Şimdi Ara

FiiO ibasso hiby (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiio x5 de spotify calıstırabiliyormuyuz? yada önerebileceğiniz baska bir dap var mı, spotify için.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    spotify için dap'a ne gerek var hocam alacağınız maksimum çıkış 320 kpbs olur ama yok ben bunun için dap istiyorum diyorsanız Fiio E18 ürününe bakın.OTG olarak telefon-tablet-pc'ye bağlanıp dap ve amp görevi görür.
  • x3 fiyatı güncel midir 229 dolar
  • 50 60 tl arası.
    iphone 5 uyumlu.
    Kulak içi,
    mikrofonlu,
    kontrol tuşlu,
    kaliteli,
    elinizde nasıl bir ürün var?
    Apple earpods da olur.

40 liraya earpods bulmamız da mümkünse olur.

Yada elinizde bluetooth sterio nasıl bir ürü nvar lütfen yazar mısınız.

Bluetooth için bütçeyi biraz zorlarım.

Sesi kaliteli olsun yeter.
  • Merhaba ikinci el audio technica es700 satıyorum 220tl ye kadar düşürdüm almak isteyen varsa istanbuldayım(lütfen daha fazla düşürme istemeyin çünkü totalde 500tl ye mal oldu bana)
  • fastfalcon kullanıcısına yanıt
    Selçuk Beyden fiio e12 aldım şimdiye kadar yaptığım en iyi alışverişti

Çok ilgili ve alakadar oldu kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum
  • Hocam elinizde şu anda fiio x1 bulunuyor değilmi?
    Beyler size soruyorum cks99 kulaklık almayı düşünüyorum sizce bu kulaklığa fiio x1 alırsam abartmış mı olurum?
    Fiio x1 ile kulakiçi olmasa da olur hangi kulaklığı almalıyım sizce?
    Telefonum dışında başka bir cihazdan müzik dinlemedim (htc one) fiio x1 alırsam pişman olur muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Hocam elinizde şu anda fiio x1 bulunuyor değilmi?
    Beyler size soruyorum cks99 kulaklık almayı düşünüyorum sizce bu kulaklığa fiio x1 alırsam abartmış mı olurum?
    Fiio x1 ile kulakiçi olmasa da olur hangi kulaklığı almalıyım sizce?
    Telefonum dışında başka bir cihazdan müzik dinlemedim (htc one) fiio x1 alırsam pişman olur muyum?

Selçuk beyden fio x1 aldım ses kalitesi çok iyi bu cihazlar kafaüstü kulaklikla dinlemek için yapiliyor genelde ses yüksekligi telefona göre 3 misli kafaüstü kulaklikla dinlemiycekseniz cowon sandisk müzikçalar öneririm hem onlarda radyoda var
  • Merhabalar,

SE215 satışınız var mı?
  • Selçuk Bey den aldığım Shure se215 24 saatten daha az bir sürede elime geçti. Gerçekten farklı şehirlerde olmamıza rağmen çok iyi ve hızlı bir alışveriş oldu.(Sanalpazarda ödeme onayında sorun çıkmasına rağmen Selçuk Bey kargoyu bekletmeden hemen yolladı sağolsun) Hakikaten burdaki övgüleri kesinlikle hakeden birisi kendisi. Teşekkür ediyorum kendisine
  • iyi günler hocam bende bose ae2 kullaniyorum iş yeri için iriver e150 aldim..ve dişarisi içinde iyi bir alet istiyorum.. bose için sarj kalite ve yükses ses... cowon u bu kulvarda yüksek ses cıkısndan taniyorum..ve kaliteden acaba cowon s9 uygun bence d2+9 u5 nasil olur bilemem acaba ne kadara gelebilir..?? simdiden tesekkür ederim...
  • Sony MH650c var mıdır?
  • Benimde kulaklığım bugün geldi gayet ilgili dürüst güvenilir bir satıcı.Daha öncede sorularıma yanıt vermişti.Amacı sadece para kazanmak değil düzgün hizmet sunmak.Rahatlıkla güvenebilirsiniz.
  • Selçuk Bey'den dün cks77 istedim ve bugün elime ulaştı ürün muazzam ve çok hızlı kargo!! şu zamana kadar yaptığım en hızlı alışveriş oldu web üzerinden. kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle alışveriş yapmanızı öneriyorum pişman kalmayacaksınız.
  • Selçuk bey candır ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony mh650 için pm attım Selçuk bey
  • Merhaba arkadaşlar, elimde 50tlye vatandan urbanears kransen vardı one m8 de dinliyordum fakat memnun kalmadm, shure se215 aslında güzel ama 125dolar veremem onun yerine ath-cks77 alsam nasıl olur? 160tl denmiş alabilirim, özellikle kransene göre bariz fark yaratır heralde? Fazla bass vermesi önemli değil, temiz ve dengeli ses versin, ses seviyesi çok düşük olmasın (kransende m8in kendi kulaklığındanda düşük ses seviyesi var) yüksek seslerde dinlemem ama cızırdama yapmasn ve kulakta rahat otursun, ath-cks77 se215 jbl-j33a pioneer se-cl751 fln araştrdm en uygunu ath-cks77 gbi geldi, uygunmudur?
  • Arkadaşlar yeni aldığım shure se315 cl şeffaf kulaklığı satıyorum hiç kullanmadım oyuzden hijyen konusunsa hiçbir şüpheniz olmasın.2yıl garantisi vardır.İstanbul içinde elden teslim edebilirim.Fiyat 500tldir.
    Kusura bakmayın forumda yeni olduğum için yanlış yere yazıyo olabilirim.Telefon numaram 05377066266 buradan ulaşabilirsiniz.
  • selcuk bey ve in ear konusunda bilgili arkadaslar,

200-250 liraya kadar butcem var. bir adet topping nx1 amfi ile spor sirasinda kullanacagim saglam bir in-ear kulaklik istiyorum.

yardimci olabilirseniz sevinirim, review okumaktan icim disima cikti.
  • takip fiio
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.