Şimdi Ara

Sharingmatrix e gecişim başladı....... (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.687
Cevap
3
Favori
132.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: streamin

burada birbirimize sarılıp ağlıyoruz ama wj ve dp gibi sitelere girdiğimde gene elemanlar günde 200-300 dolar doğrultuyor ben de bunu anlamadım arkadaş

bu olay bana kutsal ittifakı hatırlatıyor dostum, nede olsa biz türküz ya avrupalıya göre 3 hatta 4.cü sınıf uploader muamalesi göruyoruz
  • dostum o sitelerde ki uploader'lerin cogu hindistan, bangledeş, çin ,tayland, pakistan gibi ülkelerden ama mesajın bulunsun tabi ,cogu yerde ayrımcılıga uğradıgımız dogru
  • Benim 10-12 gündür satışım yok rekorumu kırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Benim 10-12 gündür satışım yok rekorumu kırdım.

Elite tarife'den çıkmakla iyi yapmışsın Benim durum şöyle hesapta 300 dolar olduğu zaman çarşamba günü ödeme alana kadar satışlar kesiliyor hesap boşaldığı zaman satışlar tekrar başlıyor umarım yine aynı olur
  • Benim doğru düzgün konu açtığım yok aylardır zaten ondan pek şaşırmıyorum, yine atanamadığımdan eğer iş bulmazsam el mecbur uploada tekrar devam gibi.
  • hazır para dostum vazgeçilmez uploaderciliktan ki böle bir meslegin ilk temsilcileriyiz biz bu da bir şeref vesilesidir :P
  • Orası da öyle tabi bu da bir meslek sayılır.
  • quote:

burada birbirimize sarılıp ağlıyoruz ama wj ve dp gibi sitelere girdiğimde gene elemanlar günde 200-300 dolar doğrultuyor ben de bunu anlamadım arkadaş

Aynen ya bende görüyorum ve şaşırıyorum. Ama bu kişiler hep sağlam sitesi olan tipler. Yoksa çok zor artık.
  • doğru diyosun kardeşim bence de sağlam bir sitede vip ,mod ,admin olmadan yada çok saglam 5-10 k amerika-kanada-almanya hit olmadan günde 150 dolar + kazanmanın imkansız oldugunu tecrübelerimle biliyorum ..Oron da bugun 70 dün 75 ama daha fazlası olmuyor ki filesonic de de en kral günlerde 120 dolar kazaniyordum ama hic bu bahsettigim arkadaslar gibi 200-300 dolarlar görmedim ..Ya hepimizin bildigi sitelerde saglam üyelikleriniz olup 10-15 bin mesaj atıcaksınız ve kimse mesajlarınıza dokunmayacak yada cok saglam bir hatta farkli tür paylasimlar icin birkaç site açıcaksın ..Bunun farklı bir yolu yok .
  • trade in pointsten hesabı 1 aylık uzatayım dedim yanlıslıkla butona 2 kere bastım 10 dolar dustu ama hesabı 1 aylık uzattı

iyice sacmaladı bunlar normalde 2 aylık uzaması lazım deılmı beyler ?
  • @qAddAr Evet 2 ay olması lazım bence e-mail atıp durumu bildir.

Bu arada herkesin bayramı kutlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 30 Ağustos 2011; 13:36:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

@qAddAr Evet 2 ay olması lazım bence e-mail atıp durumu bildir.

Bu arada herkesin bayramı kutlu olsun

Tamam dostum azönce mail attım zaten bakalım nolucak, gecen haftada 10 dolar kestiler mail attım cevabında evet bu karısıklıgı duzeltıcez dedıler ama 10 doları iade etmediler

Senin ve tum donanımhaber uploaderlerininde bayramı mübarek olsun

• Dh uploaderlar ahalisinin çifte bayramı kutlu, mutlu olsun.
  • bayılıyorum şu böl böl bakan baykuşlara** hatta hdd 'de sakladigim tek resimler bunların resimleri hay allaım :D ..Cumleten hayirli bayramlar tabi ..Filesonic 'de umarım bize ilk gunlerindeki gibi bayram yasatmaya devam eder diyerek konu dışına da çıkmamış olayım

**

http://img193.imagevenue.com/img.php?image=704703511_3886909_orlylx_122_159lo.jpg
    http://img161.imagevenue.com/img.php?image=704705776_3886917_f016ff5a036741a0ab78845_122_360lo.jpg
    http://img284.imagevenue.com/img.php?image=704707974_3886922_yaran_inci_sozluk_capsleri_19278_122_597lo.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 30 Ağustos 2011; 14:59:00 >

• Arkadaslar bendemı sorun var sizdemi yok bilen biri söylesin..bugun ödeme gunu gecen hafta ödeme gununde 10 dolarımı kesmıslerdı yine buraya yazmıstım..

Şimdide baktım azönce 71 dolar olan ödeme 15 dolara düşmüş çıldırmak üzereyim biriniz akıl versin lütfen bu tansel beye nasıl ulasabılırım ?
  • acaba iptal falan mı geldi dostum hani satışlarda diyorum tabi kesinleşmiş ödemelerde olması pek ihtimal dahili değil ancak satın alan kişi abd ..vb ise direk paypal'a dispute cektirip itirazsız parasını geri alıyor .
  • quote:

acaba iptal falan mı geldi dostum hani satışlarda diyorum tabi kesinleşmiş ödemelerde olması pek ihtimal dahili değil ancak satın alan kişi abd ..vb ise direk paypal'a dispute cektirip itirazsız parasını geri alıyor .

Dostum iptal gelsin 1-2 tane bilemedin üç tane aynı günde 6 iptal olurmu ? ayrıca unpaid'de para duruyor ama next paid'de para 71 dolardan 15 dolara düşmüş..

işin pis tarafı ulasabılecegımız anında yanıt alabılecegımız kımse yok bakalım nolcak
  • hi i would like to learn about my paid and unpaid amount what's the real reason for decreasing this amount from 71 dollar to the 15 dollar i am really upset about this issue ..please just review my earnings , i will be waiting for your response because i want to remind that today is the payment day and i want to get my money exactly !

sunu wj yada dp de hish 'e atsana ..olmadi sitelerinden de yollarsin (ancak ilk once bu sitelerden aktar ve 4-5 saat bekle .ses gelmezse ticket at.)
  • quote:

hi i would like to learn about my paid and unpaid amount what's the real reason for decreasing this amount from 71 dollar to the 15 dollar i am really upset about this issue ..please just review my earnings , i will be waiting for your response because i want to remind that today is the payment day and i want to get my money exactly !

sunu wj yada dp de hish 'e atsana ..olmadi sitelerinden de yollarsin (ancak ilk once bu sitelerden aktar ve 4-5 saat bekle .ses gelmezse ticket at.)

sayende sorunum halloldu dostum çok teşekkur ederim.. ayrıca sende sahıtsın yasadıgım olaya bu adamlar böle hatalar (adına hata denirse) yapabılıyorsa yaptıgımız

satısları azaltıp cogaltmaları cok basıt bır ıslem bence..burnuma kötu kokular geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qAddAr -- 30 Ağustos 2011; 20:11:54 >

• Sanırım bugun PPD'ye gecıcem sinek avlıyor satışlar
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.