Şimdi Ara

## Sharkoon'dan Dahili Diskler İçin Harici İstasyon ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sharkoon'dan Dahili Diskler İçin Harici İstasyon ##

## Sharkoon'dan Dahili Diskler İçin Harici İstasyon ##

Hazırladığı pc çevre birimleri ile dikkat çekmeyi başaran üreticilerden biri olan Sharkoon, QuickPort PRO adını verdiği yeni istasyonunu duyurdu. Yüksek kapasiteli sabit disklerini harici depolama aygıtı olarak kullanmak isteyen kullanıcılara yönelik olarak hazırlanan Sharkoon QuickPort PRO, 2.5" ve 3.5" boyutundaki SATA uyumlu diskler ile birlikte kullanılabiliyor. Disk istasyonu olmasının ötesinde hafıza kartı desteği de bulunan QuickPort PRO çift USB 2.0 ve e-SATA portu ike iki farklı arayüzü desteklemekte. SD, SDHC ve MMC/MS tipi bellek kartlarına yönelik olarak okuma ve yazma desteği de sunabilen ürünün 40 Avro'luk yurt dışı satış fiyatı üzerinden kullanıma sunulacağı ifade ediliyor.

• hakkaten çok farklı hoş bi alet...bunune media player lı modelide çıkarmı acaba?....yada raid yapabilmek için 2. harddsik gozu?
  • Zaten 3.5" lik diskler için kutu vardı. Pek gerek görmüyorum. Ama çıkartması ve takması kolay olur.

Kötü yanı ise extra güç girişine gerek duyması...
  • çok kullanışlı bir alet
  • ekmek kızartıyormu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennjS -- 10 Nisan 2008; 15:23:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

Zaten 3.5" lik diskler için kutu vardı. Pek gerek görmüyorum. Ama çıkartması ve takması kolay olur.

Extra güç girişine gereksinim duymayan 3,5" disk kutusu çıktıda haberimizmi olmadı acep?
  • İşte aradığım buydu !
    Çok güzel bir icat. Umarım biran önce Türkiyeye gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: igonam

quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

Zaten 3.5" lik diskler için kutu vardı. Pek gerek görmüyorum. Ama çıkartması ve takması kolay olur.

Extra güç girişine gereksinim duymayan 3,5" disk kutusu çıktıda haberimizmi olmadı acep?

Sadece 2,5" larda yok diye biliyorum bende.
    Bu arada tasarım oldukça hoşuma gitti. Oldukça pratik bir alete benziyor..
  • harika bir alet yaaww....e-sata ve hafıza kartı okuması da süper bi özellik tabii...tr de görmek gerek ama fiyatı 40 avro mu olur acaba??
  • işte tam aradağım gibi bir alet hemen alırım gelse :)
  • quote:

10 Nisan 2008; 15:23:52

--------------------------------------------------------------------------------

ekmek kızartıyormu acaba
  • çok başarılı bi alet

şekli kullanım kolaylııı ve bağlantı çeşitliliii iii düşünülmüş!!!!

yaygınlaşması uzun sürmez
  • Çok güzel olmuş. Gelirse alırım. USB ve kart okuyucu da var oh ne ala..
  • hani ethernet portu.ağ kullanımı için yetersiz bir ürün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

hani ethernet portu.ağ kullanımı için yetersiz bir ürün.

gerçekten çok can alıcı bir noktadan yakalamşsın, tebrikler
  • pek mantıklı değil
  • Ev kullanıcıları için değil ama teknik servislerin işine yarayabilecek güzel bir ürün
  • ben yaklaşık 1 senedir bu ürünün 3 farklı firmada gördüm ve türkiyede aramaktayım bunlardan iki adet benim işimi çok kolaylaştırır bu arada haber için teşekkürler
  • Gereksiz,ama kişiye göre gerekli olabilir
  • Bu cihaz harddiski eski tip molex bağlantısından mı yoksa hem eski hemde yeni tip güç girişlerinden mi besliyor?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.