Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

yaşı bile değiştirmemişler

Bu sahne Emmy Rossum ve William Macy'nin mükemmel oyunculukları bizlere verilmesi gereken duyguyu yansıtırken.Hazal Kaya ve Reha Özcan (Kendisini severim) ile veremiyor.

Hazal Kaya tamamen ofsayt sadece bu hafta ki fragman değil, şu "bu bizim hikayemiz senin yerin yok" muhabbetinde oyunculuğu çok kötüydü.Mimikleri çok gözüme batmıştı.

Edit:Dizi aşk dizisi olur ama Shameless gibi farklı noktalara dokunmakta sönük kalıyor.Mesela işleyemeyecekleri eroin, Debbie'nin hamileliği, gay muhabbetleri, Karen'ın olayları ve Lip'in üniversite meseleri bu dizide çok söük kalacak veya işlenmeyecek.Aynısı olmayacak dedikleri dizinin şu ana kadar aynısı olması (Kanada-Yunanistan olayı ) işlenmeyecek veya işlemeye çalışıp başaramayacakları olaylar diziyi zayıflatır.Ha izleyicilerin umurunda olmaz, tek yapabilecekleri ailenin ne kadar kötü durumda olduğunu anlatmak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 24 Eylül 2017; 6:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yaşı bile değiştirmemişler

Bu sahne Emmy Rossum ve William Macy'nin mükemmel oyunculukları bizlere verilmesi gereken duyguyu yansıtırken.Hazal Kaya ve Reha Özcan (Kendisini severim) ile veremiyor.

Hazal Kaya tamamen ofsayt sadece bu hafta ki fragman değil, şu "bu bizim hikayemiz senin yerin yok" muhabbetinde oyunculuğu çok kötüydü.Mimikleri çok gözüme batmıştı.

Edit:Dizi aşk dizisi olur ama Shameless gibi farklı noktalara dokunmakta sönük kalıyor.Mesela işleyemeyecekleri eroin, Debbie'nin hamileliği, gay muhabbetleri, Karen'ın olayları ve Lip'in üniversite meseleri bu dizide çok söük kalacak veya işlenmeyecek.Aynısı olmayacak dedikleri dizinin şu ana kadar aynısı olması (Kanada-Yunanistan olayı ) işlenmeyecek veya işlemeye çalışıp başaramayacakları olaylar diziyi zayıflatır.Ha izleyicilerin umurunda olmaz, tek yapabilecekleri ailenin ne kadar kötü durumda olduğunu anlatmak olur.

İzleyenlerin %99 u dizinin orjinalini bilmediği için sıkıntı yok bence. Ne versen izleyen bi kitle var zaten televizyonlarda. Çok da şey yapmaya gerek yok bence.
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Ne versen izledikleri için bunlar dönmeye devam edecek.10 yılda, bir-iki tane kaliteli iş çıkınca göbek atıyoruz.Medcezir de uyarlama ama bundan kat be kat daha iyiydi, konunun battığı noktalarda oyunculuklarıyla kurtarıyordu.Neyse konuyu daha fazla kirletmeyeyim.
  • Liam ne olmuş öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim Hikaye'den sonra Shameless'in fragmanı bile izlenmiyor
  • liam baya büyümüş ya

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~
  • İzlerken eleştiriyoruz, sevmediğimiz oluyor da şöyle bir havasını hissedince cidden özlediğimi fark ettim. Frank karakterini ayrı bir özlemişim. Öyle karakter zor bulunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

İzlerken eleştiriyoruz, sevmediğimiz oluyor da şöyle bir havasını hissedince cidden özlediğimi fark ettim. Frank karakterini ayrı bir özlemişim. Öyle karakter zor bulunur.

Valla cok ozledim ben de

Bizim hikaye rezilligini gorunce o Frank e bile sarilasim geldi

• İzlediğim en iyi dizilerden biridir shamless .d çok zevkli gecicek o 83 bolum .dd

• Suana kadar izledigim en iyi dizi. Hele ki konunun chicago'da gecmesi beni apayri mutlu ediyor. cta'yi az sarhos kullanmadik :p guzel sehir ya chicago. ozledim gercekten. bana gore new york, la falan hepsinden daha bi guzel.

• Bir oturuşta 4-5 bölüm izlediğim tek diziydi bu. Çok sanşlısın önünde birsürü bölüm var

• Svetlana, Trevor gibi gereksiz karakterlerin yerine Mandy, Mickey, Steve geri gelse keşke.

Ayrıca 7x11 izlediğim en sağlam bölümlerden biriydi Monica pek sevdiğim bir karakter olmasa da onun ölümü ve Mickey - Ian vedası gerçekten çok etkileyiciydi.
  • 5 kasimi iple cekiyorum. Az once bitirdim son sezonu, adamim Frank ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Oha kimse yorum dahi yazmamış

Kev o senin yengen yengen.
  • Oncekileri unuttum yine

Neyse su bizim hikaye falan nedir ya shameless iple cekiyorum

• Oyunculuğuyla kurtarıyor.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ooo, 7 sezonun ardından sonunda Kev reis fiona'yı götürecek mi yoksa ? Jimmy'nin fiona'ların eve ilk defa gittiği akşam Veronica eve dönerken Kev'e, sen gelmeseydin üçlü yapacaktık demişti kızdırmak için. Kev de şakayı anladıktan sonra ciddi şekilde Fiona ile üçlü yapabiliyor muyuz diye sormuştu. İşte o gün bugün müdür Kev reis ?
  • Shameless (US)S08E01We Become What We ... Frank!2 days 11h 49m to goMon 2017-11-06 04:00
  • 1 gün

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.