Şimdi Ara

SHARP 32'' LC-32D44E LCD TV ANA TOPİĞİ (Made in JAPAN) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
13.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sony006

quote:

Orjinalden alıntı: kdrb

sony006 hayırlı olsun kardeş.. sende tam zamanında almışsın bende cuma almıştım.. ekranın üst ve alt çerçevesinde şeffaf bant vardı. ekranın üstü boştu ben şimdi digiturk mü alsam, d-smart mı, uydu mu onu düşünüyorum :) ne yapayım ?

hepimize hayrılı olsun :) kdrb senle beraber bakiyoduk baslıklara ve aynı tvyle bu işi bitirdik .. kablolu tv deki netlik beklentimin ustunde ..

digiturk veya dsmartt ben de kararsızım :)kampanyalara bakmak lazım .. goztepeli ne diyo?:))

aRKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN BİRAZ GEÇ DÖNDÜM....işlerin yoğunluğu birde düğün ile uğraştık(amcaoglu evlendide)koşuşturmaca...

@sony06 kardeşim hayırlı uğurlu olsun yeni LCD TV nun.memnun kalacagını soylemiştim.Ben dün ps3 te denedim oyunlardaki performans MUKEMMEL OTESİ.renkler süper canlı.Yalnız pc konfigirasyonum kötü oldugundan CORE 2 duo sistem istediginden HD FİLMLERDE TKAILMA YAŞADIM.ANCAK BU ELBETTEKİ SİSTMEİMİMN KÖTÜ VE ESKİ OLMASINDAN KAYNAKLANDIGI APAÇ.IK ORTADA.google dada aramalarımda çogu kişi aynı sistmeime sahip olanlar takılma sorunu yaşıyor eee ne de olsa sistmeim p4 3.ghz - gforce 4 ekran kartı -512 ddr333 rem

elimde 1080p 720p filmler var artık onu da sistemi yenileyince izlemeye başlarız.

bu arada sorunu cvplamaya gelcek olursak elbette GELECEGE YATIRIM OLARAK KABLOLU TV derim...neden dersen çok ykaında aylık 9.5 ytl ye HD KANAL DESTEKLİ CART MODULLU KABLOLU TV gleiyor.(kasım ayında) zaten karasal yayın kart modul giriş yeirne de mevcut bu lcd tv..anlıyacagın ekstra modul almana bile gerek kalmıycak....ama bana sorarsan ilk tercihin D-SMART ya da DIGITURK OLABİLİR.PARA VARSA İLK OLARAK BUNULARI TERCİH ET..

Tekrardan hayırlı olsun iyi günlerde kullan....Seçiminizde + yararım olduysa ne mutlu.herhangi sorun problemde sürekli topiği canlı tutalım arkadaşlar..

• Enplus'in sitesinde hala 999 ytl yazıyor . Ben de ona guvenerek demin telefonla aradım ama kampanya bitti, peşini 1190 ytl dediler.
  • Yeni fiyatlar

Fiyatı : 1.177,97 YTL+ KDV
    KDV Dahil : 1.390,00 YTL
    Havale İle : 1.189,99 YTL
  • İ.B.'de tv'nin peşin fiyatı 977 YTL 12 taksit fiyatıda 1050 YTL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepeb -- 30 Ekim 2008; 9:58:23 >
  • Çoğu ürün gibi stokta mevcut değil İB'de ama
  • Hepsiburada'da havale ile 1.091,55 YTL ..
  • Hepsiburada da indirimin son günü, cihazlar enkay yani distrübitör garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepeb -- 30 Ekim 2008; 15:36:17 >
  • arkadaşlar tv ye bakıyorumda baya tkaıldınız...hiç yazmıyonuz topiği unuttunuz
  • hepsiburada'da stoklar bitmiştir. herkese geçmişler olsun
  • digitürk mü alayım d-smart mı ? kablolu tv hattı yok galiba burda.. digi uygun geldi aylık 9.90.. alayım mı d-smart nasıl kaça patlıyo?
  • böyle demişti bi arkadaş :)
    quote:

Orjinalden alıntı: andy1

beyler fiyatlar dusuyor 32 lerde dahada dusucek.monitor fiyatına duserlerse hic şaşırmam.800 ytl kadar dusen urunler var piyasada.sene sonu geliyor kasımda inanılmaz kampanyalar olucak o yuzden acele etmeyin derim
  • Bu TV feci oturdu içime kaç gündür nasıl kaçırdım diye kendi kendimi yiyorum.Tam almaya gideceğim cihaz tükendi böyle şans olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paranoyak

Bu TV feci oturdu içime kaç gündür nasıl kaçırdım diye kendi kendimi yiyorum.Tam almaya gideceğim cihaz tükendi böyle şans olmaz.

valla kardeşim nickin gibi paranoayk çıktın almadın...şaka biryana saglı olsun daha iyisini alırısn işallah
  • Arkadaşlar,

Elimde 32'' Samsung Lcd var ama küçük geldiği için 46'' düşünüyorum.Bu iki LCD arasında kararsız kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? Konu biraz acil. Şu anda Sharp'ı, 200 Euro ucuza bulabiliyorum. Konu açtım ama Sharp'çılar burada olduğu için buraya da yazayım dedim.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SHARP_LC-46X8E-LCD-TV,6686.html
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG-_LE46A557-LCD-TV,5018.html

LCD'den anlayanlar yorum yapabilirse sevinirim.

• Musadenizle bende bir soru sorayim hernekadar direk bu konuda olmasa da Sharp la ilgili.

Bende epeydir Sony arastiriyorum fakat yeni bir alternatif olabilir mi diye sorayim dedim.

Sharp LC42XL2E bu lcd yaklasik 3300 ytl civarinda bir fiyatla satiliyor. Sony 40x3500 40x3000 lerin fiyatlariysa 3600-4000 ytl civari. Sony ile ozellik ve fiyat kiyaslamasi yaparsak hangisi daha agir basiyor.

sharp in bu modelinin artilari eksileri nedir bilen arkadaslar yorumlayabilir mi..
  • Ben hepsiburada dan aldım,
    1049ytl ye 7 taksitle,
    Normalde 1149ytl ydi ama WorldCard PlayClub ile 100ytl puan kazandım.
  • Stoklar hepsiburada ve enplus'in sitesinde tükenmiş gözüküyor. herkeslere geçmiş olsun !
  • @trabzon99 ve @ozgur23 topik 32'' sharp ı kapsadıgı ve bu tv yi inceledigim için diger ürünleriniz hakkında pek fikrim yok.. ne desem yalan olur şimdi..
  • TV'yi hızlıal stoklarında buldum fiyatıda 1100 YTL 10 ay taksitli fakat enkayı arayıp sorduğumda bu firmayla çalışmıyoruz dediler. Şimdi hızlıala mail attım garantiniz nerden nasıl diye mail cevabını bekliyorum.

Edit: hızlıaldan mail geldi sharp ürünler enkay elektronik garantisi altındadır diye. Şimdi tekrar enkaya mail attım işin aslı nedir diye bu arada hızlıal internet ismi ama firmanın ticari ismi farklı bu sefer ticari isimlerini sordum bakalım cevabı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepeb -- 4 Kasım 2008; 12:49:25 >
  • hizli al Gold bilgisayarın kuruluşu. Forumda bir ara tvleri paralel ithalat deniliyordu ama işin aslı nedir bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.