Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • White Boi Carl etki altında araba kullanırken yakalanmış dfsşlkg

http://www.tmz.com/2017/11/07/shameless-star-ethan-cutkosky-arrested-for-dui-carl-gallagher/
  • O değilde diziyi özlemişim onu farkettim.

Carl adamım benim gene yaptı yapacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cail.lou -- 8 Kasım 2017; 12:13:19 >
  • Vize haftası ve hicbir diziyi izlemedim. Direniyorum su an vizelerden sonra hepsini izliyecem . en başta da shameless i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9. sezon onayını aldı.
  • Bu sezon final yapar diye düşünüyordum, ama yeni sezon onayı verilmiş diziye. Biz de izlemeye devam ederiz.

• 8x01

Harika bir başlangıçtı. Özlemişim oyuncuları.
  • 8x01

ilk sahneler çok yapmacıktı. Tezgahta kahvaltı muhabbeti klasiğini eğreti çekmişler bence. Bölüm ortalardan sonra toparladı, Kev sahneleri çok eğlenceli. Alibi Room olayı böyle çözüldüyse hata, baştan neden yapılmadı diye sordurur. Ayrıca tabi o kadar mali belge hazırlayan ve kanunların etrafından dolanan bi çakal(Svetlana), göçmenden yakayı ele veriyorsa o da sıkıntılı konu bütünlüğü açısından.

Jessica Szohr sahnelerini merak ediyordum, sırıtmamış. Hoş bir yan karakter olacağa benziyor o da. Derinlik katarlar herhalde.

Fiona geçen sezon duygusal iletişim istemiyorum, sevişeyim yeter diyordu. Bu sezon duygusal bi ilişki istiyorum, herkesle seviştik yeter diyor. İkizler burcu mu diyorlardı buna ?

Lip özelinde yorum yaparsak, bi olmamışlık var onda da, düzelir herhalde ilerleyen bölümlerde. Diğer karakterler için yorumum yok.

Liam karakterini oynayan yeni bebeye kanım ısınmadı başta ama okuldaki sahneleri fena değil onun da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 11 Kasım 2017; 0:44:11 >
  • Var

• 7.sezondan nefret ediyorum ben. Debbie'yi görünce ekranı yumruklayasım geliyordu.
  • 2. BÖLÜM ne zaman yayınlanacak arkadaşlar.
  • 8x1 İlk bolumu bugun izlemek nasip oldu

bana kalırsa aşırı sönük bir bolumdu. Bu debb in hareketleri çok sıktı artik . birde svet i 2 dk de harcadılar ya ben boyle saçmalık görmedim . gecen sezon harcasaydiniz o zaman daha iyiydi . dizi derse Carl üzerinden döner . bana önceki sezonların açılış etkisini bırakmadı maalesef .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 12 Kasım 2017; 21:24:49 >
  • Pazartesileri yayınlanıyor dizi. Yani yarın
  • Güzel sezonlardan birisi. Debbie'yi ignore et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Pazartesileri yayınlanıyor dizi. Yani yarın

eyvallah.
  • Lip'e çizilen yolu hiç beğenmiyorum.Lip aşk acısı çeken ergenden çok vurdumduymazlığı ile kendisine bağlayan bir karakterdi L.İ.P
  • Ian çok iğrençsin lan

Hadi gaysın onu anladık da o şişman adamla nasıl birlikte oldun nasıl miden bulanmadı
  • Aynen hocam bende sıkılmaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Dizi Lip için bu yoldan gitmeye karar verdiyse en azından şu
    alkolikliği
    aradan çıkartsın. Bir sezon finalinde daha
    alkol sebebiyle darbe yemesine
    katlanamayacağım.

Her dizinin kusuru vardır.Biz de GoT dizisinde khalesinin kezbanlıklarını çekiyoruz kaç sezondur.

Ben Shameless i izlerken GoT dan fazla zevk alıyorum mesela.
  • 6.Sezona başladım 1.bölümü izledim iyi gidiyor ama Lip'e katlanamıyorum sinirimi bozuyor tam o.....u Karen'ın erkek versiyonu. Carl ve İan favorim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +18 scene lerde kismaya gitmisler sanirim. emmy rossum un titslerini ozledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.