Şimdi Ara

fiio/ibasso/hiby (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • se215 aldım Selçuk Bey'den, oldukça ilgili ve yardım sever bir insan. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  • Sizden bir iki sene önce T-jays Three almıştım, bir tane daha almak istiyorum ama stoklarınızda var mıdır?
  • Kendisine pm attım ama dönüş yapılmadı. Elinde ürün var mı yok mu ? konu açık ama herhangi bi dönüş yapılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jocabonita

Kendisine pm attım ama dönüş yapılmadı. Elinde ürün var mı yok mu ? konu açık ama herhangi bi dönüş yapılmıyor.

Merhabalar;
    Sayın @jocabonita , Eğer ayarlarınızdan PM özelliğini kapamamış olsa idiniz, size PM gönderebilirdim. Eğer PM almak istiyorsanız lütfen PM alma özelliğinizi aktif edin.
    Üstelik konu başlığında e-mail adresim de mevcut. Oradan da ulaşabilirsiniz.

Fiio X1 elimde mevcuttur.

Saygılar..

Selçuk

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İyi günler, Fiio X1'ın güncel fiyatını ve elinizde siyah veya gri renk olup olmadığını öğrenebilir miyim?

Edit: Bir de ürünler sıfır ve kutusunda, değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 29 Kasım 2015; 12:48:59 >
  • Selcuk Beyden fiio x1 aldim. Acilmamis jelatinli kutusunda geldi. Guzel bir alisveris oldu. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm

• Selam cks90 mevcutmu

• Selçuk bey'den ibasso dx80 aldım. Kendisi oldukça ilgili, bilgili ve güvenilir bir insan. Özenle ve hızlı bir şekilde yaptığı kargolama içinde ayrıca teşekkür ederim.

• Selçuk beyden Beyerdynamic T70 satın aldım. Kendisinden daha önce Dx80 de satın almıştım. Bu sefer bizzat tanışma fırsatımızda oldu. Kendisi ilgi alaka ve birçok yönden nadide bir şahsiyet. Ağırladığı içinde ayrıca teşekkür ediyorum kendisine. T70'se beklediğimden çok daha fazla üst düzey bir ürün çıktı. 250 ohm olan modelini kullanıyorum. Sunduğu sahne içinde tebessüm etmeden duramıyorsunuz. Detay olarak da mükemmel. İşçilik Alman mühendisliğini birebir yansıtıyor. Home kullanıcılarına kesinlikle tavsiye ederim. F/p olarak daha iyisinine rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 14 Mart 2016; 13:56:19 >
  • Fiio E6 için PM
  • Arkadaşlar bayramımız kutlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 20 Mayıs 2016; 15:23:04 >

• Kendisinden Hifiman 601LE satın aldım günün son vakitlerinde almama rağmen beni kırmadı kargoya yetiştirdi...Ürün elimede geçti sorunsuz sıfır bir şekilde...Memnun kaldığım bir alış veriş oldu
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 4 Eylül 2016; 14:54:39 >

• merhaba pm yolladım cevap bekliyorum

• fiio x1 1 adet alımda fiyat kaç lira şu an elinizde mevcut mu diye sordum

• İyi Bayramlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 16 Eylül 2016; 15:07:11 >

• İyi Bayramlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastfalcon -- 30 Ekim 2016; 16:57:59 >

• Selçuk Beyden Ostry Kc06 aldım.Her yönüyle olumlu geçen alışveriş için kendisine teşekkür ederim.
  • Geçen yaz aylarında Hi-Res müzik çalarlara merak saldım ve FiiO X1'i gözüme kestirmiştim.
    Geçen süre zarfında onun için para biriktirirken FiiO X1 ikinci nesilin duyurulacağını öğrendim ve biraz daha sabretme kararı aldım.

En sonunda bu hafta içinde Selçuk beyden FiiO x1ii aldım ve şuan flac parçalarımın tadını çıkarıyorum.
    Kutudan iki adet ön ekranı boydan kaplayan (dokunmatik çevirme tuşunu da kapsayan) şeffaf jelatin ve iki adet arkalı önlü yapıştırılabilecek karbon kaplama koruyucu sticker çıktı.
    Bir adette plastik sert kap çıktı, sert kap ve şeffaf ön jelatini yapıştırdım gayet güzel korunaklı oldu.

Daha önceden Shure Se-215 kulaklığımı Z3 Compact telefonumda kullanıyordum.
    Telefonda 24bit flac parçaları destekleyen çıkış veriyor ama FiiO bir başka güzel veriyor sesi, telefona kıyasla çok daha iyi.

Önümüzde günlerde bluetooth ürün ile deneme şansım olduğunda tecrübelerimi mesajımı düzenleyerek ekleyeceğim.
    Selçuk beye uygun fiyata ürünü sunmasından ve sağladığı iletişimden dolayı teşekkür ediyorum.

Düzenleme:Forum üzerinden eklediğim fotoğraflar düzgün çıkmadı hizliresim.com'a da malum nedenlerle erişemiyorum, imgur.com linklerini aşağıya ekliyorum.

[link=http://imgur.com/a/VjBy0][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfpektas -- 4 Kasım 2016; 18:22:9 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.