Şimdi Ara

FiiO ibasso hiby (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selçuk beyden bugun clip aldım. 3. alışverişim oldu. kendisini tatilde rahatsız etmeme ragmen benim aldığım ürünle çok ilgilendi kendisine bir kez daha teşekkür ederim. ürün elimde geçince ipod nano 6th ile karşılaştırmasını yapacağım buradan.
  • Selçuk abi bugün bana cks90 ı ulaştırdı kulaklık 15 dakikadır dinliyorum ve süper . Burn in olayı varmış onu anlatırsanız sevinirim .

TEŞEKKÜRLER HER ŞEY İÇİN SELÇUK ABİ . Çok ilgilendin
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktugender

Selçuk abi bugün bana cks90 ı ulaştırdı kulaklık 15 dakikadır dinliyorum ve süper . Burn in olayı varmış onu anlatırsanız sevinirim .

TEŞEKKÜRLER HER ŞEY İÇİN SELÇUK ABİ . Çok ilgilendin

Hayırlı olsun, burn in denen husus, kulaklığı 50 saat kadar kullandıktan sonra
    kulaklığın tabiri caizse açılması, aynı yeni araba motornun açılması gibi
  • Teşekkür ederim
  • bugun elime geçen selçuk beyden aldığım sansa clip+'i deneme şansım oldu sonunda. shure 215 kulaklık ile yaptığım deneme gerçekten inanılmaz. 6th generation ipod ile karşılaştırma yapmak istedim. ama inanın gerek bile kalmadı. ama bir şart var o da flac dosyalarını dinlemeniz gerekiyor. zaten clip in en iyi özelliği de bu.

aslına bakarsınız hiç de ummadığım bir ses aldım clipten. 110 liraya dijital de olsa detay ayar yapma imkanınızın olması gerçekten insanı mest eden bir durum. rockbox kurulumu yaptığınızda heralde 1 ay başında durmanız lazım ki detay ayar ile maximum seviyeyi yakalayın.

tamam apple da cok güzel ürünler yapıyor şık duruyor. clip dışardan bakıldığında plastik bir mp3 görünüşü ile uyduruk gelebilir. ama cihazın içinden inanılmaz meziyetler çıkıyor. özellikle nanonun eq kısıtlaması kötü bir durum. apple ne verdiyse onla yetiniyorsunuz.

gelelim clip in sesinin bastan yoksun olduğu konusuna. bence tamemen yanlış. iyi ayarı yakalar ve de iyi kulaklığa sahipseniz basları yeterince duyuyorsunuz. buna rağmen tiz ve bas midleri bastırmıyor. harika!

clipin ayar meziyetleri ile sanki yamaha piano black veya dali kolonlara sahip bir technics ayarlıyormuş hissine kapılıyorsunuz. eminim ki clip' i technicse bağladığınızda ayar ihtiyacınız kalmaz.

herşeyden önce selçuk beye (fastfalcon-fast engineering) bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. benimle westone 3-4 konusunda adeta kendisine alıyormuşcasına ilgilendi.

umarım yardımcı olabilmişimdir.

sevgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: goktugender

Merhaba ; CKS90 kulaklığım da sol taraftan daha çok ses çıkıyor ? sağ biraz daha az sanki arızalımı yoksa her cks90 da böylemi

biraz değişik bir durum ama başka kulaklıka bir deneseniz? dinlediğiniz cihazın jack girişinde bir problem olmasın?
  • selçuk beyle bir irtibata geçin isterseniz.
  • Arkadaşlar üründe bir sorun yok gayet iyi playerın jack girişinde sıkıntı var mp3 de eşit geliyor . Yardımınız için teşkkür ederim . Bass lı kulaklık seviyorsanız cks90 süper
  • arkadaşlar iyi akşamlar selçuk abiden kulaklık alacagım ancak kafama takılan ufak 2 soru var .yardımcı olursanız sevınırım

1)hedefımdekı kulaklılar cks 90 ve cks 77 barem bass olmakla bırlıkte illaki kalite ve sahne özellikleride birinci planda.kıyaslama yapacılecek varsa simdiden tesekkurler
    2)sansa clip ve sonynın (http://www.teknosa.com/kategori/mp3/mp3_calar/714/110360896/sony_nwze444_r_8gb_kirmizi_portatif_mp3_calar )bu mp3 arasında kararsızlıkta kaldım aynen cks 90 ve 77 de de oldugu gıbı mp3ler hakkında bılgım yok oyuzden yardım ıstıyorum.şimdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: _BlackLight_

arkadaşlar iyi akşamlar selçuk abiden kulaklık alacagım ancak kafama takılan ufak 2 soru var .yardımcı olursanız sevınırım

1)hedefımdekı kulaklılar cks 90 ve cks 77 barem bass olmakla bırlıkte illaki kalite ve sahne özellikleride birinci planda.kıyaslama yapacılecek varsa simdiden tesekkurler
    2)sansa clip ve sonynın (http://www.teknosa.com/kategori/mp3/mp3_calar/714/110360896/sony_nwze444_r_8gb_kirmizi_portatif_mp3_calar )bu mp3 arasında kararsızlıkta kaldım aynen cks 90 ve 77 de de oldugu gıbı mp3ler hakkında bılgım yok oyuzden yardım ıstıyorum.şimdiden tesekkurler.

1.soruna cevap: benim terhicim cks90 olurdu.
    2.soruna cevap: sony'nin x1040-1050... / a864-a865... serileri ve bunların üst modelleri HARİCİNDEKİ playerları bir işe yaramaz. Clip+ her yönden üstün link verdiğiniz mp3 player'dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: _BlackLight_

arkadaşlar iyi akşamlar selçuk abiden kulaklık alacagım ancak kafama takılan ufak 2 soru var .yardımcı olursanız sevınırım

1) cks90'ın bassları çok az bir farkla daha derinden gelir, cks77'nin bassları daha derli toplu, sahne ve mid bakımından ise bence daha başarılı.
    2) 4everr'ın dediği gibi...

• herkese merhaba
    bundan 3 yıl önce cx300 kullandım bass süperdi cok uzun sure kullandım bu kulaklığı ve sonunda kablosu fln mahfoldu tabı benım yaptığım bı hata beyaz kulaklıktı kırlenmıstı cif ile sildim :)
    sonra cx 200 street aldım eh ıyıydı sesı yeterlı oldu bana bunuda babam bı gun aldı kullanmak ıcın ve kaybettu
    bu aksam media markt ten monster mobile jamzz talk control aldım 150 tl verdım ama ses bass olarak ıstedğimi alamıyorum ya bı yerde yanlış yapıyorum yada benım kualkarda var bı sorun( tüm kulaklık aparatlarını denedım )
    bahsedılen cks 90 kulaklıktakı bass ları sennheiser cx200 street yada cx300 ile yada monster ile kıyasladığımızda cks 90 için ne dersınız ? yarın monsterı ıade etmeyı dusunuyorum egerkı cks 90 güzel ise almak ıstıyorum deneme sansımız varmış okuduğuma göre
    selçuk beyden ve tüm arkdşlardan acil cvp beklıyorum teşekkurler

bu arada phılps in 30 tl ye aldığım kulaklık cx200 den monsterden daha güzel bass vuruyor anlayamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_CooL -- 10 Eylül 2012; 0:23:46 >

• @Dj_CooL, CX300'e göre CKS90'larda çok daha belirgin bass var, o konuda sıkıntınız olmasın, tabii
    bu iş temelde kulak ve zevk meselesi bu nedenle imkânınız varsa Selçuk Bey'le iletişime geçip
    dinlemenizi tercih ederim.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_CooL

herkese merhaba
    bundan 3 yıl önce cx300 kullandım bass süperdi cok uzun sure kullandım bu kulaklığı ve sonunda kablosu fln mahfoldu tabı benım yaptığım bı hata beyaz kulaklıktı kırlenmıstı cif ile sildim :)
    sonra cx 200 street aldım eh ıyıydı sesı yeterlı oldu bana bunuda babam bı gun aldı kullanmak ıcın ve kaybettu
    bu aksam media markt ten monster mobile jamzz talk control aldım 150 tl verdım ama ses bass olarak ıstedğimi alamıyorum ya bı yerde yanlış yapıyorum yada benım kualkarda var bı sorun( tüm kulaklık aparatlarını denedım )
    bahsedılen cks 90 kulaklıktakı bass ları sennheiser cx200 street yada cx300 ile yada monster ile kıyasladığımızda cks 90 için ne dersınız ? yarın monsterı ıade etmeyı dusunuyorum egerkı cks 90 güzel ise almak ıstıyorum deneme sansımız varmış okuduğuma göre
    selçuk beyden ve tüm arkdşlardan acil cvp beklıyorum teşekkurler

bu arada phılps in 30 tl ye aldığım kulaklık cx200 den monsterden daha güzel bass vuruyor anlayamadım ?

Merhabalar;
    Monster'i denemediğim için birşey söyleyemem. Fakat birçok arkadaş CX300 den cks90'a geçtiler. Onların fikir ve kulak hassasiyetlerine göre CKS90 CX300 den çok daha iyi olduğu kanaatindeler.

Saygılarımla...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

@Dj_CooL, CX300'e göre CKS90'larda çok daha belirgin bass var, o konuda sıkıntınız olmasın, tabii
    bu iş temelde kulak ve zevk meselesi bu nedenle imkânınız varsa Selçuk Bey'le iletişime geçip
    dinlemenizi tercih ederim.

Saygılar.

teşekkür ederim.
  • Selçuk abi çok ilgili bir satıcı her soruma sabırla yanıt verdı urun yarın elımde olur muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 230 TL <= Shure SE-215 nasıl bu kadar ucuz olabiliyor. sıfır ve garantiili ? yurt dısı fiyatı bile sıfırı bu kadar anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

230 TL <= Shure SE-215 nasıl bu kadar ucuz olabiliyor. sıfır ve garantiili ? yurt dısı fiyatı bile sıfırı bu kadar anca

Yurtdışı shure 215 fiyatı fix 99 USD'dir. Bu da perakende satıcı fiyatıdır.

You do the math
  • quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

230 TL <= Shure SE-215 nasıl bu kadar ucuz olabiliyor. sıfır ve garantiili ? yurt dısı fiyatı bile sıfırı bu kadar anca

Merhaba;
    Shure SE-215 leri düşük kar marjı ile yurtdisi fiyatlarina yakin satarak arkadaslarin yurtdisina yonelmeden ürün sahibi olmalarını istiyoruz. Tüm shure ürünlerimiz orjinal authorize dealerdan alindigi icin de garantilidir.
    Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 11 Eylül 2012; 16:05:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: xtraa

cks90 modelini HTC telefonlarında beats audio kalitesinde dinleyen varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi?
    saygılar.

sanırım kimse denememiş. neyse saalık olsun, iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.