Şimdi Ara

Sharingmatrix e gecişim başladı....... (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.687
Cevap
3
Favori
132.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garanti para sorunu cıkarır 4 gundur satış yok ne bu yaaa, gene basladık. Can sıkıntıı resmen bu insanı basur ederler
  • Dropbox muhabbeti nedir dostlar? incleemedim ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

garanti para sorunu cıkarır 4 gundur satış yok ne bu yaaa, gene basladık. Can sıkıntıı resmen bu insanı basur ederler

Allah Allah 2 senedir ilk kez başıma böyle birşey geliyor garanti para gelmemiş diyor. paypal bankada diyor fıtık olucam

Edit: Para bugun itibari ile paypala geri döndü ben böle bankanında böle eft'ninde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qAddAr -- 22 Temmuz 2011; 14:19:59 >

• Arkadaslar bir konuda fikrinizi almak istiyorum..Malum para paypala geri döndü ve garanti bankasıyla bir telefon trafiğim oldu..

Onlar para bize hiç gelmedi merkez bankasından paypala geri dönmüştür diyor ve ekliyorlar paypalla alakalı bir durum olsa biz size daha payapldan havale yapmayın deriz diyorlar..

Ama şimdilik böyle bir durum sözkonusu değil, paranızda bize hiç gelmemiş paypala iadesini merkez bankası yapmıştır dediler..

Şimdi sizce bir defa dahamı deneyeyim garantiye para yollamayı yoksa başka banka hesabımı ekleyeyim paypala ?

Birde merkez bankasının parayı paypala iade etmesi pek hayra alamet değil acaba tümdenmi yasaklayacaklar aklımda karıştı
  • ben vakıfbankası hesabımı ekledim ve bir 10$ cekim emri verdim. Bakalım vakıf a para gelecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 22 Temmuz 2011; 16:14:50 >
  • 1 hafta evveline kadar isbankasına cok rahat 400 dolar cekmistim acaba yeni gelişmeler mi var gene paypal - maliye bakanlıgı arasında .vb. Umarım gecicidir yada sadece belirli bankalara özgüdür.

@qAddAr

isbankasi ile deneme firsatin varsa dostum hemen iban ile ekleyip dene istersen ..Banka kodu .vb takılırsan yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

1 hafta evveline kadar isbankasına cok rahat 400 dolar cekmistim acaba yeni gelişmeler mi var gene paypal - maliye bakanlıgı arasında .vb. Umarım gecicidir yada sadece belirli bankalara özgüdür.

@qAddAr

isbankasi ile deneme firsatin varsa dostum hemen iban ile ekleyip dene istersen ..Banka kodu .vb takılırsan yardımcı olurum.

@streamin

Dostum maalesef garantiden başka hesabım yok işte o yüzden soruyorum birkez daha garantiye deneyimmi yoksa işbankasından hesapmı açayım ?

Saolsun paypal iyi iteledi bize parayı iade alırken bu seferde tlyi dolara çevirip 13,50 dolar iteledi yani merkez bankası yüzünden 20 lira zarardayım

• @worldwidewild Maile yeni baktım mailin biri spama düşmüş, yeni fark ettim kusura bakma.
  • 10$ kadar deneme olarak VAKIFBANK hesabıma cekim emri verdim bakalım ne olacak.
  • Çok fena yerlerde sürünüyor downloadlar!!!
  • Statiklerin durumunu anlatan en guzel resim

Sharingmatrix e gecişim başladı.......
  • 2 hatta 3 aydır 300'ü geçemedim, filesonicdeki en kötü dönemler, bu gidişle daha da kötüsünü de göreceğiz.
  • Beyler 150-200 dolar paypal bozabilecek arkadaş varmı ? Mağdur olduk bu hafta acil para lazım
  • Kiralık server önerebilecek var mı ?
    Kasmayanlardan.. Limit 50 $
  • filesonic çalışmaya devam ediyor server artırımına gitmişler hız konusunda şu an tavan yapıorum , çok güzel oldu bu gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: qAddAr

Arkadaslar bir konuda fikrinizi almak istiyorum..Malum para paypala geri döndü ve garanti bankasıyla bir telefon trafiğim oldu..

Onlar para bize hiç gelmedi merkez bankasından paypala geri dönmüştür diyor ve ekliyorlar paypalla alakalı bir durum olsa biz size daha payapldan havale yapmayın deriz diyorlar..

Ama şimdilik böyle bir durum sözkonusu değil, paranızda bize hiç gelmemiş paypala iadesini merkez bankası yapmıştır dediler..

Şimdi sizce bir defa dahamı deneyeyim garantiye para yollamayı yoksa başka banka hesabımı ekleyeyim paypala ?

Birde merkez bankasının parayı paypala iade etmesi pek hayra alamet değil acaba tümdenmi yasaklayacaklar aklımda karıştı

Dün paypal'dan hesaba çektiğim 500 dolar Kuveyt Türk hesabıma sorunsuz geldi Bence Kuveyt Türk'e gidip hesap aç nasıl olsa hesap işletim ücreti almıyorlar

• artık öğrencilik bitti yılda 70 ytl bayılmamak için kuvey turkten acacam sadece mevduat hesabı para çekmek için ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaybo55 -- 23 Temmuz 2011; 21:47:33 >
  • yeri gelmişken bnde birşey sormak isterim. paypal hesabımad 200 dolar cash var bunu kredi kartına kesintisiz aktarmak mümkün müdür ? mümkünse nasıl aktarabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

yeri gelmişken bnde birşey sormak isterim. paypal hesabımad 200 dolar cash var bunu kredi kartına kesintisiz aktarmak mümkün müdür ? mümkünse nasıl aktarabiliriz ?

kredi kartına kesintisiz yollayamazsın

banka hesabına kesintisiz yollayabilirsin.
  • ogameci msn e gelsene
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.