Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
5.591
Cevap
73
Favori
172.948
Tıklama
Giriş
    171 Mesaj

Ben benzediğini hatırlıyordum. Meğer her şey aynıymış sadece yumuşatmışlar(adet = okul toplantısı ). Bakalım meth'i nereye bağlayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilemre1 -- 12 Eylül 2017; 13:12:34 >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    aradaki kalite farkına bak arkadaş.
    |
    |

debbienin period olayını atlamışlar bizim fragmanda lol
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu arka fon müziği girmese belki izlenebilir falan olur.
    Ayrıca William Macy şunu görse utanır sanırım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: anilemre1

Bu sahnenin orjinalini atabilecek var mı ya da hangi bölümdeydi? Ayrıca yönetmen "Shameless’ın senaryosunu değil hikayesini Türkiyelileştiriyoruz" demişti. Bu senaryodan bir parça değil mi?

Bırak senaryoyu değiştirmeyi , diyaloglar bile ayni hocam .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    10232 Mesaj
    Ben TV izlemeyi uzun zaman önce bıraktım. En son Türk dizisi izleyeli 6-7 yıl olmuştur belki ama hala karşıma çıkıyorlar izlediğim yabancı dizi konusunda.
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yüzbaşı
    801 Mesaj
    Allahım bizim hikaye başladı . bi bakiyim dedim iğrendim resmen

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: b0Ni

yaşı bile değiştirmemişler

Bu sahne Emmy Rossum ve William Macy'nin mükemmel oyunculukları bizlere verilmesi gereken duyguyu yansıtırken.Hazal Kaya ve Reha Özcan (Kendisini severim) ile veremiyor.

Hazal Kaya tamamen ofsayt sadece bu hafta ki fragman değil, şu "bu bizim hikayemiz senin yerin yok" muhabbetinde oyunculuğu çok kötüydü.Mimikleri çok gözüme batmıştı.

Edit:Dizi aşk dizisi olur ama Shameless gibi farklı noktalara dokunmakta sönük kalıyor.Mesela işleyemeyecekleri eroin, Debbie'nin hamileliği, gay muhabbetleri, Karen'ın olayları ve Lip'in üniversite meseleri bu dizide çok söük kalacak veya işlenmeyecek.Aynısı olmayacak dedikleri dizinin şu ana kadar aynısı olması (Kanada-Yunanistan olayı ) işlenmeyecek veya işlemeye çalışıp başaramayacakları olaylar diziyi zayıflatır.Ha izleyicilerin umurunda olmaz, tek yapabilecekleri ailenin ne kadar kötü durumda olduğunu anlatmak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathan34 -- 24 Eylül 2017; 6:45:13 >

• Yarbay
    3847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yaşı bile değiştirmemişler

Bu sahne Emmy Rossum ve William Macy'nin mükemmel oyunculukları bizlere verilmesi gereken duyguyu yansıtırken.Hazal Kaya ve Reha Özcan (Kendisini severim) ile veremiyor.

Hazal Kaya tamamen ofsayt sadece bu hafta ki fragman değil, şu "bu bizim hikayemiz senin yerin yok" muhabbetinde oyunculuğu çok kötüydü.Mimikleri çok gözüme batmıştı.

Edit:Dizi aşk dizisi olur ama Shameless gibi farklı noktalara dokunmakta sönük kalıyor.Mesela işleyemeyecekleri eroin, Debbie'nin hamileliği, gay muhabbetleri, Karen'ın olayları ve Lip'in üniversite meseleri bu dizide çok söük kalacak veya işlenmeyecek.Aynısı olmayacak dedikleri dizinin şu ana kadar aynısı olması (Kanada-Yunanistan olayı ) işlenmeyecek veya işlemeye çalışıp başaramayacakları olaylar diziyi zayıflatır.Ha izleyicilerin umurunda olmaz, tek yapabilecekleri ailenin ne kadar kötü durumda olduğunu anlatmak olur.

İzleyenlerin %99 u dizinin orjinalini bilmediği için sıkıntı yok bence. Ne versen izleyen bi kitle var zaten televizyonlarda. Çok da şey yapmaya gerek yok bence.
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

• Yüzbaşı
    723 Mesaj

Ne versen izledikleri için bunlar dönmeye devam edecek.10 yılda, bir-iki tane kaliteli iş çıkınca göbek atıyoruz.Medcezir de uyarlama ama bundan kat be kat daha iyiydi, konunun battığı noktalarda oyunculuklarıyla kurtarıyordu.Neyse konuyu daha fazla kirletmeyeyim.
    |
    |
    daikataNa~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Liam ne olmuş öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    3357 Mesaj
    İzlerken eleştiriyoruz, sevmediğimiz oluyor da şöyle bir havasını hissedince cidden özlediğimi fark ettim. Frank karakterini ayrı bir özlemişim. Öyle karakter zor bulunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

İzlerken eleştiriyoruz, sevmediğimiz oluyor da şöyle bir havasını hissedince cidden özlediğimi fark ettim. Frank karakterini ayrı bir özlemişim. Öyle karakter zor bulunur.

Valla cok ozledim ben de

Bizim hikaye rezilligini gorunce o Frank e bile sarilasim geldi

|
    |

İzlediğim en iyi dizilerden biridir shamless .d çok zevkli gecicek o 83 bolum .dd

|
    |
    Suana kadar izledigim en iyi dizi. Hele ki konunun chicago'da gecmesi beni apayri mutlu ediyor. cta'yi az sarhos kullanmadik :p guzel sehir ya chicago. ozledim gercekten. bana gore new york, la falan hepsinden daha bi guzel.

|
    |

• Yarbay
    10232 Mesaj

Bir oturuşta 4-5 bölüm izlediğim tek diziydi bu. Çok sanşlısın önünde birsürü bölüm var
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    4244 Mesaj

Svetlana, Trevor gibi gereksiz karakterlerin yerine Mandy, Mickey, Steve geri gelse keşke.

Ayrıca 7x11 izlediğim en sağlam bölümlerden biriydi Monica pek sevdiğim bir karakter olmasa da onun ölümü ve Mickey - Ian vedası gerçekten çok etkileyiciydi.
    |
    |
Canlı Tv izle
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.