Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~

[center][image]https://store.donanimhaber.com/96/30/02/963002520521e4c0b1b8788c69592ab0.png[/image][/center]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Bir tanede Fiona

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~

[center][image]https://store.donanimhaber.com/96/30/02/963002520521e4c0b1b8788c69592ab0.png[/image][/center]

hiç uğraşma diğerleriyle hayal güçünü fiona üstünde yormaya devam et bence
  • Diziye hiç sıcak bakmadım standart USA dizilerinden biri dedim.Ama öyle olmadıgını ilk 2 bölüm için söylebilirim 2011'de başlayan Komedilerin içinde en iyisi Takipteyim.
  • 6. bölüm düşmüş bende 3. bölümü izledim en son dizi gerçekten çok iyi gidiyor bu gün sizlere yetişicem inşallah yalnız dizinin 3. bölümden sonra süresi kısalıyor sanırım 55 dakikadan 44'e düşüyor
  • İmzalar güzelmiş eline sağlık Furkan*.Kullandım birini bende.Yeni bölüm yarın sanırım beklemedeyiz.
  • yeni bölüm geldi ama dizi muhtemelen fazla tanınmadığından altyszısını 1 2 güne sarkıtırlar.geçen spartacuste 4 te yada 6 da çıktı ingilizce altyazı aynı gün türkçe altyazısı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: justreal

yeni bölüm geldi ama dizi muhtemelen fazla tanınmadığından altyszısını 1 2 güne sarkıtırlar.geçen spartacuste 4 te yada 6 da çıktı ingilizce altyazı aynı gün türkçe altyazısı çıktı

daha başlamamışlar bile o hoooo
  • quote:

yeni bölüm geldi ama dizi muhtemelen fazla tanınmadığından altyszısını 1 2 güne sarkıtırlar.geçen spartacuste 4 te yada 6 da çıktı ingilizce altyazı aynı gün türkçe altyazısı çıktı

Dostum Spartacus'ün altyazısı çıkmadan önce .. D.P'de 780.. kişi altyazı bekliyordu, Türkçealtyazı ve Dvixplanette Sadece 4 bölümün türkçe altyazısını 200.000 den fazla indirilmiş .Gel bide altyazı çıkartmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 14 Şubat 2011; 19:41:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

quote:

Dostum Spartacus'ün altyazısı çıkmadan önce .. D.P'de 780.. kişi altyazı bekliyordu, Türkçealtyazı ve Dvixplanette Sadece 4 bölümün türkçe altyazısını 200.000 den fazla indirilmiş .Gel bide altyazı çıkartmasınlar

diziyi izleyen sayısıda önemli ama 3 4 dizi harici dizilerde işlerine gelince birkaç saate gelmeyince birkaç güne altyazı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 14 Şubat 2011; 23:58:13 >
  • Diziyi çeviren nazo82 ve Shagrathian ikiside kaliteli ve çok hızlı çevirmenler ancak bir tek bu diziyi çevirmiyorlar dizinin çevirisinin dışında ayrıca filmde çeviriyorlar muhtemelen zaman bulamıyorlardır diye tahmin ediyorum yoksa aynı gün içinde mutlaka yetiştirirler birazda onların açısından yaklaşmak lazım olaya
  • bitsin artık hadi
  • %40 altyazı.tahminimce yarın biter.
  • geceye biter heralde
  • Sonunda vakit ayırıp ilk bölümü izledim.

Çok hoş geldi gözüme dizi.Baya makara.

Frank süper.Birde evdeki komşularla olan ufak parti nefisti
  • severek izliyorum.
    sizin sayenizde tanıştım diziyle.

keşke her gün bir bölüm çıksa :)
  • yeni bölüme bi göz attım prison breakteki t-bag (Robert Knepper) var konuk oyuncu olarak
  • 4 Bölüm bitti.

Frank öldürüyor beni gülmekten

Birde dizi ile ilgili ufak bir eleştrim olacak kimse yanlış anlamasın.

Ian ın durumu bence gereksiz ve çirkin.İnsanlara eşcinselliği doğalmış gibi gösteriyorlar.Ki değil bana göre.

Neyse zaten son izlediğim bölümde bu tarz birşey olmadı sevindim.

Zaten Spartacus da çekiyoruz Barca yı
  • 6.bölüm tükçe altyazısı çıktı
  • quote:

6.bölüm tükçe altyazısı çıktı

Evet şimdi 5 ve 6 yı izledim

Dizi tam gaz devam

Frank adamım ya her hareketine gülüyorum adamın
  • Çok güzel bölümdü

Frank zaten komedi , özellikle o adamlardan kaçtığı sırada içki içerken koptum imzamı bile değiştirdim , Fionada süperdi yine
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.