Şimdi Ara

Sharingmatrix e gecişim başladı....... (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.687
Cevap
3
Favori
132.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: streamin

trade in points kalktı mı yaw, pek o kısımlara girmiyoruz life time olunca

Yok kalkmadı. qAddAr Playsonic puanları ile almayı sordu onu anlattım
  • Bu hafta 5 satış olmuş, benim için çok iyi rakam ama şansa bak ki 300'ü geçemiyorum diye elite'ten çıkmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bu hafta 5 satış olmuş, benim için çok iyi rakam ama şansa bak ki 300'ü geçemiyorum diye elite'ten çıkmıştım.

Bende 300'ü bi kaç gün önce geçtim. Bu akşam ödemeyi alacam sonra ne zaman birikir Allah kerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bende de ikisinde hep kesiliyor, wuploadda devam ediyor kaldığı yerden ama filesonicde sık sık hata veriyor, devam etmiyor.

elite falan bırakmadılar zaten de bugün 118 dosyam daha gitti artık linkleri yenilemiyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 2 Ağustos 2011; 19:32:28 >
  • gece baya bi dosya silmişler
  • benim 4 gün evvel silinen dosya sayım 45 idi simdi aynı yerde 568 gosteriyor (ps3 oyunlarımın tahmini yüzde 10 'unu silmisler.)
  • artık ne yapcaklarını şaşırdılar silme manyagı oldular.( 3 gunde 3000+ dosyam uctu)
  • Ben alıştım artık hergün +1000 dosya siliniyor.Bazen editliyorum yarım saat sonra editlediğim dosya tekrar siliniyor o bana çok koyuyor
  • arkadaşlar

webmoney üye oldum ödeme bilgisi kısmına ne yazacağız lütfen yardım edin
     Sharingmatrix e gecişim başladı.......
  • @wasabi

mail yada webmoney id'in yok mu, üye oldugun zaman sana bir mail aktarmışlardır orada vardır diye düşünüyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • teşekkürler @streamin

kayıt olduktan sonra bana webmoney'den mail geldi

Hello!
    You have successfully registered in WebMoney Transfer System and received WebMoney ID:

WMID: 12 rakamlı sayı

benim WMID im bu 12 rakamlı sayı mı
  • Ben de nedense hiç xxx paylaşmayı düşünmüyorum o capsları gördükten sonra post most atamam ben.
  • Filesonic'te en sevmediğim olay paylaştığım dosyanın 162 bayt'a dönüşmesi.Kopya dosyanın gb olarak gözükmesine rağmen indirdiğim zaman bayt olarak inmesi Bu aralar sıklaşmaya başladı.
  • 162 bytes = Ana dosya UCTU, copyler (malum copy dedigin sadece ana dosyadan URL yaratmadan otomatikman ucmuş oluyor), kurtarılamaz bir sorun
    yeniden yuklenmeli. Bu konu HISH e sordugumda 400.000$ lazım tum tum sistemi yedekleyecem server sistemleri icin bu yuzden de YEDEK yok demişti.
  • Hish akıllı adammış 400.000 $ cevabından sonra bu sorunu kimse kafaya takmaz
  • DomainPozitif'te VPS ' si olan arkadaşlar, sizin de VPS de sorun var mı? Dün geceden beri giremiyorum makineye. Adam da datacentere mesaj attık sorunun ne olduğunu bekliyoruz dedi. IP lookup yaptığımda IP sonucu görünmüyor. Sizde de öyle mi?
  • @webkurdu47 Şimdi kullandığım vps'den önce DomainPozitif'in vps'sini kullanıyordum son ödememi paypal'dan yaptıktan 14 gün sonra vps hizmeti sistemden silindi.Vps'ye bağlanamıyordum.Derdimi anlattım nafile ama onların bileceği iş benim gibi düzenli vps kullanan bir müşteriyi kaybettiler.Yani kısacası bu işi profesyonel olarak yapan kişilerle çalışmanı tavsiye ederim.
  • Dostum 3 ay boyunca sorunsuz kullandım. Ama işin ilginci bugün yeni fatura kesilecekti. Datancenterlari 1and1 miş. Kendi sitelerine baktım ve böyle bi kampanya gördüm (ki benim kullandığım paket bu).

http://order.1and1.com/xml/order/VirtualServerXXL;jsessionid=289495554B0CE2B12D257DBD4AF3B4EE.TCpfix140a?__frame=_top&__lf=Static&ordernow=true

İlk 3 ay bedava kampanyası. Benim de 3 ay bitiminde vps böyle kapandı. Günahlarını almak istemiyorum ama varsa böyle bişey işin peşini bırakmayacam. Çünkü makinede hatrı sayılır para getiren dosyalarım ve posterlerim vardı. Bunların hiçbirinin yedeği yok.
  • @webkurdu47 Umarım sorunun çözülür

@qAddAr Aynı durum bende de var.Neyseki 4-7 ağustos tarihleri arasındaki satışlardan satış başına 5 dolar bonus gelecek
  • Bir süper istatistik daha.

Sharingmatrix e gecişim başladı.......
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.