Şimdi Ara

sharp 60le752 2699 tl yaniyorrrrr.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaMKaN

Rahmetli beğenmediyse alınmaz, ben de kullanıcı yorumu arıyordum..

Rahmetlimi? Noldu tuvneraya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsane suresiz ban yedi
    umarim aramizdadir hala

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

En az 1000 kere yazılmıştır çek vs düştükten sonra ulaşılan fiyatı ürünün gerçek fiyatı gibi yazıp başlık açmayın, başlıklara saçma sapan "yanıyorrrrr" vs gibi komik şeyler yazmayın diye ama hala aynı, maksat ilgi çekmek.

Erman Hocanın dediği gibi
    Cart vereceksin cezayı bir de afişe ettin mi
    Bak bakalım bir daha yapıyor mu?
    Ne kadar meraklı bu üyeler kötü laf işitmeye
    Normal sıcak ilan açanlar azaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunt_etehen

efsane suresiz ban yedi
    umarim aramizdadir hala

+1907

Sıcak Fırsatlar yetim kaldı...
  • reasdmusti kullanıcısına yanıt
    300 tl çek?

• oda var zaten linke bakınız
  • reasdmusti kullanıcısına yanıt
    Oooo bu daha iyimiş 300 çek arti 100 tl puan hepsiburada dan almak daha avantajli o zaman da ben geç kaldim ürün geldi yarin kurulacak hayirlisi olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: reasdmusti

oda var zaten linke bakınız

hocam 3000 liraya tamamlayıp 500 liralık çek kazanılabilir
    bence ayrı başlık açılmalı
  • Vay be tuvnera gittiyse yorumları okumaya gerek yok artık Adam heryerdeydi yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackbauer

Oooo bu daha iyimiş 300 çek arti 100 tl puan hepsiburada dan almak daha avantajli o zaman da ben geç kaldim ürün geldi yarin kurulacak hayirlisi olsun...

Hocam yorumlarınızı muhakkak bekliyoruz. Çok kafa karışıklığı var çünkü sharp tv lerle ilgili. Lütfen kullanınca yorum yapın. Tesekkurler

• Hepsiburada kuponlarını harcamak biraz saçma olmuş

http://www.hepsiburada.com/liste/Static.aspx?id=7078&t=1
  • BatuKır B kullanıcısına yanıt
    her markada sorunlar çıkabiliyor sorunsuz marka yokki şanş işi biraz asıl önemli olan sorun yaşanınca kolayca çözüme ulaşabiliyormuyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay61n

her markada sorunlar çıkabiliyor sorunsuz marka yokki şanş işi biraz asıl önemli olan sorun yaşanınca kolayca çözüme ulaşabiliyormuyuz.

2 hafta televizyonsuz kalmak sorun çözümü ise ben almıyim
  • 60" tv alıncaksa bence 4k alınmalı ekran buyudukcwpikseller sayılcagndan goruntu kaliesi azalacaktır 300 500 daha katrak ve bekleterek iyi birtv alınabilir

hepsiburada ceklerine bu kada itibar etmetin tv cekleri 250 tl lik 100 tl den satılıyor
  • Tv kuruldu bugun ilk izlenimlerim
    1:beklentimden fazlasıni buldum görüntü lg den iyi samsung dan kötü
    2:menü karışık ve çok detay yok
    3:bu boyuta rağmen pixellenme filan yok hd kanallar gayet güzel sd ler idare eder.
    4:servis için samsung elemanlari geldi üzerlerinde samsung mont vardi tv için gayet olumlu konuştular özellikle q10 için olağanüstü dediler...
    5:bu fiyata düşük bütçesi olan ve büyük ekran isteyenler için iyi seçim kasa vs gayet şık 3d denemedim bluray gayet güzel görüntü aldim smart pek birşey e benzetemedim henüz 2 saat oldu kurulali..
    6:ürün yaninda 2 ad aktif 3d gözlük verildi gözlükler dış görünüm itibari ile gayet şık ve dayanikli görünüyor.
    Final:sadece görüntü iyi olsun 3d smart vs istemem derseniz bu tv tam sizlik ancak 3d ve smart la fazla haşır neşir iseniz bu tv size gelmez ben bluray ve maç için aldığım için beni memnun etti ama herkesin kriterleri farkli tabiki..

• quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

Sony 46 hx 850 ile çok mutluyum iyiki almışım zamaninda

Kesinlikle; çok çok iyi bir tv...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

60" tv alıncaksa bence 4k alınmalı ekran buyudukcwpikseller sayılcagndan goruntu kaliesi azalacaktır 300 500 daha katrak ve bekleterek iyi birtv alınabilir

hepsiburada ceklerine bu kada itibar etmetin tv cekleri 250 tl lik 100 tl den satılıyor

bu nasıl mantıktır
    hangi insan evladı 60 inç veya daha büyük tv yi pixelleri sayabileceği 1 metre mesafeden izler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

60" tv alıncaksa bence 4k alınmalı ekran buyudukcwpikseller sayılcagndan goruntu kaliesi azalacaktır 300 500 daha katrak ve bekleterek iyi birtv alınabilir

bu nasıl mantıktır
    hangi insan evladı 60 inç veya daha büyük tv yi pixelleri sayabileceği 1 metre mesafeden izler

VİNDE KAC " TV VAR RESIM CEKIP ATAR MISIN BURAYA BAKALIM NEYE GORE KONUYOSUN ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.