçi çaly?tyklary firma farkly aradym sordum 2 ile 6 gün arasynda kargoya verilecekmi? ta?yyycy firma tezel lojistik gibi bir?ey söyledi.
  • bu ürünün servisi kim digicom mu bilen var mı
  • Bana verdikleri servis numarası Enkay group un
    Aradım media markt i 741s kutu içeriği yazmıyor diye enkay group un numarasını verdiler, onlar da sabahta biri aradı onu satıcı firma bilir diyor tekrar aradım media markt i hayır kapalı kutu ürünün kutu içeriği bilgisi bizde olmaz falan filan aktif 3d gözlük çıkar inşAllah içinden 741s nin.

Tekrar aradım Enkay Group u bizim sattığımız modellerde böyle bir kampanya yok digicom ürünü olabilir dedi. Bu kadar saçma bir alışverişim olmamıştı sattıkları malın toptancısını bilmiyor media markt
  • Arkadşlar uzun süredir araştırmalarım sonucu ve forumları takibimin neticesi olarak sharp lc46le831s 3d quattron tv siparişini goldmagaza.com dan verdim.

İletişime geçtiğim kişi ile kapalı kutu olarak konuştuk,digicom dan da sordum firmayı bizim mal verdiğimiz toptancı olarak firmayı tanıttılar ilaveten kapalı kutu istememin neticesinde firma tv bize geldiğinde açıp dıştan sadece darbe varmı diye bakıyoruz haberiniz olsun dedi ,diğicomdan prosedürü sorduğumda bunun normal olduğunu söyledi,bu konuda siz ne diyorsunuz çünki başta elimizde 3 adet mağazada açılmış ancak hiç kullanılmamış ürünü teklif etti ancak kabul etmedim,bu da şüphelenmeme sebep oldu.

Görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun olurum özellikle kapalı kutu ve diğer 3 açık tv arasında herhangi bir kandırmaca olabilirmi.Şimdiden teşekkürler.

http://www.goldmagaza.com/asp/product/44803/Sharp-LC-46LE831S-46-Inch-Full-Hd-3d-Led-Tv#

• quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

bu ürünün servisi kim digicom mu bilen var mı

Digicom ve İstanbul da tek

Kurulum için email attım cevap olarak:
    "Çizgi elektronik ilke görüşebilirsiniz"
    Dediler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 28 Ekim 2013; 16:36:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ataşehir veya yakınında mı oturuyorsunuz?
    O bölgenin digicom sharp servisi sanırım o firma.

edit: Linkhttp://www.digicom.com.tr/satisveservis/sharp/istanbul-atasehir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatsali1 -- 28 Ekim 2013; 17:01:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbak

bugün aldıysanız, şimdi tıklayıp yansımadı diye mail atarsanız eklenir...

o nasıl olacak ya alalı bir kaç gün oldu da harbi yerlermi ?
  • bizi de akşam akşam günaha soktunuz.

hani uçakta bir ünlü görürsün de yok artık bu da mı ölecek lan uçak düşerse diye bi rahatlarsın ya
    tuvnera alınca aldık televizyonu iyi mi

tanımam etmem ara ara yorumlarına denk geliyorum. forum nelere kadir :)

741 modelini aldım ben de zaten d-smart var. yarın karasal dijital yayın lazım olur belki..
  • bu arada avantajix para iadesi bende 63 lira göründü. yani kdvsiz fiyat olan 2500 küsür üzerinden yüzde 2.5.
    bilginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.