Şimdi Ara

FiiO ibasso hiby (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selçuk abimden bende 1 adet shure se-215 aldım.
    Kendisiyle tanıştığım ve alışveriş yaptığım için çok mutlu oldum.Son derece ilgili ve kaliteli bir insan.
    Tekrar herşey için çok teşekkür ediyorum abim.
    Saygılar..
  • Bende daha önce almış olduğum CKS77 nin yanına bir de Shure SE-215 aldım kendisinden.Her zaman keyifli alış veriş yapıyorum ve ürünlerden de memnunum tüm DH kullanıcılarına tavsiye ederim
  • Selçuk Bey'den daha önce clip+ ve shure se535 almıştım.
    Dün de satın aldığım ibasso dx100 bugün elime ulaştı.
    Çok ilgili ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışan biri.
    Şiddetle tavsiye ederim.
  • Daha önce cks90 almıştım, şimdi cks77 aldım, o kadar ilgili ve sorunsuz alışveriş oluyor ki kulaklık alırken selçuk beyde ne var diye bakıyorum sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Daha önce cks90 almıştım, şimdi cks77 aldım, o kadar ilgili ve sorunsuz alışveriş oluyor ki kulaklık alırken selçuk beyde ne var diye bakıyorum sadece.

iki kulaklık arasındaki farkı bir de sizden dinleyebilir miyiz? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetih51

quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Daha önce cks90 almıştım, şimdi cks77 aldım, o kadar ilgili ve sorunsuz alışveriş oluyor ki kulaklık alırken selçuk beyde ne var diye bakıyorum sadece.

iki kulaklık arasındaki farkı bir de sizden dinleyebilir miyiz? Teşekkürler.

kutusunu açmadan arkadaşıma verdim, malesef deneme şansım olmadı
  • Sağlık olsun.:-)

• VSONIC GR07 ile SE - 215 i kıyaslayabilirmisiniz, midleri ezmeden kaliteli bass veren bi kulaklık arıyorrum.
  • Selçuk bey'den geçtiğimiz hafta SE215 aldım. Çok iyi bir satıcı. Ümraniye'den Ümraniye'ye kargo gibi saçma bir yöntemle almak tamamen benle alakalı
  • Selçuk beye mail attım saolsun tatil günü hemen döndü, umarım yakında alışveriş yapacağız..
    az önce tekrar mail attım mh650 c için ama gözüm bir anda mh 1 c ye kaydı..
    kablosunun dolanmayan türden olmasından dolayı şeytan dürtüyor..
    ama başlangıcı sanırım bu mh650 c ile yapacağız :)

şimdiden teşekkürler..
  • Selçuk beye mail attım saolsun tatil günü hemen döndü, umarım yakında alışveriş yapacağız..
    az önce tekrar mail attım mh650 c için ama gözüm bir anda mh 1 c ye kaydı..
    kablosunun dolanmayan türden olmasından dolayı şeytan dürtüyor..
    ama başlangıcı sanırım bu mh650 c ile yapacağız :)

şimdiden teşekkürler..
  • Arkadaşlar Rock-it R50 ve Shure SE215 kullananlardan yorum alabilir miyim?
    İkisini karşılaştırmak gerekirse, görüşleriniz nedir?
  • dün akşam selçuk arkadaşımıza sony mh650c için mail attım, 10 dakika içerisinde geri döndü. alışverişimiz toplamda 20 dk sürdü, bu gün de ürün elimde oldu. bu hızlı alışveriş için selçuk arkadaşımıza teşekkür ediyorum.
    gelelim sony mh650c yorumlarıma; daha önce sennheiser cx150 kullanıyordum ofiste, 1 yıl içerisinde hakkı rahmetine kavuştu bende onun yerine ucuz bir çözüm olması açısından mh650 aldım ve rahatlıkla söyleyebilirimki cx150'den çok daha iyi bir ses'e sahip. karşılaştırma yapabileceğim başka bir kulaklık ise marshall minor. bu kulaklıkda şu an indirimli olarak 110TL civarlarına satılıyor, görünüm olarak oldukça başarılı olsada ses olarak mh650'den bana göre kesinlikle çok daha kötü. marshall'da basslar perdeli, tizler de zayıf. mh650'de tizler ve midler oldukça yeterli, bass konusunda aynı şeyi söyliyemem ama marshall'a göre bana daha iyi geldi. Tabi burda iki kulaklığında burn in sürecinden geçmediğini, ilk alındığı gibi edindiğim izlenimleri aktarıyorum. Bana göre marshall burnin'den sonra çok daha iyi ses verecektir ama aradaki fiyat farkını düşünürsek bence kesinlikle ses için marshall'a 110TL verilmesine gerek yok.

1 hafta önce hepsiburada'dan grado igi siparişi vermiştim, o da yarın veya öbür gün elimde olur. eğer grado ile de aynı tadı yakalarsam çok büyük hayal kırıklığı olacak diyebilirim :) okadar başarılı mh650

• Merhabalar, yorumunuzu okudum ve bişeyler söylemek istedim belki biraz yardımcı olabilirim diye ;) Benim elimde sony mh650c kulaklık mevcut bundan bir kaç ay önce de Marshall Majör ve Minör kulaklıklarım mevcuttu. Öncelikle şunu belirtmek isterim Sony Mh650ce ve Marshall Minör karşılaştırma yapılabilecek sınıfta ürünler değil! Biri Ear-tips (pad) ile kulağın içine doğru geçer dışarıdan gelen sesleri en aza indirir , yoğun bass oluşmasını sağlar , mid-tiz daha temiz gibi gelir dışarıdan gelen ses minumum olduğu için. Onun yanısıra Marshall Minör öyle bir kulaklık değildir, tam anlamıyla kulağın içine geçmez bu nedenle doğru tip pad kullanılmadığı zaman sesler tam oluşmaz ve ne kadar kulağa otursada in-ear kulağın içine giren modeller kadar başarı sağlamaz. Marshall kendini müzik segmentinde fazlasıyla kanıtlamış bir markadır bu kulaklıklar son kullanıcılara jest maksatlı üretilmiştir, çok ciddi performans beklemek yanlış olur. Tabii ki burn-in sürecinden sonra sesler daha iyi oturmaktadır bu her kulaklıkta böyledir hem sesler sürücülere tam oturur hemde birey kulaklığa alışmış olur.
    Sizin söylemiş olduğunuz Grado igi modelinide kullandım, kendi sınıfında iyi denilebilecek bir kulaklık ama benim size ufak bir tavsiyem olacak almış olduğunuz ürün tek dynamic tek sürücülü bir ürün , malzeme kalitesi iyi ama bunun yerine Shure SE215 modelini almayı düşünseydiniz sizin için çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Fiyat olarak aralarında çok fazla birşey yok ama sınıf ve farklılık olarak gerçekten çok farklılar.

Neden böyle bir öneride bulunuyorum kısmına gelicek olursak ben bahsetmiş olduğunuz ürünlerin hepsini kullandım , Sennheiser serilerinden bahsetmiyorum bile :) Siz Marshall kullanıp memnun kalmamışsınız , grado ile farklı bir performans istiyorsunuz anladığım kadarıyla... Grado igi yerine Shure Se215 için bütçenizi biraz daha yükselttin pişman olmayacağınız bir ürün kullanın ;)

Lütfen yazım yanlış anlaşılmasın , yanlış yönlendirme de yapmak istemem amacım pişman olmuşsunuz daha önce en azından bundan sonrası adına yardımcı olabilmek. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bayhankardas

Merhabalar, yorumunuzu okudum ve bişeyler söylemek istedim belki biraz yardımcı olabilirim diye ;) Benim elimde sony mh650c kulaklık mevcut bundan bir kaç ay önce de Marshall Majör ve Minör kulaklıklarım mevcuttu. Öncelikle şunu belirtmek isterim Sony Mh650ce ve Marshall Minör karşılaştırma yapılabilecek sınıfta ürünler değil! Biri Ear-tips (pad) ile kulağın içine doğru geçer dışarıdan gelen sesleri en aza indirir , yoğun bass oluşmasını sağlar , mid-tiz daha temiz gibi gelir dışarıdan gelen ses minumum olduğu için. Onun yanısıra Marshall Minör öyle bir kulaklık değildir, tam anlamıyla kulağın içine geçmez bu nedenle doğru tip pad kullanılmadığı zaman sesler tam oluşmaz ve ne kadar kulağa otursada in-ear kulağın içine giren modeller kadar başarı sağlamaz. Marshall kendini müzik segmentinde fazlasıyla kanıtlamış bir markadır bu kulaklıklar son kullanıcılara jest maksatlı üretilmiştir, çok ciddi performans beklemek yanlış olur. Tabii ki burn-in sürecinden sonra sesler daha iyi oturmaktadır bu her kulaklıkta böyledir hem sesler sürücülere tam oturur hemde birey kulaklığa alışmış olur.
    Sizin söylemiş olduğunuz Grado igi modelinide kullandım, kendi sınıfında iyi denilebilecek bir kulaklık ama benim size ufak bir tavsiyem olacak almış olduğunuz ürün tek dynamic tek sürücülü bir ürün , malzeme kalitesi iyi ama bunun yerine Shure SE215 modelini almayı düşünseydiniz sizin için çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Fiyat olarak aralarında çok fazla birşey yok ama sınıf ve farklılık olarak gerçekten çok farklılar.

Neden böyle bir öneride bulunuyorum kısmına gelicek olursak ben bahsetmiş olduğunuz ürünlerin hepsini kullandım , Sennheiser serilerinden bahsetmiyorum bile :) Siz Marshall kullanıp memnun kalmamışsınız , grado ile farklı bir performans istiyorsunuz anladığım kadarıyla... Grado igi yerine Shure Se215 için bütçenizi biraz daha yükselttin pişman olmayacağınız bir ürün kullanın ;)

Lütfen yazım yanlış anlaşılmasın , yanlış yönlendirme de yapmak istemem amacım pişman olmuşsunuz daha önce en azından bundan sonrası adına yardımcı olabilmek. :)

Detaylı ve bilgilendirici mesajınız için teşekkürler. ben kulaklık konusunda pek tecrübeli sayılmam, sadece ilginlendiğim kulaklıkların türk ve yabancı site ve forumlarda yapılan yorumlarını ve incelemelerini okuyarak fikir sahibi olmaya çalışıyorum mümkün olduğu kadar. Aslında siz tam aradığım kişiymişsiniz (çoğu ilgilendiğim kulaklıkları denediğiniz için) ama bugün grado'm elime ulaştı :) haliyle marshall minor ve mh650 ile karşılaştırılabilecek bir kulaklık değil, çok güzel bir ses rengi var. çok uzatmamak gerekirse çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

shure s215 de ilgi alanlarım arasındaydı ama hepsiburada.com daki indirim çekini kullanmak zorunda olduğum için hepsiburada.com da bulunan bir ürün almak işime geliyordu o yüzden grado için pişman değilim. ilerleyen zamanlarda shure'nin orta düzey bir modeline terfi etmeyi düşünebilirim. şu anda igi'den keyif almaya bakıyorum :)

• takip
  • Selçuk bey a865 gelir mi?
  • Yaklaşık 2 saat önce Selçuk beyden shure se215 aldım.Kutuyu beraber açtık.Sorunsuz bir alışveriş oldu.Gerçekten çok ilgili bir satıcı.kulaklıkla alakalı alakasız merak ettiğim herşeyi öğrendim kendisinden.
  • Tarafımdan bir adet A865 16gb alınmıştır. Büyük ihtimalle devamı da gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selcuk Bey,
    Eve dogru gidiyorum ve su an sure se215in keyfini cikartiyorum. Bir hizmet ve ya esya icin para verip ustune ictenlik ile tesekkur etmek pek az rastlanan bir durumdur, fakat ben size gercekten tesekkur ederim, son kurusuna kadar gule gule iyi gunlerde harcayin.
    Fastfalcon'dan alisveris yapmak isteyenler kesinlikle bir magazadan alisveris yaptiklarinda, sahip olacaklari ayricaliktan cok daha fazlasina sahip olacaklar. Onlarca olumlu yorum kesinlikle abarti degil, siddetle tavsiye ederim. Cok dusunceli, cok guvenilir ve cok durusut..
    Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.