Şimdi Ara

Shard +7 oldu amam yaktıklarıma bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dün yine Magic Anvil ile sevinmiştim ama bugün buruk bir sevinç yaşıyorum.
    5 tane Rogue Shell den 3 tanesini +6 yapmıştım. Bunu yaparken de 1 tane Priest Shell, 2 tane Rogue Chitin +6, 1 tane Mirage +6 yakmıştım.
    Sonrasında gaza geldim ve bu 3 tane +6 Rogue Shell i +7 ye denedim. Sonuç olarak;

3 adet Rogue Shell +6
    1 adet Glave +6
    3 adet Priest Shell yaktım. Ve çıkan tek şey ise aşağıdaki itemim Shard +7

Ben zararda olduğumu biliyorum ya sizce gerçekten zararda mıyım ?

Shard +7 oldu amam yaktıklarıma bakın

• shardı mardı hepsini satıp buslara verceein parayıdsa koyup gidip +7 hazır shard alabilirdin :D
  • Evet haklısın ama insan nefsine yenik düşüyor işte. O olmadı bu olur derken öyle öyle yandı hepsi. Ben en az 2-3 tane çıkar dedim hepsi yanınca da en sonunda kızarak Shard ı koydum o da yansın da bırakayım oyunu diye ama yanmadı meret :D
  • Sık upgrade yapanlarla boss kovalayanların dikkatini çeken bişey varmı fikirlerinizi merak ediyorum..Anvilin yüzdesi ve boss drop yüzdesi bir hayli düşük geldi bana.8 gün içerisinde kestiğim boss sayısı 26 (kendi kendime hesap tutuyorum) sadece bir adet rogue earring ve durandal var bu kadar boss drop undan..Anville ilgili olarakta high class itemlerde +6 ya bile çıkmakta hayli zorluk çekmeye başladım...Heleki Gold pre olduğumu da hesaba katarsak bir ayrıcalık durumum vardır diye düşünüyodum ama sanki Gold pre ile lanetlenmişim gibi gelmeye başladı artık.

Anvil bir hırstır heleki kaybın varsa kaybını toparlamaya çalışırken elindeki herşeyden olma ihtimalin hayli yüksek.Gerçi sen arada bir shard+7 çıkarmışsın o bi nevi teselli olmuş ama yaktıklarında hiç o kadar bedelsiz şeyler değil sonucta satılabilecek itemlermiş...
  • ayni sey geldi basima tipa tip ayni.. sadece yaktigim glave deil totomic speardi +6..we yanan shell sayisi 4 tane +6.. we gecen item gene shard +7 olmustu:) sadece bi teselli.. o da gecmeyebilirdi dimi.. bi de olay jpkoda oluyor.. anvil'in ne kdr ters olduunu bilrler orda;) trina kullanmadim pre de deilim.. ama olsun bi onceki gece 3 +7 shell cikmisti:P
  • bu gun 7 tane +7 citin 3 tane +7 sehll 1 tane +7 expen impact bastım

basan arkadaşlara soyleyim tavsiyem hiç bir şeyi +1 alıp +7 kadar denemesinler istediği kadar gun aralığı verselerde

hic bir zaman basmak ve yakma icin +5 dahi item almam +6 shell basacaksam +6 citin toplarım rogue ve warrior ayrıca 3 tane citin peş peşe yanmadan asla asıl itemi vermem

her zaman esas basacağım itemin arkasında cok daha değerli item yedekte tutarım
    nedeni 3 citin yandı ise shell veririm eğer shelde yanarsa o zaman raptor toto +6 falan tarım kesin cıkar

ama genelinde shell ve citinler cıkıyor

citinler 7 olursa basmaya devam etmem ara veririm +6 toplarım
  • anvilden para kazanmak icin dikkat edilecek hususlar

+6 alın +7 basmak para kazandırır buradaki püf nokta aldığınız +6 yı 7 olduğunda uc kayıan cok rahat satabilmeilisiniz yoksa basmaya ve aldığınız riske değmez

örneğin areste iron bow 7 ler 800 satılıyor ama +6 350 400 m asl alıp basmam

ama expen impact 600 m alıcı bulabilior ve +6 sını 100 125 arasi bulabiliyom yani cok karli

warr shell +6 150 200 arası satışlarıda 450 ama kafalık şu an az 700 m satılabilmekte yani +6 kafalık toplarım

burada demek istedğim +6 aldığınız itemi 3 katına rahat satabilmelisiniz bastığınıza değsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bluecry

Sık upgrade yapanlarla boss kovalayanların dikkatini çeken bişey varmı fikirlerinizi merak ediyorum..Anvilin yüzdesi ve boss drop yüzdesi bir hayli düşük geldi bana.8 gün içerisinde kestiğim boss sayısı 26 (kendi kendime hesap tutuyorum) sadece bir adet rogue earring ve durandal var bu kadar boss drop undan..Anville ilgili olarakta high class itemlerde +6 ya bile çıkmakta hayli zorluk çekmeye başladım...Heleki Gold pre olduğumu da hesaba katarsak bir ayrıcalık durumum vardır diye düşünüyodum ama sanki Gold pre ile lanetlenmişim gibi gelmeye başladı artık.

Anvil bir hırstır heleki kaybın varsa kaybını toparlamaya çalışırken elindeki herşeyden olma ihtimalin hayli yüksek.Gerçi sen arada bir shard+7 çıkarmışsın o bi nevi teselli olmuş ama yaktıklarında hiç o kadar bedelsiz şeyler değil sonucta satılabilecek itemlermiş...

bana anvilin %si dahada düştü gibime geldi önceden 3 tane +6 destroy yakıp 4.de +7 yapıyordu dün bastım 4de yandı öyle ekrana bakakaldım kaldım nasıl yani ya bunun +7 olması gerekiyordu dedim
  • bu upgradede kumar gıbıdır kaybettıkce kazanmak ıcın tekrar denersınız bi bakmışsınız inventory boşalmış

not : tam tersıde olabılır
  • malesef zarardasın...
  • boru gibi basacan +5 shardım wardı 2bus koydum +7 oldu tamamen şans işi belki sendeki shardda yanabilirdi şans işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: backboy2003

shardı mardı hepsini satıp buslara verceein parayıdsa koyup gidip +7 hazır shard alabilirdin :D

Aynı Hesap oLmuş
  • BU HAFTA 1/ WARROR EARRİNG 1 ROGUE EARRİNG ÇIKARDIM BEN ÇOK BOSS KESİYORUM SİZE ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM 1 H.Q DEN GÜNDE SADECE 1 DROP GELİYOR BU BOSS % SİDİR BEYLER DİĞER BOSS LAR İÇİNDE AYNI ŞEY GEÇERLİDİR. SERVER NE OLURSA OLSUN MESELA 1.2.3. SERVERLARDAKİ H.Q. LER GÜNDE SADECE 1 DROP VERMEKT YANİ 1 H.Q. SADECE 1 DROP
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratallez

Evet haklısın ama insan nefsine yenik düşüyor işte. O olmadı bu olur derken öyle öyle yandı hepsi. Ben en az 2-3 tane çıkar dedim hepsi yanınca da en sonunda kızarak Shard ı koydum o da yansın da bırakayım oyunu diye ama yanmadı meret :D

+8 e bassa idin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BloodGod

bu upgradede kumar gıbıdır kaybettıkce kazanmak ıcın tekrar denersınız bi bakmışsınız inventory boşalmış

adam haklı
  • bende katılıom zuhaha

quote:

Orjinalden alıntı: cofusion

quote:

bu upgradede kumar gıbıdır kaybettıkce kazanmak ıcın tekrar denersınız bi bakmışsınız inventory boşalmış

adam haklı
  • +7 sahard iyi bir item sayılır ama cok pois vurur zarara girmissin cünkü +6 shell rogur 150m desen 3 adetten 450m eder priest sheller hepsi 100m de ve +6 glaveye 75m de yani zarara girmissin bence xgenonda +7 shard 650m ye grdüm onun icin biraz daha dikkat et lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhanargani

bende katılıom zuhaha

quote:

Orjinalden alıntı: cofusion

quote:

adam haklı

+1
  • bende az önce upgrade yapam dedim gaza geldim bi adet +7 giga 2 el basabildim
    yaktımlarım fazla bişi deil gigaya göre epeybi kardeyım yani :d
    +7 warrior citin 3 parça 1 tane de warrior shell pauldron yaktım arkasından gigayı bastım ve +7 oldu
    büyük şans :D
    selling +7 giga 2 hand = 40 Gb
  • pek şans demeye dilim varmıyor ama şans işte +6 ib yi +7 yapıcaktım +7 md koydum yakmak için +8 oldu

hemde ilk koyduğum +8 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaGiE_Watt -- 8 Kasım 2006; 13:49:46 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.